Sol Reklam
Sağ Reklam

Artik biktim be abim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Togrul

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Togrul
beyler ben bir kizi deli gibi seviyorum ama hic benimle konusmuyor 1 kelime bile etse bana seviniyorum o gun okula hangi kiyafeti giydimse onu giyiyorumki bunlar sansli kiyafetler :d simdi benim okuldaki dersler cok cok cok kotu bu yuzden bir on yargida var bana karsi ve konustugum arkadaslariminda dersleri kotu bu yuzdende bir on yargi var ve kiz benimle hic ilgilenmiyor anlata bildimmi goz goze bile zor geliyoruz ve gecen sene sinifimiz ayniydi ama simdi sinifimiz degisti napayim bilmiyorum :(

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Öncelikle kıza git konuş de ki; seni çok seviyorum sende benimle birlikte aynı duyguları paylaşıyor musun? Eğer ki cevabı hayır ise ama zaten anında cevap olarak hayır demez sende onu artık yavaş yavaş bırakmaya başlarsın eğer ki cevabı evet ise zaten birlikte olursunuz. Söylememenin bir anlamı yok söylemezsen içinde bir ukte kalacak diyeceksin bu kız beni seviyor mu? Tarzında felan eğer ki tipini yakışıklı ve güzel bulmuyorsan, kızlar fazla tipe bakmaz ne demişler önemli olan iç güzellik. Kısacası kıza git seni seviyorum de önce bir konuş.

Son düzenleme:

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
seviyorsan-git-konus-bence_843537.jpg

Sukelaci

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Sukelaci#4264

Elmaslar
13
Puanlar
13.295
Yer
İstanbul
Minecraft
Sukelaci
Kıza git direk söyle, kıvranırsan senden soğur. Kız seni sevmiyorsa veya sana dönmezse uğraşmaya gerek yok, bas gitsin.

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Kanka kızın yanına git, "istersen seninim istemezsen papatya" de kızın da gönlü varsa senindir. Yoksa zorlama, papatya abi boşver takma o kadar

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Abinden bir yürüme taktiği sana, derslerin kötüymüş okuduğum kadarıyla eğer ki derslerini düzeltirse ve kızın yeni sınıfında ki erkeklerle arkadaşlık kurmaya bak derim. Hem derslerin güzel hemde rol icabı, o çocuklar sana soru soruyormuş gibi yap. Kız bakacak vay be dersleri iyi herhalde eğer ki seni seviyorsa sana karşı bir şeyler hissediyorsa yanına gelip soru sorar. Bu taktik bana üniversitede çok kız düşürmeme yardım etmişti.

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
525
Puanlar
14.770
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara
Direk gidip söyleme de, ne yapıyorsan yap. Sokakta gördüğünüz bir kıza da direk gidip seni seviyorum diyor musunuz siz? Saçma bir düşünce bence. Şahsen ben hiçbir erkeğe ilk görüşte aşık olmadım. Konuşa konuşa oluyor bunlar.

Ayrıca erkek olan sensin, ortada bir sohbet olsun istiyorsan bunu sen kurmalısın.

Togrul

Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Togrul
Kıza git direk söyle, kıvranırsan senden soğur. Kız seni sevmiyorsa veya sana dönmezse uğraşmaya gerek yok, bas gitsin.
aga okulda yanliz kalmam imkansiz bi zil caldimi suriyeli ordusu gibi dolusuyorlar ve kiz top falan oynuyor 1 dk gelsene desem soyledim falan gidip digerlerine falan soyler diye korkuyorum be aga :(
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Abinden bir yürüme taktiği sana, derslerin kötüymüş okuduğum kadarıyla eğer ki derslerini düzeltirse ve kızın yeni sınıfında ki erkeklerle arkadaşlık kurmaya bak derim. Hem derslerin güzel hemde rol icabı, o çocuklar sana soru soruyormuş gibi yap. Kız bakacak vay be dersleri iyi herhalde eğer ki seni seviyorsa sana karşı bir şeyler hissediyorsa yanına gelip soru sorar. Bu taktik bana üniversitede çok kız düşürmeme yardım etmişti.
derslerimi duzeltmek gibi bir dusuncem yok hocam bile bile derslerimi okumuyorum zaten anlami yok okulun benim icin universitede denerim desem olmaz simdi ben nasil gidicem bu derslerle universiteye xD

Direk gidip söyleme de, ne yapıyorsan yap. Sokakta gördüğünüz bir kıza da direk gidip seni seviyorum diyor musunuz siz? Saçma bir düşünce bence. Şahsen ben hiçbir erkeğe ilk görüşte aşık olmadım. Konuşa konuşa oluyor bunlar.

Ayrıca erkek olan sensin, ortada bir sohbet olsun istiyorsan bunu sen kurmalısın.
kendi cinsini nasil tavlaya bilirim bana bir taktik versene ablam

Kanka kızın yanına git, "istersen seninim istemezsen papatya" de kızın da gönlü varsa senindir. Yoksa zorlama, papatya abi boşver takma o kadar
profil fotona asik oldum lan :QEQEW:

Öncelikle kıza git konuş de ki; seni çok seviyorum sende benimle birlikte aynı duyguları paylaşıyor musun? Eğer ki cevabı hayır ise ama zaten anında cevap olarak hayır demez sende onu artık yavaş yavaş bırakmaya başlarsın eğer ki cevabı evet ise zaten birlikte olursunuz. Söylememenin bir anlamı yok söylemezsen içinde bir ukte kalacak diyeceksin bu kız beni seviyor mu? Tarzında felan eğer ki tipini yakışıklı ve güzel bulmuyorsan, kızlar fazla tipe bakmaz ne demişler önemli olan iç güzellik. Kısacası kıza git seni seviyorum de önce bir konuş.
denerim ama hayir dese yuzune bakamam bir daha

kanka hic aklima gelmemisti ya baya aydinlandim tsk

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
aga okulda yanliz kalmam imkansiz bi zil caldimi suriyeli ordusu gibi dolusuyorlar ve kiz top falan oynuyor 1 dk gelsene desem soyledim falan gidip digerlerine falan soyler diye korkuyorum be aga :(

derslerimi duzeltmek gibi bir dusuncem yok hocam bile bile derslerimi okumuyorum zaten anlami yok okulun benim icin universitede denerim desem olmaz simdi ben nasil gidicem bu derslerle universiteye xD

kendi cinsini nasil tavlaya bilirim bana bir taktik versene ablam

profil fotona asik oldum lan :QEQEW:

denerim ama hayir dese yuzune bakamam bir daha

kanka hic aklima gelmemisti ya baya aydinlandim tsk
sjsjjsjs onemlı deıl kardesım

Togrul

Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Togrul

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol

FurKqnTR

FURKAN

Discord:

Furkqn

Elmaslar
162
Puanlar
14.375
Minecraft
Furkqn
Ben okulda sınıf felan farketmeksizin herkesle konusuyorum sınıfların değişmesi engel değil bence gidip konus.

Togrul

Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Togrul
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı