• 20.000 TL DEĞERİNDE DEV ETKİNLİK SONUÇLANDI!

MC-TR.COM ve forum hostinglerimiz, sunucularımız, takımlarımız ve satıcılarımız olarak 2020 'ye veda niyetinde, 2021'e hoş geldin babında DEV BİR ETKİNLİK düzenlemiştik.20.000 TL değerindeki bu etkinlik sonuçlandı! Hadi ne duruyorsun buraya tıkla ve kim ne kazanmış gör!

AmongUS Plugin Paketi! [1.8 - 1.16.4] | Hazır haritalar, hazır görevler, hazır lobiler, hologramlar ve optimizasyonlu! detaylı tanıtım içeride..

Kenzo

Odunlara Vur Vur Vur!
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
13
Puanlar
445
Zümrüt
0
Minecraft
Linkini atın o halde, gerekli araştırmaları yaptım görseli her şeyi arattım ama planette bu harita bulunmuyor. Ek olarak planette olan bir harita neden nulledde free paylaşılmak yerine premium olarak paylaşılsın?
Oldu olacak direk paketi paylaşayım sizinle, siz detaylı incelemenizi yapın? Neden bu kadar çok ilgilendiğiniz gayet ortada, daha fazla yorum yapmayacağım size. Eğer bir şikeyet gelirse yetkili arkadaşlara gerekli bağlantıları gönderirim iyi forumlar.

Merite

Odunlara Vur Vur Vur!
STATICFORGE
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
12
Puanlar
255
Yer
Samsun
Zümrüt
0
Minecraft
Basit ve amatör

CrazySansar

Zombi Geldi, Beni Yedi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
66
Puanlar
1.185
Zümrüt
0
Minecraft

(resimlerin açılma hızı internet hızınıza göre değişmektedir.)

Sadece 4 adet satılacaktır, fiyat 40₺.
İletişim discord : kenzo#4243
Şahsen ben çok beğendim. Emek verilerek yapılmış. Yaptıkları pakettin hakkını veriyorsunuz. Böyle devam edin iyi satışlar <3

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı