Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

acrossfire

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
1.940
Discord
man a man#8656
Minecraft
DonsuzMeymun
2-3 gündür minecraft için port açmaya çalışıyorum. internettede minecraft için kesin bi port açma yöntemi bulamadım. Daha önce Airties modemimden rahat rahat açıyordum asus baya sorun çıkartıyor az kişi kullandığı için. varmı çözümünü bilen ?
mode.png

Staffy

300 km'de iken azıcık titriyor.
Emekli
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
987
Puanlar
4.140
Yerel IP'nizi yazmalısınız diye biliyorum.

Nikto

.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.121
Puanlar
7.990
Port açmak ağı savunmasız hale getirir.Kesinlikle önermediğim bir işlemdir.Ama açmak istiyorsan ve bu konuda bilgisizsen asus teknik servisini veya bulunduğun internet sağlayıcısının teknik destek hattını aramanı öneririm orada yapacağın yanlış işlemler internetini kesebilir.

acrossfire

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
1.940
Discord
man a man#8656
Minecraft
DonsuzMeymun
Yerel IP'nizi yazmalısınız diye biliyorum.
Orayıda dolduruyorum ekran görüntüsünde doldurmamışım.
Port açmak ağı savunmasız hale getirir.Kesinlikle önermediğim bir işlemdir.Ama açmak istiyorsan ve bu konuda bilgisizsen asus teknik servisini veya bulunduğun internet sağlayıcısının teknik destek hattını aramanı öneririm orada yapacağın yanlış işlemler internetini kesebilir.
Arkadaşımla beraber oynamak için açıyorum o yüzden bi sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Asus ile görüştüğümdede aynı şekilde belirttiler bi sonuç alamadım

Nikto

.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.121
Puanlar
7.990
Orayıda dolduruyorum ekran görüntüsünde doldurmamışım.

Arkadaşımla beraber oynamak için açıyorum o yüzden bi sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Asus ile görüştüğümdede aynı şekilde belirttiler bi sonuç alamadım
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
bu siteden ücretsiz sunucu açabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

acrossfire

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
1.940
Discord
man a man#8656
Minecraft
DonsuzMeymun
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
bu siteden ücretsiz sunucu açabilirsin.
sunucu tasarlıyorum ve yaklaşık 50 tane plugin var içinde. bildiğim kadarıyla aternos bu kadar plugini yükleyebileceğim veya kaldıracak bir sunucu temin etmiyor. kendi bilgisayarımda 32gb ram mevcut ve bunu kullanmak istiyorum fakat port açamıyorum bu yönde çözüm sunarsanız sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:

Nikto

.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.121
Puanlar
7.990
Bunlar işine yarayabilir.

acrossfire

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
1.940
Discord
man a man#8656
Minecraft
DonsuzMeymun
Bunlar işine yarayabilir.
TCP-UDP olarak ayrı açmayı denedim.
Modem güvenlik duvarını / bilgisayar güvenlik duvarını kapattım.
modemi sıfırladım.
farklı bir bilgisayar yerel ip si ile denedim.
yaklaşık 2-3 gündür yabancı kaynaklarda olmak üzere bakınıyorum bir sonuç elde edemedim

Ekler

Nikto

.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.121
Puanlar
7.990
TCP-UDP olarak ayrı açmayı denedim.
Modem güvenlik duvarını / bilgisayar güvenlik duvarını kapattım.
modemi sıfırladım.
farklı bir bilgisayar yerel ip si ile denedim.
yaklaşık 2-3 gündür yabancı kaynaklarda olmak üzere bakınıyorum bir sonuç elde edemedim
Ozaman büyük ihtimal teknik arıza olabilir veya sanal makine kurup orada dener misin?

Zediaph

MC.ROYALOYUN.COM
MC-TR Donator
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
2.555
Puanlar
7.590
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Zediaph#6362
Minecraft
ZediaphBack
Bunlarla hiç uğraşma arkadaşınla oynayacaksan ücretsiz arıyorsan server.pro'yu öneririm lokasyon vs seçebiliyorsun onun dışında 20 TL ye 1 aylık vds alabilirsin Batihost.com'dan

acrossfire

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
1.940
Discord
man a man#8656
Minecraft
DonsuzMeymun
Bunlarla hiç uğraşma arkadaşınla oynayacaksan ücretsiz arıyorsan server.pro'yu öneririm lokasyon vs seçebiliyorsun onun dışında 20 TL ye 1 aylık vds alabilirsin Batihost.com'dan
Konunun biraz yukarısını okursanız bir başkası aternos dan açmamı söylemişti. Arkadaşımla beraber sunucu inşa edicez ve ücretsiz sunucular aşırı kötü bu konuda. Elimde güçlü bi bilgisayar varken düşük sistemli bi sunucu için neden para vereyimki ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt