Sol Reklam
Sağ Reklam
U

Unknownloce

Ziyaretçi
Dediğine bakılırsa sıfırdan essentials kodluyor, yapamadığın basit şeyi yapmış. Spigottan download tuşuna basıp eklentiyi senin istediğin gibi düzenleyip sana pazarlamış. Sunucu açacak kişilerin de umarım zamanı yoktur yapmak için veya parası çoktur uğraşmak istemediğinden yaptırıyordur yoksa eklenti paketini yapamıyorsa boşuna sunucu açıyordur.
Kendini akıllı sanan bir üyemiz daha. Güzel kardeşim, dediklerin kadar basit değil işte essentialsı en baştan yapacak değilsin veya ona benzer bir plugin. Sadece editlersin ve bunların kitleri var, grupları var bir çok groupmanagerden yetkisi var.. İnsanların çoğu yapmayı bilmez veya yapmaya üşeniyor. Kabul edelim forumdaki bir çok sunucu alıntı yapıyor. Eminim sende bunlardan birisin. Adam hakkıyla paket yapıp müşterilerin istediklerine göre fiyat biçiyor.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Dediğine bakılırsa sıfırdan essentials kodluyor, yapamadığın basit şeyi yapmış. Spigottan download tuşuna basıp eklentiyi senin istediğin gibi düzenleyip sana pazarlamış. Sunucu açacak kişilerin de umarım zamanı yoktur yapmak için veya parası çoktur uğraşmak istemediğinden yaptırıyordur yoksa eklenti paketini yapamıyorsa boşuna sunucu açıyordur.
Akıllı bireylerin bu tartışmaları artık bitirmesi gerekir de neyse siz bitiremiyorsunuz. Ben sanaldan değil de artık gerçekçilikten yana bir örnek vereyim. Günümüzde herkesin bir millet kurması ben x'im ben y'yim ben şuyum demesi basittir ya da bir fikir atmak basittir ama insanları ona düşündürtmek zordur. Yani sayıca üstün gelmesi gerekir aslında x'lerin y'lerin. Bugün ben de bir fikir ortaya atarım da bunun sende etki bırakmadığı sürece bir önemi yok ya da 10 20 kişinin buna inanmaması durumunda bu fikrin pek önemi yok. Şuraya gelmek istiyorum; günümüzde herkes developer :D Artık bilgiye erişmek zor olmadığı için herkes bir şeyler üretebiliyor çünkü bilgi çağındayız. Önemli olan şey onları bir araya getirmek ve bir ürün ortaya çıkarmaktır. Sen bir toplumu bir arada tutamazsan o devlet yıkılır. Yabancılar bu pluginer bu spigottan sadece download tuşuna basıyor demiyor, çok saygı görüyorlar. Fakat bizim bir şeyden çatmayan milletimiz, sürekli bir şey bildiğini düşündüğü için, bir fikir ortaya atmak istediği için ve sürekli haksız olduğu halde eleştiri yapmak istediği için ortada böyle şeyler olabiliyor. Hayır çok mu download tuşuna bastığımızı düşünüyorsun gel sana 100 150 eklentinin logda 1 hata atmadan durmasının ne kadar zor olduğunu yaşatayım ? Gel o kadar eklentiyle bir içerik çıkartmanın ne kadar zor olduğunu yaşatayım ? Bir hatayı çözmek için haftalarımızı harcadığımızı hatırlıyorum ve birisinin gelip sadece download tuşuna basıyorsunuz demesi insana koyuyor tamam mı dostum ? O yüzden bilip bilmeden yorum yapma. Tasarımcılara da sadece bir mouse oynatıyor falan demen lazım ya da programları sanki onlar kodluyor programları hazır demen lazım. Builderlere sadece bir blok koyuyorlar demen lazım. Bunun pluginerlere attığın laftan bir farkı yok ve ne kadar mantıksız olduğu ortada. Sen metale bu ne ya bu sadece metal diyip atarsan, her zaman kaybedersin. İnsanlar metalden neler üretiyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:
I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Tasarımcıların, mimarların işi pluginerlerden daha zor. Forumda görüyoruz hangi alanda yetenekli kaç kişi var. Tasarımcılar var olan tasarımı müşterilerin istediği gibi editlemiyor mimarlar var olan düşünülmüş yaratıcılık gerektiren inşa edilmiş bir haritayı indirip müşterilerinin istediği gibi düzenlemiyor java ile eklenti yapamıyorsanız tasarımcıların mimarların işinin yanından geçemez yaptıklarınız. İşiniz basit bir iş iken halen daha mırıldanıyorsunuz sıfırdan bir şey oluşturuyormuşsunuz gibi tavırlar.
Ya abi :D Harbiden şaka gibi. Ben anladım seni cahilin tekisin o yüzden sorun yok. Anlatmak istemiyorum daha fazla.

U

Unknownloce

Ziyaretçi
Tasarımcıların, mimarların işi pluginerlerden daha zor. Forumda görüyoruz hangi alanda yetenekli kaç kişi var. Tasarımcılar var olan tasarımı müşterilerin istediği gibi editlemiyor mimarlar var olan düşünülmüş yaratıcılık gerektiren inşa edilmiş bir haritayı indirip müşterilerinin istediği gibi düzenlemiyor java ile eklenti yapamıyorsanız tasarımcıların mimarların işinin yanından geçemez yaptıklarınız. İşiniz basit bir iş iken halen daha mırıldanıyorsunuz sıfırdan bir şey oluşturuyormuşsunuz gibi tavırlar.
Sen burda harcanıyorsun.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Gerçeklerle yüzleşmek canını yaktı sanırım. "Ben anladım seni cahilin tekisin o yüzden sorun yok" kendini övüp bana hakaret etmen çaresizliğini gösteriyor.
Abi anlamıyorsun yani ne diyim :D Haklısın o yüzden hadi konuyu kirletme artık. Ben sizin gibilere çok laf anlattım da harbi artık değmiyorsunuz.

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Gerçeklerle yüzleşmek canını yaktı sanırım. "Ben anladım seni cahilin tekisin o yüzden sorun yok" kendini övüp bana hakaret etmen çaresizliğini gösteriyor.
Tartışmaya bile gerek duymuyorum böyle zihniyetler olduğu sürece gelişmemiz zor , acaba kimin yan hesabısın onu düşünüyorum.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Tartışmaya bile gerek duymuyorum böyle zihniyetler olduğu sürece gelişmemiz zor , acaba kimin yan hesabısın onu düşünüyorum.
Hayır kendisi çok iyi bir developer olabilir öyledir de büyük ihtimal. Ama anlamadığım şey şu eklentisini de paketlerde kullanıyorlar. O paketleri hazırlayan insanlara tepki gösteriyor bu neycilik yani. Mantıklı bir açıklaması yok.

BurakXX

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX

XeusEuriaL

Dream Team-RE

Discord:

XeusEuriaL#4853

Elmaslar
220
Puanlar
5.670
Yer
Türkiye
Minecraft
XeusEuriaL

BurakXX

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Arkadaşımız bir süre önce banlatığım bir arkadaş çıktı.
Böyle insanlar kendilerini hemen belli ediyor ya :D
Mesajlar silindi arkadaşlar , @IrfanDmn @Unknownloce.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Konu tasarımı berbat olsada, işiniz o değil sonuçta. Plugin konusunda Burak'a güvenim tam. Bol satışlar.

BurakXX

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Konu tasarımı berbat olsada, işiniz o değil sonuçta. Plugin konusunda Burak'a güvenim tam. Bol satışlar.
Yorumun ve güvenin için teşekkürler :) , konumuz en yakın zamanda güncellenecektir.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Bence creative paketini satma ya :D 2 paket alana hediye ver gitsin :D

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Görmeden bir şey diyemeyiz. Tanıtmanız lazım.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı