Sol Reklam

Tasarım AlphaSpy Konu Tasarım İlk Deneme |1|

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Klasik konu tasarımlarına özenilmiş ancak başarılı olamamış. Bence ilk denemen böyle olmamalıydı. Hiç özen yok, resim için seçime uğraşılmamış. Kısacası berbat değil ancak başarılı da değil.

bakiyilmaz

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Baki#3178

Elmaslar
29
Puanlar
6.280
Arkaya Siyah Yerine googleye hd miecraft shader falan yazıp veya serverlere gezinim shader ile fotoğraf indirsen daha iyi olur ilk olarakda cok hoş gözüküyor Başarılar Dilerim

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
yeni başlıyan birine göre ideal bence

AlphaSpy

Pluginer & Builder

Discord:

AlphaSpy#2461

Elmaslar
114
Puanlar
6.520
Yer
Hollanda
Minecraft
KadirTR
Klasik konu tasarımlarına özenilmiş ancak başarılı olamamış. Bence ilk denemen böyle olmamalıydı. Hiç özen yok, resim için seçime uğraşılmamış. Kısacası berbat değil ancak başarılı da değil.
Arkaya Siyah Yerine googleye hd miecraft shader falan yazıp veya serverlere gezinim shader ile fotoğraf indirsen daha iyi olur ilk olarakda cok hoş gözüküyor Başarılar Dilerim
yeni başlıyan birine göre ideal bence
Değerli yorumlarınız için teşekkürler 2. denememde daha dikkatli olucağım.

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
ilk deneme gore cook guzel basarılarının devamını beklıyorum

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Çalışmalısın. Fikir üretmelisin.

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Renk uyumu üzerinde çalışman, farklı insanların fikrini alıp, Bu firikleri kazanda haşaldıktan sonra @admiraldus @ForestEdge @SoulX @kingOf0 @* @VeAklımaGelmeyenHerkes'e tattırman gerekiyor. Tattırdığında sana çok acı bir cevap verebilirler fakat, çorbayı yaptıkça her seferinde daha güzel bir çorba yapacağını bilmeni isterim. Yazı fontunu ise salata yapmalısın...

eğlenceyi bir yana, İlk denemene göre güzel.
1537477200415.png

Alanın dışına taşırmadan yapman gerekiyor, Bunu bana ilk okul hocam öğretmişti :D

1537477250950.png

ArkaPlan kalitesiz, Mümkünse arkaplanı yerleştireceğin alanda biraz daha büyük çözünürlükte ve kaliteli konuyla alakalı* (Genel olarak*) resimler koymaya çalış.

Tam emin değilim fakat sanırsam, Impact normal bu tarz resimlerde güzel görünüyordu, Freshman'e de bakmanı öneririm. Başarılar!

S

sooply

Ziyaretçi
Renk uyumu üzerinde çalışman, farklı insanların fikrini alıp, Bu firikleri kazanda haşaldıktan sonra @admiraldus @ForestEdge @SoulX @kingOf0 @* @VeAklımaGelmeyenHerkes'e tattırman gerekiyor. Tattırdığında sana çok acı bir cevap verebilirler fakat, çorbayı yaptıkça her seferinde daha güzel bir çorba yapacağını bilmeni isterim. Yazı fontunu ise salata yapmalısın...

eğlenceyi bir yana, İlk denemene göre güzel.
Eki Görüntüle 45117

Alanın dışına taşırmadan yapman gerekiyor, Bunu bana ilk okul hocam öğretmişti :D

Eki Görüntüle 45118

ArkaPlan kalitesiz, Mümkünse arkaplanı yerleştireceğin alanda biraz daha büyük çözünürlükte ve kaliteli konuyla alakalı* (Genel olarak*) resimler koymaya çalış.

Tam emin değilim fakat sanırsam, Impact normal bu tarz resimlerde güzel görünüyordu, Freshman'e de bakmanı öneririm. Başarılar!

Acı cevaptan kastım sert eleştirmek biraz onu kötü bir duruma sokabilir. Yani direk birisi "Beğenmedim, geliştirilebilir." derse bu acı cevap olabilir. Eleştirmezsek hatalarına aynen devam edecek. Neyse ben eleştirime geçeyim.

İlk önce bu konuya en fazla 10 dakikamı ayırabilirim, çünkü bu tasarıma pek bir zaman verilmemiş. Katmanlar arası çok boşluk var. Font kötü. Header kötü durmuş, (yani) arka plan olmamış. Kalitesi bozulmuş. Sadece siyah renk kullanılmış. Siyah rengin üzerinde 2-3 resim ve yazıyla bir tasarım olmaz @twond. 'un dediği gibi. Orantılarda gerçekten çok sıkıntı var. Cetvel kullan. Bunu kullanacak olanlar denetimden geçemez. Sunucu hakkında bir çok bilgi verilmeli ve tasarım boş kalmamalı.

Evet, bir kere eleştirmişim ama pek sıkı eleştirmediğim için tekrar eleştiriyorum. @kingOf0 'a cevap yazarken tekrar eleştireyim dedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı