Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Afk client ile taş kırmak mümkün müdür?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Vecna

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
70
Yer
Ankara
Arkadaşlar afkclient ile herhangibir sunucuda skyblockda taş kırdırabilir miyiz

GurkanGG

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

GürkanGG#3027

Elmaslar
23
Puanlar
9.020
Minecraft
GurkanGG
Onu bilmiyorum da skyblock da şunu yapabilirsin. Sol tıka basılı tut. Sonra F3+T tuşlarına bas. Textürpeki yenileyecek ardından sol tıkı bırakabilirsin. Minecraft en son yaptığı işleme devam edecektir. Yani sürekli sol tıka basılı tutar.

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX

Vecna

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
70
Yer
Ankara
Onu bilmiyorum da skyblock da şunu yapabilirsin. Sol tıka basılı tut. Sonra F3+T tuşlarına bas. Textürpeki yenileyecek ardından sol tıkı bırakabilirsin. Minecraft en son yaptığı işleme devam edecektir. Yani sürekli sol tıka basılı tutar.
biliyorum bunu eskiden öyle yapıyordum ama biris var bi skript yardımıyla afkclientde konum ayarlıyarak blok kırdırıyor ama bana söylemiyor nasıl yaptığını bende belki bi bilen vardrı diye şansımı denemek istedim

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com

Discord:

profesor7037

Elmaslar
117
Puanlar
9.520
Minecraft
BYAdnanRS
biliyorum bunu eskiden öyle yapıyordum ama biris var bi skript yardımıyla afkclientde konum ayarlıyarak blok kırdırıyor ama bana söylemiyor nasıl yaptığını bende belki bi bilen vardrı diye şansımı denemek istedim
muhtemelen bu şekilde yapıyor. :) şahsen zamanında almıştım ve çok kullanışlı bir sunucuya 3 bot sokuyorum ve kazı yaptırıyorum, kaktüs farm yaptırıyorum, nether wart ektirip toplatıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı