Sol Reklam

Asus modeme port açma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

acrossfire

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

man a man#8656

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
DonsuzMeymun
2-3 gündür minecraft için port açmaya çalışıyorum. internettede minecraft için kesin bi port açma yöntemi bulamadım. Daha önce Airties modemimden rahat rahat açıyordum asus baya sorun çıkartıyor az kişi kullandığı için. varmı çözümünü bilen ?
mode.png

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Yerel IP'nizi yazmalısınız diye biliyorum.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Port açmak ağı savunmasız hale getirir.Kesinlikle önermediğim bir işlemdir.Ama açmak istiyorsan ve bu konuda bilgisizsen asus teknik servisini veya bulunduğun internet sağlayıcısının teknik destek hattını aramanı öneririm orada yapacağın yanlış işlemler internetini kesebilir.

acrossfire

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

man a man#8656

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
DonsuzMeymun
Yerel IP'nizi yazmalısınız diye biliyorum.
Orayıda dolduruyorum ekran görüntüsünde doldurmamışım.
Port açmak ağı savunmasız hale getirir.Kesinlikle önermediğim bir işlemdir.Ama açmak istiyorsan ve bu konuda bilgisizsen asus teknik servisini veya bulunduğun internet sağlayıcısının teknik destek hattını aramanı öneririm orada yapacağın yanlış işlemler internetini kesebilir.
Arkadaşımla beraber oynamak için açıyorum o yüzden bi sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Asus ile görüştüğümdede aynı şekilde belirttiler bi sonuç alamadım

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Orayıda dolduruyorum ekran görüntüsünde doldurmamışım.

Arkadaşımla beraber oynamak için açıyorum o yüzden bi sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Asus ile görüştüğümdede aynı şekilde belirttiler bi sonuç alamadım
Aternos | Minecraft Sunucuları. Ücretsiz. Sınırsız. bu siteden ücretsiz sunucu açabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

acrossfire

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

man a man#8656

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
DonsuzMeymun
Aternos | Minecraft Sunucuları. Ücretsiz. Sınırsız. bu siteden ücretsiz sunucu açabilirsin.
sunucu tasarlıyorum ve yaklaşık 50 tane plugin var içinde. bildiğim kadarıyla aternos bu kadar plugini yükleyebileceğim veya kaldıracak bir sunucu temin etmiyor. kendi bilgisayarımda 32gb ram mevcut ve bunu kullanmak istiyorum fakat port açamıyorum bu yönde çözüm sunarsanız sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0

acrossfire

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

man a man#8656

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
DonsuzMeymun

Bunlar işine yarayabilir.

TCP-UDP olarak ayrı açmayı denedim.
Modem güvenlik duvarını / bilgisayar güvenlik duvarını kapattım.
modemi sıfırladım.
farklı bir bilgisayar yerel ip si ile denedim.
yaklaşık 2-3 gündür yabancı kaynaklarda olmak üzere bakınıyorum bir sonuç elde edemedim

Ekler

• mdam.png
    mdam.png
    6,4 KB · Görünt.: 282

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
TCP-UDP olarak ayrı açmayı denedim.
Modem güvenlik duvarını / bilgisayar güvenlik duvarını kapattım.
modemi sıfırladım.
farklı bir bilgisayar yerel ip si ile denedim.
yaklaşık 2-3 gündür yabancı kaynaklarda olmak üzere bakınıyorum bir sonuç elde edemedim
Ozaman büyük ihtimal teknik arıza olabilir veya sanal makine kurup orada dener misin?

acrossfire

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

man a man#8656

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
DonsuzMeymun

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Bunlarla hiç uğraşma arkadaşınla oynayacaksan ücretsiz arıyorsan server.pro'yu öneririm lokasyon vs seçebiliyorsun onun dışında 20 TL ye 1 aylık vds alabilirsin Batihost.com'dan

acrossfire

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

man a man#8656

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
DonsuzMeymun
Bunlarla hiç uğraşma arkadaşınla oynayacaksan ücretsiz arıyorsan server.pro'yu öneririm lokasyon vs seçebiliyorsun onun dışında 20 TL ye 1 aylık vds alabilirsin Batihost.com'dan
Konunun biraz yukarısını okursanız bir başkası aternos dan açmamı söylemişti. Arkadaşımla beraber sunucu inşa edicez ve ücretsiz sunucular aşırı kötü bu konuda. Elimde güçlü bi bilgisayar varken düşük sistemli bi sunucu için neden para vereyimki ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı