Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Anime Günlükleri 9 - Chuunibyou Demo koi ga Shitai!

• Konuyu başlatan Silinen üye 87069
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.032
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Chuunibyou Demo koi ga Shitai!
Künye;
Bölümler:
12
Durum: Bitmiş
Yayınlandı: 4 Aralık 2012 - 20 Aralık 2012
Yapımcılar: Lantis, Pony Kanyon, TBS, Rakuonsha
Süre: 24
Novel: 2 Cilt | 25 Bölüm
Türler:Komedi, Drama, Romantik, Okul

Konusu;
Yuuta
ortaokuldan yeni mezun olmuş lise hayatına adım atmaya hazırlanırken bütün geçmişini arkada bırakmaya kararlı bir gençtir. Utanç duyduğu bu yıllarda ” chuunibyou” sendromu denilen, çoğu gencin yakalandığı bu evreyi atlatmayı başarmıştır. En basit tanımıyla chuunibyou isimli sendroma yakalanan gençler kendilerini gerçek dünyadan bir nevi soyutlayarak yine kendilerini süper-doğaüstü güçleri olan birer anime kahramanı sanmaktadırlar. Yuuta da zamanında bu gençlerden biri olup kendine “Kara Alev Ustası” lakabını takmış ve ortaokul yıllarında kendine has giyimi ve aksesuarlarıyla ortalıkta hep böyle dolaşmıştır. Ancak şimdilerde liseye başlayacak olan Yuuta, artık çocuksu gelen ve utanç duyduğu bu karakterini geride bırakmıştır. Öyle ki kimsenin yaptıklarını hatırlamaması, onu tanımaması için evine uzak bir liseye gitmeyi tercih etmiştir.

4c1c7710019d206e64351598706f0c25-700.jpg

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi

-NUTY-

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

-Nuty-

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
BeyazPanda
Chuunibyou Demo koi ga Shitai!
Künye;
Bölümler:
12
Durum: Bitmiş
Yayınlandı: 4 Aralık 2012 - 20 Aralık 2012
Yapımcılar: Lantis, Pony Kanyon, TBS, Rakuonsha
Süre: 24
Novel: 2 Cilt | 25 Bölüm
Türler:Komedi, Drama, Romantik, Okul

Konusu;
Yuuta
ortaokuldan yeni mezun olmuş lise hayatına adım atmaya hazırlanırken bütün geçmişini arkada bırakmaya kararlı bir gençtir. Utanç duyduğu bu yıllarda ” chuunibyou” sendromu denilen, çoğu gencin yakalandığı bu evreyi atlatmayı başarmıştır. En basit tanımıyla chuunibyou isimli sendroma yakalanan gençler kendilerini gerçek dünyadan bir nevi soyutlayarak yine kendilerini süper-doğaüstü güçleri olan birer anime kahramanı sanmaktadırlar. Yuuta da zamanında bu gençlerden biri olup kendine “Kara Alev Ustası” lakabını takmış ve ortaokul yıllarında kendine has giyimi ve aksesuarlarıyla ortalıkta hep böyle dolaşmıştır. Ancak şimdilerde liseye başlayacak olan Yuuta, artık çocuksu gelen ve utanç duyduğu bu karakterini geride bırakmıştır. Öyle ki kimsenin yaptıklarını hatırlamaması, onu tanımaması için evine uzak bir liseye gitmeyi tercih etmiştir.

Eki Görüntüle 42490
Böyle animeleri çok seviyorum :) Bravo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı