Sol Reklam

Çözüldü Arkadaşlar bana premium hesap lazım minecraft için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emirefetheh

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

EmirEfe

Elmaslar
5
Puanlar
375
Arkadaşlar premiumu fazladan olan ya da oyunu bırakacak olan varsa premiumunu bana verebilrimi özelden mesaj atsın lütfen ([email protected])

cemil37

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Ceko37#9713

Elmaslar
111
Puanlar
13.850
Minecraft
Ceko37
Arkadaşlar premiumu fazladan olan ya da oyunu bırakacak olan varsa premiumunu bana verebilrimi özelden mesaj atsın lütfen ([email protected])

eğer bedava premium istiyorsan bunu forumda bulman biraz zor, eğer ki para ile satın alacaksan da onaylı satıcı olan birisinden almanızı öneriyorum aksi takdirde sorun yaşayabilirsiniz.(Paranızın boşa gitmesi gibi)

Emirefetheh

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

EmirEfe

Elmaslar
5
Puanlar
375
eğer bedava premium istiyorsan bunu forumda bulman biraz zor, eğer ki para ile satın alacaksan da onaylı satıcı olan birisinden almanızı öneriyorum aksi takdirde sorun yaşayabilirsiniz.(Paranızın boşa gitmesi gibi)
anladım teşekkür ediyorum forumda şansımı denemek istedim inşallah biri çıkar teşekkürler :) parayla almak istediğim pek söylenemez çünkü dolandırıcı çok oluyor ve pahalı

ogbeta

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.405
Minecraft
TahaOffi
Ucuza premium hesaplar var fakat pek güvenilir olduğunu düşünmüyorum. En azından belirli bir süre oynayabilirsin.

SkyGod

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.745
uygun fiyatlara premium satan bir site var oradan almıstım 5 ay önce hala aktift olarak kullanıyorum tavsiyem beleş yada 5 10 liralık pre alma

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Onaylı satıcı olmayanlardan almanı hiç tavsiye etmem. Çünkü her ne kadar bilgilerini değiştirsen de hesabın gerçek sahibi satın aldığı kart bilgilerini iletince hesabını her koşulda geri alıyorlar.

MrMuscle

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

MrMuscle#0001

Elmaslar
56
Puanlar
245
Yer
Muğla
Minecraft
Mr_Muscle
K

kahta123

Ziyaretçi
Onaylı satıcı olmayanlardan almanı hiç tavsiye etmem. Çünkü her ne kadar bilgilerini değiştirsen de hesabın gerçek sahibi satın aldığı kart bilgilerini iletince hesabını her koşulda geri alıyorlar.
Bu forumlan çalışmayıpta güvenilir birkaç firma gördüm. Bunun için size önerim, discord sunucusu olan ve müşterileri çok olan bir yerden almanızdır.

ErayOrgan

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Eray#7424

Elmaslar
5
Puanlar
13.310
Yer
İzmir
Minecraft
LUXURYARTVIN35
Youtuberların reklam yaptığı yerlerden almamaya çalış çünkü sonu pek güvenilir olmuyor, zamanında başıma gelmişti başkası yanmasın diye şimdi söylüyorum fakat onun dışında 1-2 tl gibi eğer sadece sunuculara girmek istiyorsan demir premium alıp bir süre kullanabilirsin ve yazdığındada ilk 5-6 site genelde demir premiumları uzun süre kullanmanı sağlıyor aksi takdirde çoğu yerden alırken dikkat et (: umarım başına bir şey gelmez keyifli oyunlar dilerim :chopper:

Jousef_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Jousef#3265

Elmaslar
0
Puanlar
165
Minecraft
Jousef
Kesinlikle orijinal fiyatına ucuza minecraft hesabı veren kişilerden satın almayınız. Çünkü çoğunluğu çalıntı hesaplardır ve hesabı aldığında şifrenin değiştirilme yada hesabın bir anda silinme gibi sorunlar karşılaşırsınız size tavsiyem sıkıntı çekmek istemiyorsanız kesinlikle orijinal sitesinde alınız.

Hyperionn

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Avenity

Elmaslar
0
Puanlar
120
Minecraft
Treadic
Alacaksan minecraftı kendi sitesinden almalısın çok pahalı ama ben olsam güvenmem kimseye. Ama ucuz premium al alacaksan hem düşük fiyat hem de az da olsa oynamış olursun. Ücretsiz bulabileceğini pek sanmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı