Sol Reklam

İnceleme Assassination Classroom | Anime İncelemeleri #2

Assassination Classroom'u İzlediniz Mi?

• Evet, izledim.

Oylar: 3 60,0%
  • Hayır, izlemedim.

Oylar: 2 40,0%
  • Hayır ama izleyeceğim.

Oylar: 0 0,0%

• Oy Verenler
    5
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D

Duygulandım

Ziyaretçi
Wallpaper Anime Ansatsu Kyoushitsu.jpg

ASSASSİNATİON CLASSROOM

Assasination Classroom'un Konusu

Koro-sensei adlı çok güçlü bir canavar Ay'ın %70'ini yok etmiştir ve Ay, hilal şeklini almıştır. Dünya, Koro-sensei tarafından tehlike altındadır. Dünya'yı 1 yıl içerisinde yok edeceğini herkese duyuran Koro-sensei, Kunugigaoka Ortaokulu'nun kötü şöhretli 3-E sınıfının öğretmeni olmak ister. Bu sınıfa mezun olmadan önce kendisinin nasıl öldürüleceği hakkında dersler verir ve onları eğitir.

Karakterler
Assassination Classroom - Nagisa Shiota.gif

Nagisa Shiota

Assassination Classroom Pictures (Mostly Karmagisa) - Karma Akabane 1.gif

Karma Akabane

Korosensei GIFs - Find & Share on GIPHY.gif

Koro-sensei

assassination classroom _ Tumblr uploaded by @arianen1.gif

Kaede Kayano

indir (2).gif

Irina Jelavić

Anime Zodiac Signs.gif

Tadaomi Karasuma

Gakuhou Asano.jpg

Gakuho Asuno

Benim için Assasination Classroom
İzlediğim ilk animelerden biri ve çok güzel bir anime. Hem çok eğlenceli, hem de yeri geldiği zaman aşırı şekilde duygulandıran bir anime. Çok uzun değil ve bence 13 yaşından büyük olan herkesin izleyip sevebileceği bir anime. 13 yaşından aşağısının izlemesini pek tavsiye etmem çünkü sınıftaki öğrencileri suikast öğretiliyor. Çok eğlenceli, bir o kadar da duygusal ve romantik olan bir anime. Bu animeyi 2 ya da 3 günde bitirdiğimi hatırlıyorum. İzlemenizi tavsiye ederim.

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Kalemine sağlık Duygu :<3::<3: Gerçekten güzel bir animeydi. İzlemeyenler için öneririm gerçekten yaptığı işin hakkını veriyor.

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Kalemine sağlık Duygu :<3::<3: Gerçekten güzel bir animeydi. İzlemeyenler için öneririm gerçekten yaptığı işin hakkını veriyor.
Çok teşekkür ederim Ömer. Senin incelemenden çok örnek aldım. Benim bu konuyu açmama izin verdiğin için ayrıca teşekkür ederim. Seviliyorsun <3 ??

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Karma Akabane adlı karakteri sevdim. Animelerle pek aram yok. Lakin güzel bir animeye benziyor. Konu için teşekkürler, sıkılmadan okudum. Anlatımınız iyi, başarılar iyi forumlar.

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Karma Akabane adlı karakteri sevdim. Animelerle pek aram yok. Lakin güzel bir animeye benziyor. Konu için teşekkürler, sıkılmadan okudum. Anlatımınız iyi, başarılar iyi forumlar.
Karma Akabane adlı karakter aşırı havalı bir karakter. Nagisa karakterinden sonra en sevdiğim karakter oydu. Bir sürü kişi Discord profil fotoğrafında Karma'yı tercih ediyor. Dediğiniz gibi güzel bir anime ve izlemenizi tavsiye ederim. Hakkımda dedikleriniz için çok teşekkür ederim. Size de iyi forumlar. <3 ?

K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
One Piece tanıtımı ne zaman gelecek?

D

Duygulandım

Ziyaretçi
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Her anime inceleme konunda olduğu gibi yine muazzam bir konu olmuş ki şahsen çok beğendim. Eline ve kalemine sağlık ?

D

Duygulandım

Ziyaretçi

Her anime inceleme konunda olduğu gibi yine muazzam bir konu olmuş ki şahsen çok beğendim. Eline ve kalemine sağlık ?
Çok teşekkür ederim. Yazarken kendim de birkaç kere okuyorum. Yazım hatası oldu mu ya da konu çok sıkmış mı diye. Sizlerin beğenmeleri beni çok mutlu ediyor. Çok teşekkür ederim. <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı