• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.

Eklenti Paketi Aeseria | Skyblock v3.0 Eklenti paketi "Kalite farklılıktır!"

Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

iKaanStrafe

iKaanStrafeTR#7879
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
115
Puanlar
3.240
Discord
iKaanStrafeTR#7879
Minecraft
iQaanStrafe
Harita size aitmi sanki daha önce başka bir yerde görmüştüm.
Plugin paketi ile alakalı daha fazla bilgi verebilirdiniz, Alıcı sonuçta bütün özellikleri bilmek ister.​

Sooply

blup blup blup
Altın Kalem
Onaylı Satıcı
Editör Şefi
En iyi cevaplar
28
Elmaslar
1.362
Puanlar
2.940
Discord
Sooply#9062
Minecraft
Sooplys
İyi veya kötü fark etmiyor, satışı baltalayacak mesaj görmek istemiyoruz. Konu dışı mesajları siliyorum. Hayırlı satışlar diyerek satışı devam ettiriyorum.

theText

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
45
Puanlar
2.890
Steam
lspoonez12
Discord
theText#7434
Minecraft
the_Text
Haklısın fakat, ben sıfırdan yaptığım bir eklenti paketine çalıntı dedirtmem!
2.Olarak çok bilgisi varmış gibi gözüken sen ve senin gibiler harita aynı olunca paket çalıntı olmuş olmuyor, ayrıca BaranMRJ adlı arkadaş eklenti paketinin haritasını interneten bulduğunu açıkladı bende yabancı bir siteden denk geldim indirdim bu kadar basit.
Aşırı zeki bey madem sıfırdan yaptığın paket azcık bilgi ver. Harita aynı diye paket çalıntı olmaz diyorsun sadece haritayı koymuşsun. Benim yazdığımı tekrar okumanı tavsiye ederim

Jystx

Everything is hidden at the end of life.
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
682
Puanlar
3.040
Discord
Nexius#9406
Minecraft
Nexius288
80tl 35 eklentili skriptsiz sadece türkçeleştirilmiş bir paket için çok fazla satabilirsen helal olsun ama ben alan arkadaşın kazık yediğini hep düşünüyor olacağım. Ve güleceğim

Aeseria

Zombi Geldi, Beni Yedi
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
203
Puanlar
690
Discord
Aeseria#7873
Minecraft
Aeseria
Aşırı zeki bey madem sıfırdan yaptığın paket azcık bilgi ver. Harita aynı diye paket çalıntı olmaz diyorsun sadece haritayı koymuşsun. Benim yazdığımı tekrar okumanı tavsiye ederim
Burada kimsenin almasını zorlamıyoruz, kapı orada!

Aeseria

Zombi Geldi, Beni Yedi
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
203
Puanlar
690
Discord
Aeseria#7873
Minecraft
Aeseria
Öncelikle paketi tanıtan herhangi bir unsur yok; sadece spawn ve alıntı ArmorStand ile yaptığın şeyleri koymuşsun. Malum leak sitelerinin paketlerini alıp onu düzenleyen ve Türkçe diline çeviren arkadaşın paketlerine bir hayli benziyor gibi.

Üstte paketin sıfırdan olduğunu söylemişsin fakat özelliklerle alakalı hiçbir şey yok, sadece üstte belirttiğim şeyler var. Onlarda alıntı zaten, böyle olunca sıfır bir paket olduğunu sanmıyorum.

Gelelim "Kalite Farklılıktır!" sloganına: Kalite için bir insanın emek vermesi yetmiyor, bir şeyin alıntı olmadığı onun kaliteli olduğunu biraz daha açığa çıkartır değil mi? Sıfırdan yaptığın bir şey kaliteli olur, bunu iddia ediyorsun ama görseller bu durumları reddediyor gibi. Kaliteli paket olsaydı birçok özelliği bir heves ile bu tanıtımın içine koyacağından %100 eminim.

Her neyse daha fazla konuşmak istemiyorum. Gerçekten güzel bir paket yapın ve kendinizi haklıya çıkartın. Üç beş para kazanacağım diye bunlara hiç gerek yok.
Bunu sen mi söylüyorsun?

SoulX

Vatan Sevdalısı
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
2.507
Puanlar
5.540
Steam
bozq
Discord
Soul#4118
bir alıcı gözünden bakınca, almak pek de mantıklı gözükmüyor. hem yorumlardan, hem de diğerlerinden pek bir farklılık göremediğimizden kaynaklanıyor bu.

Aeseria

Zombi Geldi, Beni Yedi
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
203
Puanlar
690
Discord
Aeseria#7873
Minecraft
Aeseria

Riqude

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
81
Puanlar
190
Gelen geçen alıntı demiş ancak şunu bilin bir eseri kirletmek bu kadar basit değil. Harita satmıyor arkadaş eklenti paketi satıyor. Daha içeriğini bilmediğiniz bir pakete saldırıyorsunuz. Burada paketi yapanın da hatası var bu kadar eleştiriyi boş çıkarmak için tanıt paketini fos çıkar eleştirileri. V4'ü bekliyorum.

Son düzenleme:
Yukarı