Sol Reklam

Kapansın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Son düzenleme:

xXUnRaVeLsX

ArcherBySpirit

Discord:

hzotaku

Elmaslar
33
Puanlar
9.145
Yer
Ankara
Minecraft
HzOtaku
Sunucuya Daha Girmedim ama şimdiden mükemmel gibi gözüküyor inşallah öledir :)

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Konu tasarımını kaç saniyede hazırladınız. sakıncası yoksa sorabilir miyim?

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Konu tasarımını kaç saniyede hazırladınız. sakıncası yoksa sorabilir miyim?
Destek ekibine adaysınız sanırım :) Kullanıcıya yaklaşım tarzınızı daha olumlu bir hale getirip düzgünce eleştirirseniz sorunuza cevap vereceğim :)

Cylonce

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Destek ekibine adaysınız sanırım :) Kullanıcıya yaklaşım tarzınızı daha olumlu bir hale getirip düzgünce eleştirirseniz sorunuza cevap vereceğim :)
Eleştiri yapıyorum burada yorumum da herhangi bir sakınca yok iyi ve kötü yargılıyorum, sanırım Destek Ekibi demişsiniz onu anlamadım ne yani yetkili olmasam da aynı mesajı sana iletirdim.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Eleştiri yapıyorum burada yorumum da herhangi bir sakınca yok iyi ve kötü yargılıyorum, sanırım Destek Ekibi demişsiniz onu anlamadım ne yani yetkili olmasam da aynı mesajı sana iletirdim.
İlettiğiniz mesaj bence konu tasarımınız çok kötü şu şekilde geliştirilmeli hatta çok kötü bile yazsanız dalga geçercesine yazmanızdan iyidir bu şekilde yazmanız bana garip geldi. Yetkili olmanızı söylememin sebebide siz bile bu şekilde davranırken forum kullanıcıları neler yapar olmasıydı. Beğenmediyseniz daha iyisini yapmak için çabalarız teşekkürler yorumunuz için!

Cylonce

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
İlettiğiniz mesaj bence konu tasarımınız çok kötü şu şekilde geliştirilmeli hatta çok kötü bile yazsanız dalga geçercesine yazmanızdan iyidir bu şekilde yazmanız bana garip geldi. Yetkili olmanızı söylememin sebebide siz bile bu şekilde davranırken forum kullanıcıları neler yapar olmasıydı. Beğenmediyseniz daha iyisini yapmak için çabalarız teşekkürler yorumunuz için!
Bakış açınız ters "Ağacı seyreden, ormanı göremez. " örneğini veriyim siz o mesajımdan bunu çıkardınız. ama benim amacım daha farklıydı. başarılar dilerim İyi Forumlar.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Bakış açınız ters "Ağacı seyreden, ormanı göremez. " örneğini veriyim siz o mesajımdan bunu çıkardınız. ama benim amacım daha farklıydı. başarılar dilerim İyi Forumlar.
Tamam doğrudur haklısınızdır sizede iyi forumlar.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sunucu güncel ve aktifdir.

Son düzenleme:

QuincyGirl

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
13.210
Yer
İzmir
Minecraft
Mel0351 (old one)
Merhaba iyi forumlar. Eski sunucunuzda köklü bir kişiydim. Beni hatırlamayabilirsiniz ama girince size kendimi hatırlatacağım,reklamı görünce elim ayağım titredi. Özellikle uzun zamandır ulaşamadığım birine ulaşmak istiyorum. Ya da birilerine. Güzel sunucudur. Tavsiye ederim herkeze.

B

BaranMRJ

Ziyaretçi
Konu tasarımına kötü diyenleri sakın aldırış etme en azından bütün konu tasarımları gibi bir birine benzemiyor, sıradan değil, çok ciddi durmuyor. Bana çok samimi çok cana yakın geldi konu tasarımın çok hoş. En kısa sürede sunucunu ziyaret edeceğim.

MirzaPHP

Birisi mi Spawnlandı?
Yasaklandı

Discord:

Mirza #8902

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
MirzaPHP
Konu tasarımına kötü diyenleri sakın aldırış etme en azından bütün konu tasarımları gibi bir birine benzemiyor, sıradan değil, çok ciddi durmuyor. Bana çok samimi çok cana yakın geldi konu tasarımın çok hoş. En kısa sürede sunucunu ziyaret edeceğim.
Katılıyorum

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Çok teşekkür ederim yorumun için. Farklı olmaya çalışıyoruz çünkü farklılık fark ettirir. Sunucumuzada bekleriz :)

Yorumunuz için teşekkürler :)

Sunucu güncel.

Son düzenleme:

TheCarbon

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
11
Puanlar
8.760
Konuda Görüldüğü gibi değil oyun içine girince bir çok şey daha görebilirsiniz .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı