Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hai

<3
Site Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.107
Yer
Adana
Zümrüt
0
Minecraft
minecraft aura check, minecraft anti aura, 1.8 anti aura, 1.7 anti aura

Merhaba MC-TR.Com ailesi sizlere
AntiAura (checkAura) plugininin
geliştirilmiş hali olan sistemin tamamen otomatiğe bağlandığı konsolda otomatik olarak kullanıcıların yanına teker teker belirlediğiniz sayıda bot gönderip aura olup olmadığını test eden aurayı tespit ettiğinde belirlediğiniz komutu giren sistemi paylaşacağım

Pluginin yapımcısını bilmemekle beraber yapan kişiye burdan teşekkürlerimi sunuyorum bu plugini faction.denince.biz sunucusunda kullanmamız için bizlere Atillahostingin sahibi ulaştırmıştı kendisine de teşekkür ederim.

Aynı işlevi gören bu plugin bazı kişilerin eline geçmiş sanırım insanlara 20 - 30tl gibi fiyatlarla kendi yapmadığı plugini satmaya çalışıyorlardı bende bu emek hırsızlığını önlemek için paylaşma kararı aldım.

Yukarıdaki ayarlarda gördüğünüz üzere belirlediğiniz kadar fake player yollayıp belirli playerlara vurduğu anda command : kick , jail , ban bunu tamamen opsiyonel olarak configden ayarlandığı komutu girdirerek kullanıcıya ceza uygulayan sistemdir.

Pluginin Yapımcısı : Bilinmiyor
Pluginin paylaşımcısı : Tolga Büyükatilla (Atilla Hosting)
Plugin boyutu : 24kb

Pluginin Indirme Linki :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Virustotal linki:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Not : Plugin Protocollib pluginiyle bağımlı olarak çalışmaktadır.
ProtocolLib indirme sayfası :

Son düzenleme:

Geoalfio

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
0
Zümrüt
0
Teşşekkür Ederim ELLERİNE SAĞLIK

Bu Arada MC Server Açtım Ama Yetkili Yok :( Alım Var Lütfen Gelin 88.226.187.41

ByKalpsiz

TatarCraft.Nitrado.Net
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
13
Yer
Çorum
Zümrüt
0
Minecraft
bu plugin birince vurunca aktif oluyor demi[DOUBLEPOST=1433687292,1433687184][/DOUBLEPOST]mesela birine vurduk kafamıza 1 adet npc yollamasını ayarlayabiliyormuyuz ?

Krumb069

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
27
Zümrüt
0
Burdan indirmenizi tavsiye etmem spigottan düz indirin.

Ayrıca nesi premium anlayamadım ama bunu parayla satıyorlarsa paylaşmanız iyi olmuş

KadirBerk

Coe Hell
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
76
Zümrüt
0

Ayrıca nesi premium anlayamadım ama bunu parayla satıyorlarsa paylaşmanız iyi olmuş
Plugin üzerinde yapımcısı dışında oynamalar yapılmış ve daha iyi çalıştığı belirtilmekte.

Manyak228

M.228
MC-TR Donator
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
Yer
İstanbul
Zümrüt
0
Minecraft
güzel bir plugin yanlız birine vurunca yanda npc çıkıyor omu yoksa direk banlıyormu

Gereksiz Oda

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
0
Zümrüt
0
Ellerine Sağlık Kardeşim
+ Baya Bir Güzel Konu Açmıssın

Hai

<3
Site Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.107
Yer
Adana
Zümrüt
0
Minecraft
Arkadaşlar daha oncede acikladim tekrardan acikliyorum sizin atttiginiz checkaura saf halidir siz manuel olarak aura kontrolu yaptirirsiniz /auracheck nick yazar denetirsiniz. Benim paylastigim plugin ise bunun otomatige baglanmis halidir. Teker teker tum oyunculara auracheck yapar tespit edilirse sizin belirlediginiz komutu oyuncuya uygular atiyorum jail yada kick yada ban

Plugin üzerinde yapımcısı dışında oynamalar yapılmış ve daha iyi çalıştığı belirtilmekte.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bonexq

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
53
Zümrüt
0
banlama yerine jail atmasını nasıl ayarlarım

cyannis38

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
7
Zümrüt
0
Pl üzerinde oynanmış gg fakat bunun yerine phoneix anti cheat kullanılabilirdi tüm halkları önlüyor ve kick atıyor :)

Blade_

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
0
Yer
İstanbul
Zümrüt
0
minecraft aura check, minecraft anti aura, 1.8 anti aura, 1.7 anti aura

Merhaba MC-TR.Com ailesi sizlere
AntiAura (checkAura) plugininin
geliştirilmiş hali olan sistemin tamamen otomatiğe bağlandığı konsolda otomatik olarak kullanıcıların yanına teker teker belirlediğiniz sayıda bot gönderip aura olup olmadığını test eden aurayı tespit ettiğinde belirlediğiniz komutu giren sistemi paylaşacağım

Pluginin yapımcısını bilmemekle beraber yapan kişiye burdan teşekkürlerimi sunuyorum bu plugini faction.denince.biz sunucusunda kullanmamız için bizlere Atillahostingin sahibi ulaştırmıştı kendisine de teşekkür ederim.

Aynı işlevi gören bu plugin bazı kişilerin eline geçmiş sanırım insanlara 20 - 30tl gibi fiyatlarla kendi yapmadığı plugini satmaya çalışıyorlardı bende bu emek hırsızlığını önlemek için paylaşma kararı aldım.

Yukarıdaki ayarlarda gördüğünüz üzere belirlediğiniz kadar fake player yollayıp belirli playerlara vurduğu anda command : kick , jail , ban bunu tamamen opsiyonel olarak configden ayarlandığı komutu girdirerek kullanıcıya ceza uygulayan sistemdir.

Pluginin Yapımcısı : Bilinmiyor
Pluginin paylaşımcısı : Tolga Büyükatilla (Atilla Hosting)
Plugin boyutu : 24kb

Pluginin Indirme Linki :

Virustotal linki:

Not : Plugin Protocollib pluginiyle bağımlı olarak çalışmaktadır.
ProtocolLib indirme sayfası :
yukarıda ayarlarda gördüğünüz üzere... yazısını yazmıssınız ama resım felan gözükmüyor ??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı