Sol Reklam

Tanıtım Asena Türkçe Discord Çekiliş & Anket Botu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AsenaBOT

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
8
Puanlar
385
Yer
Discord
Elinize sağlık günümüzde çoğu kişinin işine yarıyabilecek türkçe bir çekiliş sistemi gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık.
Teşekkürler Sizlerin sayesinde buralara kadar gelebildik :melek:

SkyLifeNW

Discord:

Alper#6614

Elmaslar
21
Puanlar
6.270
Yer
İstanbul
Minecraft
alperr
Alanında uzman olduğum, typescript kullanmanız beni çok manidar etti başarılar dostum nice 5000, 10,000lere.

AsenaBOT

Elmaslar
8
Puanlar
385
Yer
Discord

AsenaBOT

Elmaslar
8
Puanlar
385
Yer
Discord
Botumuza Çoklu dil desteği eklenmiştir ?

Çoklu dil desteği.
(Şu an yalnızca Türkçe ve İngilizce dilleri destekleniyor.)
Bot sunucunuza eklendiğinde varsayılan olarak Türkçe dil seçeneği ile gelir.
  • Sunucuda ki varsayılan dili görmek için: !alocale​
  • Kullanılabilir dilleri görmek için: !alocale list​
  • Sunucuda ki varsayılan dili değiştirmek için !alocale set <dil-kodu veya dil>​
  • Sunucuda ki varsayılan dili bot varsayılanına döndürmek için: !alocale reset​

yusuf aslım

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

! ⚚ YusufA #0038

Elmaslar
1
Puanlar
95
Minecraft
MassiveOx857793
Çok kaliteli bir bot olmuş başarılarınızın devamını dilerim bizzat kendi sunucumda kullanıyorum emeği geçen herkese teşekkürler....

AsenaBOT

Elmaslar
8
Puanlar
385
Yer
Discord

AsenaBOT

Elmaslar
8
Puanlar
385
Yer
Discord
Asena 1.5.0 Güncelleme Notları

* Çekiliş listesinde aylar adıyla gözükmüyordu, sorunluydu. Düzeltildi, artık aylar tam adıyla sorunsuz gözüküyor.

* Bazı komutların kullanımını ve parametreleri yardım menüsünde null olarak gözüküyordu. Bu düzeltildi.

* Çekiliş ve Anket 'lerin geri sayımını yapan zamanlayıcı sistemi tekrardan kodlandı ve daha kararlı hale getirildi.

* Komut hata menüsü artık daha güzel ve sade görünecek. Ekran da daha az kaplayacak.

* Artık komut yardımları daha detaylı ve anlaşılır olacak. Eskiden anlaşılması zordu. Artık komutların başarısızlığı durumunda veya yardım menüsünde komutların kullanım örneklerini de görebileceksiniz.

* Anket komutunda ki süre parametresi zorunlu olmaktan çıktı. Artık süresiz anket başlatmak için düz metni yazmak yeterli. (Süreli anketler için halen süre yazmak zorunlu tabi kii)

* Artık zaman parametresi isteyen komutlarda, zaman daha gelişmiş şekilde belirtilebilinecek. (örn; 1m2h2m, 1h3d4s)

* Kazananları tekrar çekme komutuna, tekrar çekilecek kazanan sayısını belirleme parametresi eklendi. Artık belirli bir sayıda kullanıcı tekrar çekilebilecek. Eğer parametre girilmezse kazanan sayısı kadar kişiyi tekrar çekecek.

* Botun sunucu ile arasındaki gecikmesini görmek isteyen meraklı arkadaşlar için ping komutu eklendi. (!aping)

* Ses kanallarında çekiliş yapabilme komutu eklendi. Artık tüm ses kanallarında veya belirli bir ses kanalında çekiliş yapabileceksiniz. (!asoundaway) * Botinfo komutu yeniden düzenlendi ve geliştirildi. Daha okunabilir. Ama eski hali halen mevcut. (eski hali için; !abotinfo basic) * Kullanıcıların arka planda göremediği çeşitli hata düzeltmeleri.

Güncelleme Tarihi: 08.03.2021 by Syntax Software

Todo

Just A Future Surgeon
Emektar

Discord:

Todo#1808

Elmaslar
193
Puanlar
14.160
Minecraft
GakkoshBEY
Çekiliş ve anket botuna bile eklenebilecek özellik bulup, bizlere sunduğunuz için ellerinize sağlık demek istiyorum.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
626
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Merhabalar tamamen Türkçe çekiliş ve anket sistemi sağlayan Türk yapımı, kodları herkese açık olarak geliştirilen bir botumuz var ve bunu insanlara duyurmak & tanıtmak için büyük Discord sunucusu olan insanlarla iletişime geçip, botumuzu tanıtıyoruz. Öncelikle, bu konuda ki en büyük sorun güvenlik konusu olduğu için belirtmek isterim ki bot sadece kullanıcı izinleri ile çalışır, eğer botu sunucuya davet etmek isterseniz göreceksiniz ki sizden sadece mesaj gönderme, mesaja reaksiyon ekleme gibi basit kullanıcı yetkileri isteyecektir. Onun dışında botun kodları tamamen açık kaynaklı olmakla birlikte, içinde moderasyon, spam gibi saldırı amaçlı herhangi bir kod bulunmuyor. Aynı şekilde botun hacklenmemesi için, yüksek güvenlikli ve performanslı Google Cloud Avrupa sunucularını kullanıyoruz. Botu şu an da aktif olarak +5000 sunucu kullanmaktadır Discord Tarafından doğrulanmış bottur.

Peki ingilizce çekiliş botundan farkımız nedir?
  • Bot tamamen Türkçe 'dir.
  • Çekiliş sonuçlarını tekrar çekme, çekilişi erken bitirme veya iptal etme gibi komutlar bulunmaktadır.
  • İçerisinde geliştirilme süreci devam etmekte olan hoş bir anket sistemi mevcuttur.
  • İnteraktif kurulum sihirbazı ile açıklayıcı cümleler ile kurulum yapmak veya tek komut ile de hızlı kurulum yapmak mevcuttur.
  • Herhangi bir gelir amacı gütmez, herhangi bir premium üyelik yoktur. Herkes eşit haklara sahiptir.
  • Sunucu içerisinde ki aktif çekilişleri detaylı şekilde görüntüleyebilmek için komut mevcuttur.
  • Discord 'un rol sistemi dışında rol ile permission sistemi mevcuttur. (Komutları kullanmak için)
  • Hareketli emojiler ile daha güzel bir tasarıma sahiptir.
  • Bize gelen feedback 'ler üzerine sürekli güncellenip, daha kaliteli hale gelmektedir.
  • Özelleştirilebilir perm sistemi.

Çoklu dil desteği.
(Şu an yalnızca Türkçe ve İngilizce dilleri destekleniyor.)
Bot sunucunuza eklendiğinde varsayılan olarak Türkçe dil seçeneği ile gelir.
  • Sunucuda ki varsayılan dili görmek için: !alocale​
  • Kullanılabilir dilleri görmek için: !alocale list​
  • Sunucuda ki varsayılan dili değiştirmek için !alocale set <dil-kodu veya dil>​
  • Sunucuda ki varsayılan dili bot varsayılanına döndürmek için: !alocale reset​

Linkler:
Website: https://asena.xyz
Botun Yazılımı & Kodları: https://github.com/anilmisirlioglu/Asena

İlgili Görseller:

Anket Sistemi; (Emojiler hareketlidir)

Eki Görüntüle 135481

Eki Görüntüle 135482

Kurulum Sihirbazı

Eki Görüntüle 135483Eki Görüntüle 135484Eki Görüntüle 135485
Eki Görüntüle 135486

Oylama Sistemi;

Eki Görüntüle 135487

Yardım Menüsü (DM 'den yollar, eğer DM 'den yollayamıyorsa sohbete gönderir)

Eki Görüntüle 135488

by Syntax Software
Çekiliş komutları bana kendinize ait gözükmedi sanki daha önce aynısını görmüştüm, sadece yazılar değiştirilmiş.

AsenaBOT

Elmaslar
8
Puanlar
385
Yer
Discord

AsenaBOT

Elmaslar
8
Puanlar
385
Yer
Discord

AsenaBOT

Elmaslar
8
Puanlar
385
Yer
Discord
Web sitemiz yenilendi. Daha sade, çoklu dil seçeneği ve bazı tasarımda değişiklikleri ile daha hoş bir görünüm kazandı. İncelemek için ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemiz: https://asena.xyz/ (Daha önceden girenler varsa tarayıcı cache tutmuş olabilir Ctrl + F5 yapabilirsiniz)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı