Sol Reklam

Asterisca » Skyblock Sunucu Projesi 》Yeni!《

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Herkese merhaba sayın mc-tr üyeleri :D Asterisca adındaki skyblock sunucumuzun proje konusunu açma gereği duydum. sunucumuz bir problem çıkmaz ise Nisan ayının 20'sinde açılacaktır. sunucu ufak çaplı bir sunucudur yavaş yavaş gelişeceğiz sizler sayesinde. Sunucumuzda lag olmayan güzel bir skyblock sunucusu planlıyoruz doğru eklentileri kullanarak ve göz yormayan renkler kullanarak aynı zamanda gereksiz eklentileri ve lag yapan skriptleri sildikden sonra sizler için emek verip uğraşacağız. sunucumuzun açılma vakiti geldiği zaman mc-tr forumundan konu açılacaktır. sunucumuz 1.8x sürümünü desteklemektedir. birçok değişik sistemlerimiz olacaktır. sizler için en iyi şekilde bir skyblock sunucusu yapmaya karar verdik. ve sizleri düşünerek vip alınca ne gibi özelliklere sahip olacağınızı öğrenmeniz için sizlere sunucumuzda 3 gün vip yetkisi verilcektir. ekibimiz çok fazla ve çok az olmayacak şekilde mc-tr'den nadir olarak seçilecektir yani örneğin: 10 kişi arasından 3 veya 4 kişi başka birşey yazılcağını düşünmüyorum ve eğer unuttuğum veya sormak istediğiniz sorular var ise yanıtlarınıza açık olacağım okuyan okumayan herkese teşekkürlerimi diler iyi forumlar diliyorum.

6JzkV3.jpg

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Lütfen ByCook un görünen mesajını düzenleden siler misiniz ? Gereksiz bir adamın fotoğrafı mevcutda.

Hocam sunucu açıldığı zaman sen benim özel misafirimsin tabi kabul edersen :)

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Ne demek dostum. Gelirim tabi ki. Senide yakında açılıcak olan sunucuma misafir olarak bekliyorum.

Deplasmanda oynayan sunucu kalmadı artıkın bizim yürütmemizi evren bir işaret olarak söylüyor değilmi reiz..

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı