Sol Reklam

İnceleme Anomaly Agent w/EnisKirazoğlu

FurKqn

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Editör

Discord:

furkqn

Elmaslar
53
Puanlar
13.480
Yer
İstanbul
Minecraft
Furkqn

retrolike.net-Anamoly-Agent-review-5.jpg

Anomaly Agent

Selamlar arkadaşlar,
Bugün sizlere son zamanlarda oynadığım ve çok beğendiğim bir oyun olan Anomaly Agent'ten bahsetmek istiyorum. Anomaly Agent, Phew Phew Games'in geliştirdiği ve Enis Kirazoğlu'nun da yapımcılığını üstlendiği bir cyberpunk aksiyon-platform oyunu. Oyunda, zamanın büküldüğü bir dünyada, anomali olaylarını çözen bir ajansın üyesi olarak görev alıyoruz. Synthwave müzikler eşliğinde çatışmalara giriyor, seçimlerimizle hikayeye etki ediyor, akrobatik hareketlerle engelleri aşıyoruz. Zamanın büküldüğü bu macerada birbirinden özel ekipmanlar kullanarak anomalileri durduruyoruz.
Oyunun grafikleri, sesleri, oynanışı ve atmosferi gerçekten çok başarılı. Oyunu oynarken hem eğleniyor hem de heyecanlanıyorum. Oyunun hikayesi de çok ilgi çekici ve sürükleyici. Oyunun sonunda neler olacağını merak ediyorum. Oyunun farklı sonları olduğunu da duydum. Bu da oyunun tekrar oynanabilirliğini artırıyor. Oyunun zorluk seviyesi de gayet iyi ayarlanmış. Oyunu çok kolay ya da çok zor bulmadım. Oyunun bazı bölümleri ve boss'ları biraz zorlayıcı olabiliyor ama pes etmeden devam edince başarıya ulaşıyorsunuz.

Oyunu Steam'den indirimli bir fiyata aldım ve kesinlikle pişman olmadım. Oyunun fiyatı da çok uygun bence. Oyunun Xbox ve Switch versiyonları da varmış. Oyunu bu platformlarda oynamak isteyenler de kaçırmasın derim. Oyunu oynarken hiçbir bug ya da hata ile karşılaşmadım. Oyun çok akıcı ve sorunsuz çalışıyor. Oyunun geliştiricileri de çok ilgili ve samimi. Oyunla ilgili geri bildirimlerinizi ve önerilerinizi dinliyorlar ve değerlendiriyorlar. Oyunun güncellemelerle daha da geliştirileceğini ve yeni içerikler ekleneceğini söylediler.
Oyunun yapımcısı Enis Kirazoğlu'nu da ayrıca tebrik etmek istiyorum. Kendisi Türkiye'deki oyun sektörünün öncü isimlerinden biri. Hem oyun oynayan hem de oyun yapan biri olarak çok başarılı işlere imza atıyor. Kendisini YouTube kanalından da takip ediyorum. Oyunlar hakkında çok güzel videolar paylaşıyor. Anomaly Agent oyunuyla ilgili de bir değerlendirme videosu yayınladı. Videoda oyunun satış rakamlarına ve yurt dışından gelen tepkilere de değindi. Oyunun Türkiye'de 23 bin kişi tarafından satın alındığını ve bu sayının beklentilerinin çok üzerinde olduğunu söyledi. Oyunun yurt dışında da ilgi gördüğünü ve olumlu yorumlar aldığını belirtti. Kendisine ve ekibine bu başarılarından dolayı teşekkür ediyorum.
Arkadaşlar, bu kadar yazdım. Umarım siz de Anomaly Agent oyununu oynar ve keyif alırsınız. Oyunla ilgili görüşlerinizi ve deneyimlerinizi benimle paylaşmanızı çok isterim. Oyunu oynamayanlar için de birkaç ekran görüntüsü paylaşıyorum. Oyunu satın almak isteyenler için de Steam, Xbox linklerini bırakıyorum. 150tl 4 dolar gibi fiyatları var. İndirip oynayabilir ve destek olabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dilerim.

Xbox: https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/anomaly-agent/9phsgzlt2tf8

Son düzenleme:

NovaStar

Discord:

CemreK#8078

Elmaslar
43
Puanlar
9.120
Minecraft
CemreK
Twitter
CemrekArtworks
Enis cherryson yine döktürmüş

FurKqn

Editör

Discord:

furkqn

Elmaslar
53
Puanlar
13.480
Yer
İstanbul
Minecraft
Furkqn

Erisos

Yurtta Sulh Cihanda Sulh
Quezly

Discord:

Erisos

Elmaslar
73
Puanlar
2.930
Yer
İstanbul, Adana'nın Elçisi
Minecraft
Erisos
Güzel oyun bir iki saat oynadım. zamanım olunca devam ederim

FurKqn

Editör

Discord:

furkqn

Elmaslar
53
Puanlar
13.480
Yer
İstanbul
Minecraft
Furkqn
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı