Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü AloneTR #1770 | Sorunsalı...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AlixTR

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

-

Elmaslar
191
Puanlar
6.770
Yer
İstanbul
Minecraft
TwoPage
AloneTR#1770 discord isimli benim eski ortağım güvendim 2 hafta önce dedi sunucu açak gel dedi bana plugin paketini yaptırdı dün dedi ve paketi yaptırdıktan sonra ortaklıktan attı paketimi sil dedim silmedi aşşağıda kanıtlar.

1608909432159.png

1608909465782.png
(paket açılıyor)

https://www.mc-tr.com/konu/predys-network-cok-yakinda.90169/

Zaten daha önce tanıtım yapmıştım aynı plugin paketi aynı map (map) benim tarafımdan yapılmıştır

Hatta sunucuda ki kar savaş sistemi bile @ahmet50042 ve ben tarafından yapılmıştır.

Sizden ricam sunucusu açılsa bile bu emek hırsızının sunucusuna gitmeyin nolur :)

Aish

jelibon

Discord:

aish#1905

Elmaslar
299
Puanlar
3.255
güvenmen hata

AlixTR

Discord:

-

Elmaslar
191
Puanlar
6.770
Yer
İstanbul
Minecraft
TwoPage

Aish

jelibon

Discord:

aish#1905

Elmaslar
299
Puanlar
3.255

AlixTR

Discord:

-

Elmaslar
191
Puanlar
6.770
Yer
İstanbul
Minecraft
TwoPage
Yüzsüzlükte devam edip paketimi satmaya çalışıyor

Son düzenleme:
E

ercan_java

Ziyaretçi
Lisans alıyorsun mu? ? Bu arada attığın konuda gördüğüm kadarıyla üzülmene değecek bir paket değil gibi..

B

BeefTacos

Ziyaretçi
Lisans alıyorsun mu? ? Bu arada attığın konuda gördüğüm kadarıyla üzülmene değecek bir paket değil gibi..
önemli olan adamın emekleri. bir paket yap iyi veya kötü anlarsın değerini.

AlixTR

Discord:

-

Elmaslar
191
Puanlar
6.770
Yer
İstanbul
Minecraft
TwoPage
Lisans alıyorum lafın gelişi,Değip değmemesi önemli değil o pakette tr'de hiç bir skyblcok'da olmayan sistem var bunda geç haritaya plugin paketine 2 hafta emek verdim.Böyle düşünmeniz yanlış sizin başınıza gelince görürüz.

AlixTR

Discord:

-

Elmaslar
191
Puanlar
6.770
Yer
İstanbul
Minecraft
TwoPage
Ve üstelik pişkin pişkin paket alıntı demesi paket senin degil demesi kullanırım umrumda değil demesi ?

Aish

jelibon

Discord:

aish#1905

Elmaslar
299
Puanlar
3.255
Tartışmaya gerek olmadığını düşünüyorum paketi yapan kişi emeklerinin boşa gitmesini istemiyor kısaca konu kitlense iyi olur

E

ercan_java

Ziyaretçi
önemli olan adamın emekleri. bir paket yap iyi veya kötü anlarsın değerini.
Çok uzatacak ve ağıt yakacak şey olmadığını dile getirdim. Hırs yapabilir bu durumla ve o kişiyi lisans yapacam gibi komik şeylerle değil, yaptığı yeni ve daha tecrübeli paket ile yerin dibine sokabilir.

E

ercan_java

Ziyaretçi
Lisans alıyorum lafın gelişi,Değip değmemesi önemli değil o pakette tr'de hiç bir skyblcok'da olmayan sistem var bunda geç haritaya plugin paketine 2 hafta emek verdim.Böyle düşünmeniz yanlış sizin başınıza gelince görürüz.
Lafın gelişi dediğin şey seni komik duruma düşürüyor. O hiçbir skyblockda olmayan sistem nedir, söylerseniz belki düşüncem değişir? Emeklerinize laf etmedim bu arada yanlış anlamayın lütfen. Fakat bu olay ile hırs yaparak, lafın gelişi sözler ile değil yeni paketlerle bu kişiye cevap verebilirsiniz. Yanlış anlaşıldıysam düzelteyim.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi

Aish

jelibon

Discord:

aish#1905

Elmaslar
299
Puanlar
3.255
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı