Sol Reklam

Skript Paylaşımı Aşırı Basit Title Destekli Event Skripti

İlk Skripte Göre Sizce İyimi?

• Oy Verenler
    2

zErenn

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

'Tharius#5059

Elmaslar
10
Puanlar
3.770
Minecraft
Tharius
Facebook
Yok
Twitter
Yok
İyi Günler Adım Eren Son Zamanlarda Skripte Merak Sardım Ve İlk Skriptim TitleManager Destekli Event Skripti Oldu Bunuda Sizlerle Paylaşmak İstedim İhtiyacı Olan İstedigi Gibi Editleyip Kullanabilir.
----------------
Gerekli Eklentiler
-TitleManager
skRayFall
-----------------
_________
İndir:
________
Virüs Total:
Başlama.PNG
sası.PNG

--------
VeripBitme.PNG

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Her ne kadar basit olsa dahi emek var fakat yazıların renk ve yazılış biçimini beğenmedim. ( Virüs Total ekleyin. )

xOrcun

Script Merkezi
Hosting Görevlisi

Discord:

xOrcun

Elmaslar
414
Puanlar
14.925
Yer
Türkiye
Minecraft
xOrcun
Skript güzele benziyor basit olsada ilk yaptığın skript senin için en değerli skript olur. Konu tasarımını daha düzgün yapabilirsin. Renkleri ve yazı biçimlerinide güzelleştirirsen skript daha güzel olabilir.
Birde VirüsTotal Ekleyin. Eğer sürekli virüs total eklemek istemiyorsanız hastebin gibi sitem var oraya kodu yapıştırıp onun linkini koyabilirsin kendi hastebin gibi siteme ulaşmak için imzamda code website yazısına tıklayarak girebilirsin.

restinpeace

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.110
Benim anlamadığım kısım şu, bu kadar şeyi verdikten sonra adam daha niye oyunu oynasın her şeyi vermişsin zaten
Bu eventler böyle mi olması gerekiyor, herkesi zengin yaparak mı oyuncu tutuluyor anlamadım açıklar mısınız biraz

zErenn

Discord:

'Tharius#5059

Elmaslar
10
Puanlar
3.770
Minecraft
Tharius
Facebook
Yok
Twitter
Yok

Her ne kadar basit olsa dahi emek var fakat yazıların renk ve yazılış biçimini beğenmedim. ( Virüs Total ekleyin. )
Yorumun İçin Teşekkür Ederim Dedigim Gibi İlk Konum Ve Skriptim Sözünü Dikkate Alacagım ^^

zErenn

Discord:

'Tharius#5059

Elmaslar
10
Puanlar
3.770
Minecraft
Tharius
Facebook
Yok
Twitter
Yok
Skript güzele benziyor basit olsada ilk yaptığın skript senin için en değerli skript olur. Konu tasarımını daha düzgün yapabilirsin. Renkleri ve yazı biçimlerinide güzelleştirirsen skript daha güzel olabilir.
Birde VirüsTotal Ekleyin. Eğer sürekli virüs total eklemek istemiyorsanız hastebin gibi sitem var oraya kodu yapıştırıp onun linkini koyabilirsin kendi hastebin gibi siteme ulaşmak için imzamda code website yazısına tıklayarak girebilirsin.
İlk Konum Ve Skriptim Bu Yuzden Hatalarım Olabilir Affola İlerleyen Zamanlarda Düzelteceğim Ve Virüs Total Hemen Ekliyorum Yorumun İçin Teşekkür Ederim ^^

zErenn

Discord:

'Tharius#5059

Elmaslar
10
Puanlar
3.770
Minecraft
Tharius
Facebook
Yok
Twitter
Yok
Kural 3 ihlali.
Benim anlamadığım kısım şu, bu kadar şeyi verdikten sonra adam daha niye oyunu oynasın her şeyi vermişsin zaten
Bu eventler böyle mi olması gerekiyor, herkesi zengin yaparak mı oyuncu tutuluyor anlamadım açıklar mısınız biraz
Dostum Zaten Konuda Belirttiğim Gibi Kolayca Editleyebilirsin Kendi Sunucuna Göre Yinede Teşekkür Ederim Yorumun İçin

Kronox

Herkes yalan söyler.

Discord:

Kronox#0001

Elmaslar
56
Puanlar
6.435
Yer
Samsun
Minecraft
KronoxTR
Basit bir skript ama işe yarar. Başarılar.

zErenn

Discord:

'Tharius#5059

Elmaslar
10
Puanlar
3.770
Minecraft
Tharius
Facebook
Yok
Twitter
Yok

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
İlk skript'in ise güzel bir skript olmuş. Ancak skript paketi veya plugin paketi paylaşırsan virüstotal ve indirme seçeneği sunarsan daha iyi olur. Sadece 1 skript için o kadar uğraşmana gerek yok. Kodu görsek yeterlidir. Bilgin olsun diye yazdım. Başarılar dilerim. İyi forumlar!

zErenn

Discord:

'Tharius#5059

Elmaslar
10
Puanlar
3.770
Minecraft
Tharius
Facebook
Yok
Twitter
Yok
İlk skript'in ise güzel bir skript olmuş. Ancak skript paketi veya plugin paketi paylaşırsan virüstotal ve indirme seçeneği sunarsan daha iyi olur. Sadece 1 skript için o kadar uğraşmana gerek yok. Kodu görsek yeterlidir. Bilgin olsun diye yazdım. Başarılar dilerim. İyi forumlar!
Öncelikle Yorumun İçin Teşekkür Ederim İndirme Linkini Koymamın Sebeb i Spolier Bölümünü Nasıl Yapacagımı Bilmememdir Araştırdım Ama Bulamadım Malesef :\ Normal Yapıştırsaydım Boşluk Hataları Oluyordu Bende İndirme Linki Koymak Zorunda Kaldım Daha Yeni Alışıyorum İlerde Düzelteceğim ^^

MeexFouStrong

Discord:

Hephaestus20#4307

Elmaslar
7
Puanlar
6.265
Güzel Olmuş Skript. Eline Sağlık Harbiden

zErenn

Discord:

'Tharius#5059

Elmaslar
10
Puanlar
3.770
Minecraft
Tharius
Facebook
Yok
Twitter
Yok

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
İyi Günler Adım Eren Son Zamanlarda Skripte Merak Sardım Ve İlk Skriptim TitleManager Destekli Event Skripti Oldu Bunuda Sizlerle Paylaşmak İstedim İhtiyacı Olan İstedigi Gibi Editleyip Kullanabilir.
----------------
Gerekli Eklentiler
-TitleManager
skRayFall
-----------------
_________
İndir:
________
Virüs Total:
Eki Görüntüle 97301Eki Görüntüle 97303
--------
Eki Görüntüle 97302
İlk skript olarak güzel, ama ginede piyasada daha iyileri olduğunu söyleyem :D (işe yaradığı şey aynı kaldığı sürece) kodda düzeltilmesi gereken bi yer title lar, skriptin zaten bunun için özelliği var. - bu kısım sende çok uzun değil sıkıntı olmaz ama 20 saniye sayarken mesela şunu bilmen iyi olur:
Kod:
set {_h} to 20
loop 20 times:
    remove 1 from {_h}
    send players title "&eEtkinliğe %{_h}% saniye kaldı."
    wait a second

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı