Sol Reklam

Çözüldü ARKADAŞLAR İTEMSPAWNER PLUGİN VEYA SKRİPTİ YAPMAYI BİLEN YARIM EDEBİLİRMİ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

destroy

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
BAŞLIKTAKİ BELİRTİĞİM GİBİ BANA İTEMSPAWNER YANİ ELMAS-ALTIN-DEMİR-ELMASBLOK-DEMİRBLOK-ALTINBLOK-ZÜMRÜTBLOK GİBİ SPAWNER PLUGİN VEYA SKRİPTİ ATABİLECEK VARSA LÜTFEN CVP YAZSIN

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Tıkla ve eklentiye uçan tekme AT!
@FuryRS adlı arkadaşımız kodladı bunu. Arkadaşa önermemde bir sakıncı yoktur umarım çünkü en doğru eklenti şuan spigotta bu. Ayrıyeten arkadaşıda tebrik ediyorum, güzel yapmış. Kolay gelsin

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
BAŞLIKTAKİ BELİRTİĞİM GİBİ BANA İTEMSPAWNER YANİ ELMAS-ALTIN-DEMİR-ELMASBLOK-DEMİRBLOK-ALTINBLOK-ZÜMRÜTBLOK GİBİ SPAWNER PLUGİN VEYA SKRİPTİ ATABİLECEK VARSA LÜTFEN CVP YAZSIN
Bunun gibi mesajları veya konuları açmadan önce lütfen forumda böyle konular mevcut mu araştırma yaparsanız işiniz daha da kolaylaşır. İyi günler.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Tıkla ve eklentiye uçan tekme AT!
@FuryRS adlı arkadaşımız kodladı bunu. Arkadaşa önermemde bir sakıncı yoktur umarım çünkü en doğru eklenti şuan spigotta bu. Ayrıyeten arkadaşıda tebrik ediyorum, güzel yapmış. Kolay gelsin
Öncelikle Öneriniz İçin Teşekkür Ederim @IrfanDmn

Bu Eklentiyle Sadece Basit İtem Spawneri Yapmıyorsunuz. Sunucunuza Özel Paraların Spawnerlerini de Yapabilirsiniz. Örneğin Benim Sunucumda Osmanlı Akçesi Var ve Ben Bunun da Spawnerini Yaptım. spawners.yml Dosyasını İncelemeniz Yetecektir. Şimdilik Eklenti de Çok Arıza Bir Bug YOK. Ancak Sistemsel Değişiklikler Yolda. Dosyalama Sistemi Kayıt Türleri Hologram Dahil Birçok Şeyi Değiştirmeyi Düşünüyoruz. Güncelleme Kontrolü Size Güncelleme Gelince Link Gönderecektir....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı