Sol Reklam
Sağ Reklam

Apex Legends 1. Sezon Tanıtımı

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 550
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
apex-legends-1.jpeg

Ayraç.png

Merhaba MC-TR
bugün sizlerle beraber Apex Legends'in 1. Sezonu ile beraber gelen güncellemelerini inceleyeceğiz. İsterseniz hemen geçelim!
Durr! Geçmeden önce bir şeyden bahsetmek istiyorum!
MineTweet'ime istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Hepsini cevaplıyorum. Her neyse!
hadi konuya başlayalım!

Separador3.png

Apex Legends 1. Sezon neler eklendi?

▪ Yeni karakter olan ''Octane'' karakteri oyuna eklendi.
▪ Savaş Bileti oyuna eklendi ve fiyatı; 950 AC
▪ Savaş Biletini satın alınca toplam 1000 AC vermesi.
▪ Apex paketinde normal stilin yanına
EPIC ve LEGENDARY stilleri eklendi. Epic'in içinden mor eşyalar çıkar. Legendary'dende sarı eşyalar çıkıyor.
Artık Apex paketi açarken %12 ihtimalle 100,150 AC parası çıkabilir.
▪ Yep yeni ve bol tasarımlı silah görünümleri oyuna eklendi.
▪ Octane karakterinin yanına yeni bir karakter sızıldı.
▪ Yeni karakter görünümleri oyuna sızdırıldı ve sızdırılanların bazıları oyuna eklendi.
▪ Toplam oyundan 178 tane oyun hatası (bug) düzeltildi.

apex-legends-taki-oyun-ici-satin-alimlar-cuzdan-yakiyor-1550428221.jpg

Apex Legends'in yeni karakteri olan ''Octane'' özellikleri

▪ 30 saniye içinde kendi kendinde yenilen bar özelliği; kendine bir şırınga basıp flash kadar hızlı koşabilmesi
▪ Paskalya Tavşanı gibi Zıp Zıp zıplayıp insanları trolleyebilme özelliği
▪ Elindeki zıplama aleti ile uzaya kadar çıkabilmesi
▪ Çok hızlı bir şekilde koşması

photo-0-1500225847560.jpg

Yeni bir oyun karakteri! ''Falicora''

Oyunun yapımcılarının twitter hesabında, bir karakter duyruldu. Ve bu karakter resmi olarak Apex Legends'e aitti. Adı Reddit'te Falicora olarak geçmekte. Ve Taramalı Silah bölümünde olacağı tahmin ediliyor. Özellikleri henüz belli değil. Haber olarak bir konu paylaşacağım ilerde. Bununla ilgili. O zaman inceleyeceğiz. Fakat üstteki resimdeki karakter olacağı belirtildi.

apex-big.jpg

''Black Stain'' Sızıntısı.

Oyunun dosyalarında ''blackstain.jvb'' diye bir dosya bulundu. Ve dosyada bir oyun moduna ait olduğu anlaşıldı. Yani bu bir oyun modu. Ve bu oyun modunda ''Black Pathfinder'''lar ile savaşacağız. Ve oyunun sonunda ise Normal Pathfinder'ı kurtaracağız.

Ekler

• Separador3.png
    Separador3.png
    27,4 KB · Görünt.: 13

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
Güzel bir konu olmuş. Fakat Apex Legends bana pek güzel gelmiyor. Fortnite+PUBG+Overwatch birleşimi gibi gözüküyor bence. Özellikle Overwatch'a çok benziyor. Dikkatle söylüyorum BENCE.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Güzel bir konu olmuş. Fakat Apex Legends bana pek güzel gelmiyor. Fortnite+PUBG+Overwatch birleşimi gibi gözüküyor bence. Özellikle Overwatch'a çok benziyor. Dikkatle söylüyorum BENCE.
Aslında, Overwatch'in aynısı. %90 kadarıyla. Fakat oyunun bir sürü güzel ve mükemmel özellikleri var. Bir oyunu eleştirebilmeniz için oynamanız gerekli.

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Titanfall'ın Battle Royale versiyonu. Ayrıca bu adamlar FPS oyunlarının babası niteliğinde (Call of Duty'nin kurucularından biri bu Respawn kurucusudur.), sırf Battle Royale diye başka oyunlara benzetmeyin şu oyunu. Saydığınız oyunlar yokken Titanfall vardı...

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerçekten güzel ve saran oyun ancak bir süre bence sıkıyor. Yani diğer Battle Royale oyunları bana daha sadık geliyor. Oyuna 1. Sezon gelmesi belki oyun hakkında fikirlerimi değiştirir. Şu sınavları atlattıktan sonra inşallah 1. Sezonu incelemem bana vesile olacak. Sezon tanıtımı konunuz hoş olmuş.​

Forgean

Her şey güzel olacak..
Emektar

Discord:

Forgean#7305

Elmaslar
240
Puanlar
6.570
Minecraft
Forgean
Apex legends her yerde görülen bir oyun fakat oynamak hiç nasip olmadı.Konu gayet güzel olmuş.Bilgiler için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı