Sol Reklam
Sağ Reklam

Anti hile eklentisi için fikir yardımı istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye

Arkadaşlar biliyorsunuz ki piyasada çok kaliteli hile koruma eklentileri var fakat fiyatları da gayet kaliteli üstelik dolar kuruyla bakınca. :d

Aslında kendi sunucum için client tasarlamayı düşünüyordum fakat şu anlık o projeyi askıya aldım. Biliyorum ki client yapıp sunucuya bununla girişi sağlarsam oyuncu kitlem azalacak. İşte hem bu yüzden hem de yukardaki sebepten kendi anti hile eklentimi yapmaya karar verdim.

Sizden istediğim ise hile clientlerinde bulunan hileler ve client isimlerini buraya yazmanız. O kadar fazla hile var ki tek tek hepsini engellemek uzun zaman alır. Bu yüzden en çok kullanılan hileleri ve oyunun gidişhatını aşırı derecede etkileyen hileleri yazarsanız daha iyi olur. Eklemek istediğiniz başka şeyler de varsa yazabilirsiniz.

Şu anda daha tasarlama aşamasındayım eğer yapmaya karar verirsem başlayacağım ve büyük ihtimalle ilk sürümleri ücretsiz olarak yayınlarım.

Fikirleriniz eklentinin gidişhatı için çok önemli, yardımlarınızı bekliyorum.​

Purham

İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir.
Emekli

Discord:

Furkans#9603

Elmaslar
180
Puanlar
9.780
Yer
İstanbul
Öncelikle, FLY - Building - Ve uzaktan vurma olayını kesinlikle çözmenizi tavsiye ediyorum. Sonrasında ise ünlü ve ünsüz olan diğer hile clientleri hakkında koruma yapabilirsiniz fakat şunu unutmayın ki, hilleler hiçbir şekilde imkansızca engellenemez :D

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Öncelikle, FLY - Building - Ve uzaktan vurma olayını kesinlikle çözmenizi tavsiye ediyorum. Sonrasında ise ünlü ve ünsüz olan diğer hile clientleri hakkında koruma yapabilirsiniz fakat şunu unutmayın ki, hilleler hiçbir şekilde imkansızca engellenemez :D

Genelde çoğu hile clienti aynı hile mantığını kullanır. Dediğim gibi tüm hileleri engellemeye zaman bulamayabilirim. Bu yüzden oyunu derinden sarsacak hileleri öncelikli engellemek hedefim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bazı sunucular belirli hilelerle girmeyi engelliyor. Siz bu işi becerebilirmisiniz?

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye

Bazı sunucular belirli hilelerle girmeyi engelliyor. Siz bu işi becerebilirmisiniz?

Konumda da belirttiğim gibi o yalnızca clienti kendim yazarsam olabilecek bir şey. Fakat clienti kendim yazmayı tekrar konumda belirttiğim sebepten ötürü istemiyorum. Mesele becermek değil mesele oyuncuları kaybetmemek.

ArdaBroTV

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

NewLeader#3826

Elmaslar
5
Puanlar
0
Yer
Türkey İstanbul Şişli Halide Edip Adıvar Mah
Minecraft
MemoryHackers
Hile Eklentisi kötü bişeye yaramaz yer kaplar sadece

SoulX

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Giriş yaptığı an clienti tarama özelliği yapabilirsin. sanırım craftrise da bu sistem vardı.

ArdaBroTV

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

NewLeader#3826

Elmaslar
5
Puanlar
0
Yer
Minecraft
MemoryHackers
CraftRise Ben Yaptım Sattım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Giriş Yaptığında Aktif Oluyo Seni Tarıyo o bizim plugin özeldi birden lag oluyo 1 sn geçiyo

ArdaBroTV

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

NewLeader#3826

Elmaslar
5
Puanlar
0
Yer
Minecraft
MemoryHackers
CraftRise Ben ve arkadaşlarla yaptık

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Giriş yaptığı an clienti tarama özelliği yapabilirsin. sanırım craftrise da bu sistem vardı.

Sanırım client side tarafından yapılan bir özellik. Server side için zor bir eklentiye benziyor fakat bu konu üzerine düşüneceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı