Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım AntiAura (checkAura) Aura Hilesini Tespitleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.138
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Merhaba Sevgili MC-TR.Com üyeleri;

Şuan için aurayı tamamen engelleyecek bir çözüm Bukkit sitesinde bulunmamaktadır.
Fakat bukkit sayfasındaki bir geliştirici Aurayı anlamamız için bir algeoritma düşünüp bunu plugine dökmüştür.

Pluginin mantığı şöyle ; Oyuncunun yanına görünmez 4 adet fake player yolluyor. Aura hilesi açık olan oyuncuda bu 4 ayrı fake playare dalmaya çalışıyor ve senin oyun panelindede 4 adet aura yolladım oyuncu 3üne dalmaya çalıştı diye bilgilendirme veriyor. Bundan sonrası tamamen size kalıyor ister banlayın ister jaile atın.
Plugin bu sistemi otomatik yapmıyor. Siz manuel olarak kod girerek yapıyorsunuz.

Plugin Nasıl Kullanılır - Nasıl Kurulur :
Öncelikle bu plugin ProtocolLib pluginine bağımlı olarak çalışmaktadır.

ProtocolLib Bukkit Sayfası : http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/protocollib/
AntiAura (checkAura) Bukkit Sayfası : http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/antiaura/

Hile olduğunu düşündüğümüz oyuncuyu '' /ac oyuncunicki '' yazarak aura taramasına sokuyoruz.
bchuyhT.png

Aura check result killed 0 out of 4 diyor yani : MyImHai oyuncusunun yanına 4 adet görünmez player yolladım fakat MyImHai hiçbirine vurmaya çalışmadı bu oyuncu temizdir demek istiyor.

TechnicalSkin

Yazım Yöneticisi
Elmaslar
80
Puanlar
8.860
Yer
Bir ev...
Çok güzel bir paylaşım, server sahiplerinin işine yarayacağını umuyorum ama mesela birisi ormanda etrafa vurarak dolaşıyor. Bu durumda o kişi ben oluyorum ki arada sıkıldığımda yaparım :). Bu kişi yanlışlıkla o 4 fake player'ın 4'ünede vurdu ve öldürdü diyelim. O zaman bu kişi killaura kullanmış olmuyor yani bu AntiAura arada yanlış sonuç verebilir bence.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
1.7.2 yoktur mu bunu aceba ??

Osman12312329

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
NE97a5.png

Arkadaşlar böyle oluyor bu plugin yüklü ama başka pluginle keşiyor acaba bu ne plugini yardımcı olurmusnuz

Ekler

• 2016-05-23_18.40.08.png
    2016-05-23_18.40.08.png
    487,2 KB · Görünt.: 431
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı