Sol Reklam
Sağ Reklam

Aeseria | Yeni hizmetler - Detaylı bilgiler ve daha fazlası...

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Merhaba,

Aeseria adına uzun zamanlardır yeni projeler yürütme kararındaydım.
Bundan 14 gün önce kadar yeni bir devir yaratmak ve bu yolda çok bilindik işlerden
bir tanesi çok ağırlık vermek istedim. Malesef piyasada satıcı adıyla bilinen fakat dolandırıcılık
yaparak para kazanan arkadaşlar bulunuyor bunlara karşı bir devir yaratmak istiyorum.

Böyle bir yola başvurduğumu sizlere bildirmek adına burada konu açmış bulunuyorum.

Peki Ben Kimim?

15.08-2018 tarihinde satış işi yapmak üzere projeler yürütmeye başladım. Bu yolda 3 kez

Vazgeçme kararı aldım. Çok gereksiz sebepler dolayısıyla böyle bir işe girişmek istemedim.
Ve bir uzun bir düşünmenin ardından yeniden işe giriştim MC-TR platformu üzerinden hesap açtım.
Discord sunucumu hazırladım ve yavaş yavaş artık birşeyler yoluna girmeye başladı fakat bir türlü bir
huzursuzluk ve gereksiz sorunlar yaşadığımız fark eder oldum. Ve bunu ekibimde bulunan tüm herkes'e bildirdim bunu onlara anlattığım zaman onlarında bunu fark ettiğini söylediler ve sonuç üzerine tüm "aeseria"
adına satılan ürünlerin %90 kaldırıldı piyasadan.

Kaldırılmayan birkaç ürün kaldı ve yaklaşık 2 aydır satış işine ara vermiş bulunuyorum.

Projeyi Neden Başlatıyorum?

Böyle bir proje son zamanlarda çoğalmaya başlayan "dolandırıldım, dolandırıcı" başlıkları içerisinde

bulunan konuları görmeye başlayınca böyle bir fikir ile böyle bir işe girişmiş oldum.
Ve bu yolda sizlerinden beni desteklemesini istiyorum.

Projenin Faydaları Neler?

Bu projeden herkes faydalanacak herhangi bir dolandırılma olmasa dahi ücretsiz bir şekilde
"Aeseria" adına yapılmış olan eklenti paketlerine sahip olucaksınız.

Peki Bu Hizmetler Nereden Paylaşılıcak?

Yukarıda size bahsetmiş olduğum proje içerisinde yer alıcak tüm ürünler discord sunucumuz içerisinde
bulunan özel metin kanalında yer alıcaktır.

Nerede Bu Discord Sunucusu?

Uzun zamandır mc-tr platformunda yer almıyorum yönetim ekibi değişmiş yeni kurallar eklenmiş
ve discord bağlantısı yasak olup olmadığı hakkında pek bilgim bulunmuyor. Bu yüzden sadece bir kısmı vericeğim diğer kısımları sizin tamamlamasını istiyeceğim aksi taktirde konu kaldırılabilir.

Discord Bağlantısı: (Kaldırıldı.)

Peki Ürünlere Güncelleme Yapılıcak Mı?

"Aeseria" adına paylaşılan tüm ürünler boş vakitler içerisinde güncellenip yeni sürümleri

discord sunucumuz üzerinden paylaşılıcaktır bu sürünlere kesin bir tarih ve saat, gün veremem bu yolda şuanlık tek olarak bulunuyorum destelemek isteyen, sponsor olmak isteyenler discord sunucuma katılabilir.

NOT:

Uzun zamandır çok uzun yazılar yazmadım. Biraz hatalı kelimeler ve noktalama işaretleri yanlış
olabilir bunlara pek önemsemedim asıl konumuza odaklanmak istedim ayrıca lütfen tamamını okumadan ve bilinli olarak daha önceden yaşadığımız kişisel sorunları göz önünde bulundurmadan yorumlamanızı rica ediyorum. MC-TR yönetimine bu konu üzerinden onlarında desteklerini beklediğimi arz ederim.
:)

- A E S E R İ A -

Son düzenleme:

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Kendini kısa ve öz bir şekilde anlatmışsın zaten seni tanırım bu projelerde genellikle birlikteydik herdaim arkanda oldum ve olmaya devam edicem. Herzamanki gibi konu şekline özenmemişsin hiç şaşırmadım sen beceremiyorsun konu yazmasını :'D yazılar çok büyük olunca gözü yorar. Son zamanlarda açılan dolandırıldım konularını takip ediyorum çoğu asılsız. Birkaç tanesi bana karşı açıldı lakin Mc-TR yönetimi haklılığımı doğruladı ve olaylar kapandı. Umarım bu kez hayallerin ve projelerin gerçek olur ve bu yolda devam etmeyi asla bırakmassın. Bol şans güzel insan ;)

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Kendini kısa ve öz bir şekilde anlatmışsın zaten seni tanırım bu projelerde genellikle birlikteydik herdaim arkanda oldum ve olmaya devam edicem. Herzamanki gibi konu şekline özenmemişsin hiç şaşırmadım sen beceremiyorsun konu yazmasını :'D yazılar çok büyük olunca gözü yorar. Son zamanlarda açılan dolandırıldım konularını takip ediyorum çoğu asılsız. Birkaç tanesi bana karşı açıldı lakin Mc-TR yönetimi haklılığımı doğruladı ve olaylar kapandı. Umarım bu kez hayallerin ve projelerin gerçek olur ve bu yolda devam etmeyi asla bırakmassın. Bol şans güzel insan ;)
Tanıdığım değeri bilicek çok nadir insanlardansın. Çok yakın dostlar olmamıza rağmen hakkın ödemenemez bu yolda ses getirmesi için yorum yaptığın ve ince zarif bir şekilde konu hakkında görüşlerini yazdığın için teşekkür ederim. Güzel insan!

Faroz

Play.nosfercraft.com

Discord:

Faroz #1384

Elmaslar
6
Puanlar
0
Minecraft
FarozTR
Kardesim seni ben herkeslerden fazla tanirim Her daim arkanda durmaya çalistim . Bundan sonrada arkdanda durmaya çaliscagim
seviliyorsun sevgililerle Faroz

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Hiçbir şekilde konunuza Discord Bağlantısı koyamassınız. Bir daha koyarsanız işlem uygulamak zorunda kalacağım, iyi günler dilerim.

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Kardesim seni ben herkeslerden fazla tanirim Her daim arkanda durmaya çalistim . Bundan sonrada arkdanda durmaya çaliscagim
seviliyorsun sevgililerle Faroz
Teşekkür ederim, Güzel insan!

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Piyasadan emirhanı kaldırsak sorun çözülecek. Bu kadar yazmana gerek yoktu :)))

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı