Sol Reklam
Sağ Reklam

----> AKIL Haritaları <----

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tonguç Akademi

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Aklı Olan Akıl.PNG

Merhaba Tonguç Severler ;

Bugün sizlere " Akıl Haritalarını " tanıtacağım.

Nedir ?

Akıl Haritaları sayesinde konuları daha iyi anlayacaksınız , ister katla aç konuyu oku yada duvarına poster olarak as bu senin kararın.

Ve Akıl Haritalarının Videolarını Çektik " Tonguç Akademiye " koyduk satın alanlar bunları izleyebilecekler.

Akıl Haritası.PNG

Satın Almak İçin ; www.tongucmagaza.com

Gerekli izinleri yetkililer tarafından alacağım aldığım zaman belirtirim tonguç severler :)

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Zamanında sizi izliyordum youtubede sınavlar için.Önceden soruları okumadan geçiyordum şimdi okuyup yanlış yapıyorum buda bir ilerleme.
Dipnot:This is a joke.Gerçekten başarılı bir sisteme sahipsiniz gayet anlaşılır ve kolay dersleriniz lakin o arka plandaki çocuğu hiç sevememişimdir o ayrı bir konu.

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Öneriyorum arkadaşlar bence almalısınız :)

Son düzenleme:

Bonexq

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
53
Puanlar
0
Başarılar , bende alacağım 1 tane :D

Son düzenleme:

Tonguç Akademi

Elmaslar
4
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Tekrardan merhaba , satış izni konusunu hallediyoruz artık bu konu hakkında yazılar yazılmasını istemiyoruz . Bir de biz Tonguç Akademinin geliştiricileriyiz onlar ara sıra girecektir bilginize .

Vanish

Learn and live, think and grow up.
Elmaslar
145
Puanlar
0
Arkadaşlar böyle bir konu açıp üstüne, üstlük sitelerini yaptığı şeylerini. Konular açarak yapıyorsa fake olma ihtimali zaten yoktur. Böyle bir durum söz konusu olsaydı bunu yapan kişiyi forumdan zaten uzaklaştırırdık. Arkadaşın dediği gibi satış izni almaya çalışıyor zaten. Konuları bu şekilde soru sorarak kirletmeyin lütfen.

Bu arada başarılar dilerim iyi yol kat ettiniz, Sayenizde bir çok öğrenci dersleri sevdide diyebiliriz tekrardan başarılar.

Bonexq

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
53
Puanlar
0
Zamanında sizi izliyordum youtubede sınavlar için.Önceden soruları okumadan geçiyordum şimdi okuyup yanlış yapıyorum buda bir ilerleme.
Dipnot:This is a joke.Gerçekten başarılı bir sisteme sahipsiniz gayet anlaşılır ve kolay dersleriniz lakin o arka plandaki çocuğu hiç sevememişimdir o ayrı bir konu.
Arka planda bulunan kişi çocuk değil , öğretmenler yer değiştiriyor ..

Eki Görüntüle 13630

Merhaba Tonguç Severler ;

Bugün sizlere " Akıl Haritalarını " tanıtacağım.

Nedir ?

Akıl Haritaları sayesinde konuları daha iyi anlayacaksınız , ister katla aç konuyu oku yada duvarına poster olarak as bu senin kararın.

Ve Akıl Haritalarının Videolarını Çektik " Tonguç Akademiye " koyduk satın alanlar bunları izleyebilecekler.

Eki Görüntüle 13631

Satın Almak İçin ; www.tongucmagaza.com

Gerekli izinleri yetkililer tarafından alacağım aldığım zaman belirtirim tonguç severler :)

Merhabalar , Sınıf Anahtarı almanın verdiği ekstra özellikler nelerdir? @Tonguç Akademi

Tonguç Akademi

Elmaslar
4
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı