Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Anime Günlükleri 4 - Haikyuu!!

• Konuyu başlatan Silinen üye 87069
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.095
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Haikyuu!!
Haikyuu!! > Haruichi Furudate tarafından yazılmış ve resimlendirilmiş bir Japon manga dizisidir.

Yönetmen > Susumu Mitsunaka
Bölüm Sayısı > 25
Çıkış Tarihi > 6 Nisan 2014
Tür > Komedi, Dram, Okul, Shounen, Spor
Bölüm Süresi > 24 Dakika

Ufaktan Konusuna Geçelim;

Bir bahar günü televizyonda küçük dev lakaplı voleybolcuyu gören Hinata Shoyo voleyboldan ve küçük dev lakaplı lise öğrencisinden çok etkilenir ve kendisi de voleybol oynamaya karar verir. Ortaokulda kendi çabalarıyla erkek voleybol kulübü kurar ve takımıyla birlikte seçmelere katılır. Ancak seçmelerde Tobio Kageyama adı verilen yetenekli biri tarafından ezici bir yenilgiyle karşı karşıya kalır. Ama bu onun voleybol tutkusunu daha da alevlendirir. Artık Hinata lisede voleybol oynayacağı daha iyi bir okula gitmeyi ve liseler arası turnuvalarda oynayabilmeyi kafasına koymuştur. Bu yüzden küçük devin de gittiği lise olan Karasuno Lisesine başlar. Ama burada kendisini ezici bir şekilde yenen Kageyemayla takım arkadaşı olduğunu görür. Artık işler Hinata için gittikçe garip bir hal almaya başlamıştır. Hem kısa boyuna rağmen kendisini kanıtlamanın yollarını arayacak hem de kendisine rakip olarak gördüğü Kageyama ile takım arkadaşı olup liseler arası turnuvalarda güçlü rakiplere karşı savaşacaklardır. Ayrıca tek sorun bu da değildir. Küçük dev zamanında büyük ve ünlü bir okul olan Karasuno Lisesi acaba bu iki yeni çaylakla eski günlerine dönebilecek midir?

best_haikyuu_wallpaper_for_desktop_2122x1355_by_alfarookie-db208x6.jpg

-ULTRA-

GY!
Elmaslar
222
Puanlar
4.020
Minecraft
Whessry
Bunun konusunu da sevdim fakat benim favorim Charlotte!

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi

kemal895

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
32
Puanlar
8.760
Spor animesi normalde izlemezdim fakat Hajime no Ippo ve bu izlenebilecek seriler arasında. Konu için teşekkürler :)

RD_Doruk

Ayak bastığım her adım... Dur düşecek gibiyim.
Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk
Black Rock Shooter'ı anlatmanı öneririm. Anime nadir biliniyor ve gerçekten hikayesi çok anlamlı, mantıklı ve güzel bir anime :)

Aselgeia

Evren Etkin | Helio Art Director

Discord:

Aselgeia #7842

Elmaslar
373
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Minecraft
Aselgeia
Normalde spor ve slice of hile türü animeleri seyretmem fakat Haikyuu izledikten sonra teneffüslerde voleybol oynamaya, yaptıkları hareketleri denemeye çalışmıştım. Çok hoş bir animedir ben de izlemeyenlere öneririm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı