Sol Reklam
Sağ Reklam

Aksu Craft - Gerçekler / Bilgilendirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

krelopas

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

krelopas#1042

Elmaslar
14
Puanlar
0
Minecraft
krelopas
Sanırım vip almayıp para yatırmadı diye sunucudan banlanan insanlar var ya :D hala farkında değilsiniz kendiniz bilirsiniz

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Sanırım vip almayıp para yatırmadı diye sunucudan banlanan insanlar var ya :D hala farkında değilsiniz kendiniz bilirsiniz
Bunu buraya kanıtla o zaman, insanlara yanlış bilgi verip adamları sunucusundan çekmeye hakkın yok ?

EnisKZM

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Eni§

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
EnisKZM
Bunu buraya kanıtla o zaman, insanlara yanlış bilgi verip adamları sunucusundan çekmeye hakkın yok ?
Arkadaşın dediği doğru ama sizde haklısınız kanıtlı atılması gerekir
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Çekemeyen insanlar çoğalmış @AksuCraft

Kimse kimseye durduk yere bir şey yapmaz, siz adama satışırsanız adam size geri cevap verir. İyi bir sunucu olarak giden sunucuyu burada baltalamanız size hiç bir şey kazandırmayacak aksi taktirde aksucraft güçlencek. Bırakın artık bu ayakları.
Baltalama yok ben bu sunucunun eski sponsoruyum birçok kez kendi çıkarım olmadan vip çekilişi yaptım ve bazı çekilişler için verdiğim paralar var ve çekilişi yapılmadı her sorduğumda geçiştirildim Aksucraftın kurucu 15tlyr aldığı paketti bana 90tlyr aldım diyerek bir çok kez bana içindeki eşyaları 60 60 tl arası satmaya çalıştı

Son düzenleme:

AksuCraft

oyna.aksucraft.com
Elmaslar
64
Puanlar
1.310
Yer
Aksu
Öncelik ile merhabalar;
Şimdi bu konuda tüm yazılanlara cevap verebilirim ama bu konunun açılışı apayrı bir şey AksuCraft'ın gidişatını bozmak ve bu türlü mekanlarda AksuCraft'ın itibarını düşürmek konunun sonunda ve ilk yorumdaki fotoğraf bize ait değil benim sunucumun ismi AksuCraft o sizin buraya attığınız fotoğrafdaki sunucu adı ise AryusCraft o sunucuyu ben açmadım sadece o sunucu sahibinden birkaç alış-verişimiz oldu bu konu sunucuyu baltalamak için açıldı sizlere taviz vermek istemiyorum ama bunu baştan söyleyeyim ve sizin bu konu ile sunucum 60-80 kişiden birden 10 olmadı amaçlarınız hiç biri gerçekleşmeyecek bu kadar bu kadar çekememezlik oldu ise demek ki sağlam bir şey yapmışız @RubySkyMC Server'in dediği gibi ve ayrıca konuyu açan arkadaş @krelopas ve benim ile 1 hafta önce benim ile arkadaş gibi konuşuyordun ve sonradan bir baktım ki bir nefret oluşmuş gibi ya beyinlerini yıkıyorlar veya gazlıyorlar daha 5 gün önce sizleri seviyorum diyen bir kişi gelip benim ticari markam ve şahsım hakkında konu açıyor tam bir komedi
kre.png

krelopas

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

krelopas#1042

Elmaslar
14
Puanlar
0
Minecraft
krelopas
5 gün önce gerçekler ortada değildi şimdi ortaya çıktı aah ifşam çıktı benimde napacam :D

EnsarKibar

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ensarkibar

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Molenqua
Ben başka bi sw de oynadığım için haftalardır emek verdiğim adamı domonun şikayetinde hakanın almaya ne hakkı var madem kurucu istediğini yapıyor biz nie orda oynayalımki
Böyle kişilerin arasında oynanmaz o kadar dedim marketi değiştirin dedim ekonomiyi düşğrün yeni başlayanlar kasılamıyo dedim 1 kişi yi bile takmıyorlar swde bide sw nin herşeyi paraya bağlı para atarsanız iyi davranırlar para atmazsanız böle şerefsizlik yaparlar banı açtırmak için bile para istiyorlar utanmadan markette ban kaldırma itemi varmışda onu alıcakmışız mk

Mutemadiyen

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

???????????????????#1394

Elmaslar
2
Puanlar
0
Neden bilemiyorum, fakat bir insan neden önceden "Kanka,Abi" dediği insanlara sonrasından kendi kabahatlerinden dolayı Ceza alması gibi durumlarında bir insanın Arkasından konuşarak yüzümüze karşı söyleyemeyeceği kelimeleri kullanarak kendi haklılıklarını nasıl savunabilirler ki?

Bu yolda bir çok "Dost" dediğimiz insanların ihanetine uğradık. Alıştığımız bir konu, fakat bizi bunca kışkırttıktan sonra bizim cevaplarımız size Kuyruk acısı geliyor. Sunucu Yönetimi/Yetkililer ile olan konuşmaların/sorunların da Kanıtlarını paylaşarak Eskiden ekmek yediğin ortama şimdi çamur atmanda ayrı mesele Crake.

Bizim verdiğimiz cevaplar size ağır/haksız geliyorsa bizle Konuşmaya girmeden kendi yolunuzda ilerleyin, belki öyle acı çekmezsiniz. Diğer türlü kendi acınızla kıvranıp durursunuz, şimdi yaptığınız gibi.

Diyecek bir şey yok, insanların 2. Sıfatları ile karşılaşmakta güven verici bir durum.

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
Screenshot_20200117-133959_Discord.jpg

Hemen kabul etmeliyim ahahahaha @Zediaph

Mutemadiyen

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

???????????????????#1394

Elmaslar
2
Puanlar
0
Gülmekten öldüm ya, ne komik adamsın sen?

Çok önceden attığım isteği şimdiye saklayıp ortamı kızıştırma çabalarını anlıyorum. Herkesin acısı kolay kolay çıkarılmaz.

Son düzenleme:

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
Çok önceden mi bugün mü ahahha ne kadar komiksin sen öyle

Çok önceden Kawer mi varmış arkaya bak bakayım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı