Sol Reklam

Anonim Soru Cevap Scripti Açık Kaynak Kodlu

Anestezy

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
6
Puanlar
0
screen_1.png

screen_4.png

FİYAT 45 TL' DİR ÖDEMELER ONLİNE HAVALE SEÇENEKLERİ İLE ( ONLİNE ÖDEME GERÇEKLEŞTİRİR İSENİZ SİSTEM OTOMATİK ALGILAYACAKTIR. VE ÖDEMENİZ ALINIR ALINMAZ SİZE İNDİRME LİNK VERECEKTİR. )

HIZLI SATIN ALMA LİNK :
Anonymous Anonim Soru Sorma Scripti Kaynak Kodlu – Dosya Evi | Online Ödeme

Son düzenleyen: Moderatör:

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Resimler gözükmüyor birde yanlış değilsem bir forumda wareze düşmüştü bu sc.Hak sahibi iseniz dikkatli olmanızı tavsiye ederim.İyi satışlar.

Anestezy

Elmaslar
6
Puanlar
0
Resimler gözükmüyor birde yanlış değilsem bir forumda wareze düşmüştü bu sc.Hak sahibi iseniz dikkatli olmanızı tavsiye ederim.İyi satışlar.
warez link atarmısınız özelden bir yapıştırayım davayı lisans sahibi benim ortak proje canımız sıkıldı oluşturmuştuk zamanında ilgilenmedik temayla.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Resim halen güncel değil. Ne zaman düzelir?

Anestezy

Elmaslar
6
Puanlar
0

Natrotm

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
159
Puanlar
0
Yer
Mardin
Lisans sahibi olduğunuza eminmisiniz? Codecanyonda LabNetwork adlı kullanıcı tarafından satılıyor, ve 137 satış yapılmış şuan burada paylaştığınız mesajlar oradaki mesajların türkçe çevirisi..

Ek olarak bir çok türk/yabancı warez script sitesine düşmüş bile...

Anonymous - Secret Confessions

Anestezy

Elmaslar
6
Puanlar
0
Lisans sahibi olduğunuza eminmisiniz? Codecanyonda LabNetwork adlı kullanıcı tarafından satılıyor, ve 137 satış yapılmış şuan burada paylaştığınız mesajlar oradaki mesajların türkçe çevirisi..

Ek olarak bir çok türk/yabancı warez script sitesine düşmüş bile...

Anonymous - Secret Confessions
Evet projeyi biz aldık mobil uygulaması dahi geliştirdik alana uygulamayla birlikte veriyoruz.

+ warez olayını yukarıda ki arkadaş anlattı eski sürümü atmışlar fakat yinede yasal işlemi başlattık

Natrotm

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
159
Puanlar
0
Yer
Mardin
Evet projeyi biz aldık mobil uygulaması dahi geliştirdik alana uygulamayla birlikte veriyoruz.

+ warez olayını yukarıda ki arkadaş anlattı eski sürümü atmışlar fakat yinede yasal işlemi başlattık

Peki yabancı bir sitede paylaşılması durumunda yasal işlemi nasıl başlatmayı düşünüyorsunuz? Codecanyonun %90ının nulledinin bulunduğu bir site var.

Anestezy

Elmaslar
6
Puanlar
0
Peki yabancı bir sitede paylaşılması durumunda yasal işlemi nasıl başlatmayı düşünüyorsunuz? Codecanyonun %90ının nulledinin bulunduğu bir site var.
Turkhacks adlı forumda paylaşılmış

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
####### sitesinde de paylaşılmış ve ayrıca onlarca nulled sitesinde de paylaşılmış ###### v.b yüzlerce hatta #####
Null sitelerinin ne kadar güvenilir olduğu b#####s#### adlı forumun leaklenmesi ile görüldü.Şuan o scriptlerin nerdeyse hepsinde webshell bulunuyor yani indirdikten 2 gün sonra domainine kadar siteni çalarlarsa anlarsın.Script hakları anestezye ait ise o gördüğü kadarını şikayet eder kalanları da size kalmıştır.Eğer güvenliğe önem veriyorsan zaten lisanslı orijinal olarak hak sahibinden alırsın.

Natrotm

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
159
Puanlar
0
Yer
Mardin
Null sitelerinin ne kadar güvenilir olduğu b#####s#### adlı forumun leaklenmesi ile görüldü.Şuan o scriptlerin nerdeyse hepsinde webshell bulunuyor yani indirdikten 2 gün sonra domainine kadar siteni çalarlarsa anlarsın.Script hakları anestezye ait ise o gördüğü kadarını şikayet eder kalanları da size kalmıştır.Eğer güvenliğe önem veriyorsan zaten lisanslı orijinal olarak hak sahibinden alırsın.

Ben nulled mi kullanıyorum dedim wqrqw boş yapma sadece bildirdim. Ki hakları ona ait değil ona ait olsaydı codecanyonda başka biri tarafından satılmazdı..

Anestezy

Elmaslar
6
Puanlar
0
Ben nulled mi kullanıyorum dedim wqrqw boş yapma sadece bildirdim. Ki hakları ona ait değil ona ait olsaydı codecanyonda başka biri tarafından satılmazdı..
Haklar tek bir kişiye ait olmuyor zaten ki codecanyonda olması demek bunu lisanslı satamıyorsun anlamına gelmiyor zaten script kendini belli ediyor lisanslı olup olmaması demo kurmaya vaktim olmadığı için direk bilgileri çektim hepsi bu ha illa ki hak söz ediyorsan projeler belirli zamanlardan sonra yönetim yazılımlarıyla birlikte satılır ama bayi olarak ama %100 hak olarak hakların da belirli bir yüzdeliği vardır. Lisansları bizzat satın alıyorsun 50 100 ya da sınırsız lisans adeti verilir ve bu sınırlamayı satın alır sende satarsın olay bu konuyu daha da uzatmayın ortada illegal bir durum olsa kendimi niye risk atayım warez satışlar yasaktır. Yasa olarakta cezası büyüktür.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı