Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Arkadaşlarla okuldan kaçma anım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Merite

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Merite#2021

Elmaslar
12
Puanlar
330
Yer
Samsun
5. Sınıftaydım ve okul tam gün yani sabah gidiyorsun saat 12 ile 1 arası evlere gidiyorsun yemek yiyorsun ve okula yeniden geri geliyorsun.
Yemeğimi yedim ve yanıma küçük bir çanta aldım. Okula gitmek yerine okuldan izin almış ve okula gelmemiş bir arkadaşımın yanına gidicektik. Neyse yanımdada başka bir arkadaşım vardı adını tam hatırlamıyorum. Bizim yanımızda 5tl var hem onda hem bende, tamam işte bim'den falan cips aldık yiyoruz kaldı 1TL oradada kızılay mı ne soda vardı 45 kuruş mu 55 kuruşmu ne birşey size yemin ediyorum en az 15 dakika boyunca paramızı saydık sodanın fiyatına baktık matematik 0 en sonunda sanırım biz orada biraz bağırarak konuşuyormuşuz birisi geldi ben size alırım dedi yemin ederim kral birisi. Neyse aldık yavaş yavaş gidiyoruz. O arkadaşa gidemedik zaman geldi evlere gittik. Annemde koşa koşa ale acele eve geldi bana bir bağrıyor bir kızıyor varya aboov neyse işte öğretmen anneme mesaj atmış çocuk yok bazıları okuldan kaçtı falan diyor yanınızdamı falan diye yazmış annemde otobüsteymiş bayılacakmış. okuldan bir arkadaşıma "biz okuldan kaççaz diye hocaya söyleme" falan diye gitmiş söylemiş pislik. Müdür falan çağırdı baya rehber hoca falan filan çok uğraştık.

Ve mutsuz son!

Networks

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Network#0001

Elmaslar
5
Puanlar
135
Yer
Bursa
Minecraft
Klorest
Twitter
kloresta
Okuldan gaçmayın guzulam

Merite

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Merite#2021

Elmaslar
12
Puanlar
330
Yer
Samsun

TH3ALPH4

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

TheAlphaPunch#0001

Elmaslar
4
Puanlar
1.995
Minecraft
Loose_Phantom
önceden pratik yapman gerekiyodu

Echale

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Echale#0109

Elmaslar
88
Puanlar
435
Düzgün anlatamamışsın, kelimeler birbirine girmiş anlamsız cümleler ortaya çıkmış... Değişik bir anıymış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı