Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

EchTR

Bazen susmak da gerekir.
Premium
2 Aralık 2016
96
29
2.390
echtr
Celielyn
Eki Görüntüle 54938 Eki Görüntüle 54939 Eki Görüntüle 54940 Eki Görüntüle 54941
Eki Görüntüle 54942
Eki Görüntüle 54943 Eki Görüntüle 54944 Eki Görüntüle 54945 Eki Görüntüle 54946 Eki Görüntüle 54947 Eki Görüntüle 54948 Eki Görüntüle 54949 Eki Görüntüle 54950

Gizemli Bölge
Bu bölge, bulduğunuz ipucularının sizi yönlendirdiği bölümdür. Bu Bölümde hediyenizi alabilirsiniz.
Eki Görüntüle 54951

Eki Görüntüle 54952
Kopyalanabilir IP
aresmc.keyubu.com
ARESMC SKYBLOCK
» AresMC.Keyubu.Com
» Rulet & Günlük Görev & Coin Sistemleri !
» Ada Duyuru Sistemi !
» Spawn'daki ipuçlarını takip et ve ödülüne kavuş !
» /Adakit - /Adafly
» Kırıktaş Spawner ile daha kolay oyun !
» Sezonluk build oyunları !
» Turnuvalar !
» Top 3 e girmeyi başar ve ödülünü al !
» DAHA FAZLASI İÇİN SUNUCUYA DAVETLİSİN !

Çok başarılı bir sunucu

Elmaslar: Cristof

Cristof

Hasan Kolcu
8 Mart 2017
212
133
2.090
usnachk
Hasan - Cristof#1380
Cristof
Bu ne?
Hiçbir farklılık yok.
Klasik Minecraft sunucularından ayrılmaya çalışmaktayız. Bu zaman da eksiklerimizi geliştirdiğimizi belirttiğimi sanıyordum.
Güzel bir sunucuya benziyor, keşke Minecraft oynayabilsem hemen gelirdim.
Beklemekteyiz... Teşekkürler.
Güzel sunucu gibi gözüküyor servere girip inceliyeceğim.
Öncelikle teşekkür ederim. İncelemenizi ve hatalarımızı bize bildirmenizi bekliyorum.
güzel maplar gelip bakacam servere iKaanFG
Teşekkür ederim.
Konu Tasarımı çok güzel olmuş, Bazı abartıları var, Sunucu sistemleri ve Haritalar güzel tabii ki sizinde? Server kaliteli öneririm, hiç girmedim, başka bir yol ile test ettim, domain alsanız çok güzel olur.
Evet harita bana ait, bizi diğer sunuculardan ayıran sistemler Ata yuvanç tarafından yaptırıldı. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Domain ise önümüzde ki planlardan birisi. Dün akşam konuşulmuştu.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Çok başarılı bir sunucu
Teşekkür ediyoruz.

MurraaT_ReiS

Birisi mi Spawnlandı?
27 Haziran 2018
5
0
430
ProGamers
Dayin
sunucudaki spawner plugini alıntı leak ucretsiz ve crackli orjinal plugin 1 adet bile yok alıntı desen ust seviye BOYLE HİÇ BİR YERE GELEMEZSİNİZ BU SERVERİN TUTUCAGINI SANMIYORUM Boşuna ugraşmayın. kolay gelsin
alinti.png
alinti2.png

Cristof

Hasan Kolcu
8 Mart 2017
212
133
2.090
usnachk
Hasan - Cristof#1380
Cristof
sunucudaki spawner plugini alıntı leak ucretsiz ve crackli orjinal plugin 1 adet bile yok alıntı desen ust seviye BOYLE HİÇ BİR YERE GELEMEZSİNİZ BU SERVERİN TUTUCAGINI SANMIYORUM Boşuna ugraşmayın. kolay gelsin
Eki Görüntüle 55381 Eki Görüntüle 55383
Cevap verebileceğimi sanmıyorum çünkü plugin ve skript konularından anlamam. Bu konuları Ata yuvanç ile görüşürsen seni bilgilendirir. Değerli yorumun için teşekkür ederiz.
Not : Sunucunun plugin veya skriptlerinin ben ile bir alakası yok. Bu tür bilgilendirmeleri Ata Yuvanç'ı etiketleyerek yazarsanız daha iyi olur.

Aradığınız şeyi bulamamış olabilirsiniz. Bir de biz deneyelim!
Aklınızdakileri yazın ve aratma tuşuna basın.