Sol Reklam
Sağ Reklam

Aeseria Network

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
0
KMNfXe.gif

Süslü sloganlar bir yana, Kalitemiz ve sadeliğimizle Aklınızı almaya geldik!

y6w2Av.gif

Minecraft sunucu piyasasında uzun süredir olan 2 kişiyiz zamanında kendi bilgilerimizle birçok sunucu açtık birçok projeye yöneticilik ve önderlik yaptık şimdi ise ortak olup Aeseria Network adında bir hub sunucu açtık umarım sunucumuz ve konumuzu beğenirsiniz.

89TO5J.png

qgbvQH.gif

Merhaba, Aeseria Network adı ile 04/08/2017 tarihinde ilk adımlarımızı atmaya başladık, daha sonrası uzun bir serüven ile bu yolda hızlı bir yol aldık. Çok büyük fikir ve düşünceler ile sunucumuzu geliştirmeye devam ettik, 15/11/2019 tarihinde sunucumuzu açmaya karar verdik, 10/04/2020 tarihinde sunucumuzu açtık olumlu yorumlar ve geri dönüşler sayesinde 2. oyunumuz olan Yarı OPSkyBlock projesine adım attık bu serüvende siz değerli okuyucular, oyuncular ve içerik üreticileri ile hızlı bir gelişim sağlayacağımıza inanıyoruz.

ru0W4O.gif

Aeseria adı altında ilk oyun olarak Açık Beta SkyBlock ve ardından Yarı OPSkyBlock açmaya karar verdik, oyuncu kitlemizin maddiyatını çok şekilde zorlamadan sunucumuz içerisinde özel üyelik, jeton, gibi ürünler satıyoruz.

Bir sonraki aşama olarak Türkiye'de ilk defa bizim tarafımızca yapılacak bir özel kodlama oyun çıkarmayı planlıyoruz. Eklemeyi planladığımız oyun ile çok büyük kitleleri hedeflemekteyiz.

Siz değerli kişilerin saygı, sevgi, dostluk ve barış içerisinde bulunabileceği bir sunucu ve bir arkadaş ortamı hazırlayacağız. Üst düzey saygılı, ilgili yönetim ve ekibimiz ile siz değerli oyuncularımızın sorunlarını en kısa sürede gidererek sizleri oyuna bağlı bırakacağız, sıkı disiplin ve bilgili yönetim ekibimiz ile bu disiplinin asla bozulmamasının garantisini veriyoruz.
-Aeseria NetWork

bvLEjZ.gif

Sizin için özenle uğraştığımız paha biçilemez oyunlarımız.

UvZh3R.png

Yarı OPSkyBlock

Yarı OPSkyBlock nedir?

Yarı OPSkyBlock diğer sunuculara kıyasla daha az eşya daha çok görev mantığıyla işlemektedir, bilindiği gibi OP ve ULTRA OP sunucular vardır lakin Yarı OPSkyBlock diğerlerinin kategorisinin dışında kalan eski tip op skyblocktur Girişte Kömür, Demir Spawner Ufak kasa anahtarları ve para kutuları ile bir miktar kolaylaştırılmış şekilde başlamaktadır. Sunucu içerisinde UÇMA, BESLENME, CAN YENİLEME yetkileri Özel Üyelik alan oyuncular ve Rank sistemindeki ulaşılması zor ranklara ulaşan oyuncular dışında kimsede bulunmamaktadır.

Sunucu OP ama seviye kasmak bir hayli zor!
Neden zor? OP mantığını öldürmek istemedik ama biraz da zor olsun dedik Emek Ve OP Türlerini karıştırdık biraz birinden biraz birinden ;)

Seviye Blokları ÇOK PAHALI!
Diğer sunuculara kıyasla tek blokla binlerce seviye verip saniyeler içerisinde birinci olmanızı istemedik oyunun zevkini kaçırmadan size keyifli ve hoş bir oyun ortamı sunduk. Bu yüzden seviye bloklarını pahalı fiyatlara koyduk Tarlanı kur eşyanı topla 1. OL!

m7q5Vg.png

Peki Ya Ulaşılması zor ranklarımız ne?

• Artemis (Beta)

Yerlerin ve göklerin kralı Artemisin gücüne sahip olmaya nedersin?

• Uranos (Beta)

Yıllardır içinde biriken kini Aeserialılara kusmak isteyen gaddar bir kral onunla tanışmak dehşet verici!

• Elysion (Beta)

Kadim doğanın kralı elysionun gücü sizinle olsun!

• Medusa (Beta)

Yüzüne baktığın anda korkudan tir tir titreden kraliçe medusa bizi çok korkutuyor!

• Ares (Beta)

Asla aresi adanıza çağırmayın aksi taktirde sizinle çok uğraşır!

• Hera (Beta)

Poseidonun kadim dostu yandaşı Hera sizinle birlikte bu serüvene hazır!

• Poseidon (Beta)

Şeytani aresin kadim düşmanı poseidon sizi bekliyor!

• Pandora (Beta)

Onunla olmak dünyaya hükmetmek demektir ona hakim ol dünyayı ele geçir!

• Kronos (Beta)

Ne gezegenler mi? Hahaha! Kronosun kadim gücüne sahip olup evrenlere hükmetmeye hazır mısın?

Özellikleri bi hayli fazla buraya sığdıramayız ama bu rütbelere erişim sağlamak ise hiç kolay değil erişim sağlamak için zorlu görevleri atlatman gerek!

XRX3M9.png

(Klasik) Kasa Sistemi

Aeseria'da Kasalar bir başka!
Özel Edit Eşyalar, Kasa Anahtarları, Oranları düşük mod doğurucular
Seviye blokları ve dahası.

JN91U2.png

Ucuza Zengin olmakmı satarken pahalıya sat ve kral ol! işte bu F I R S A T Ç I L I K!

Satış Çubuğu

Ah ben para yatırıp bir anda kazanırım diyen oyuncular bu sunucu sizi zorlayacak!
Satış çubuğu nedir : Satış çubuğu eşyaları pahalıya satmanızı sağlar örneğin demir normal satış fiyatı 250 olan bir demiri satış çubuğu ile 2000 Sikkeye satabilirsiniz.

hSzdbI.png

Anlamadım Ne Kutusu dedin?

Sikke Kutusu

Event saatlerinde size verilen ufak bir Ender Sandığı sağ tıklayıp açabilir ve ekranınıza çıkan parayı hesabınıza aktarabilirsiniz!

4xsoRW.png

Verimlilik 5 den sonrasımı?
Eşya Yükseltme! (Yapım Aşamasında)

Artık eşyalarınıza + basabileceksiniz belirli bir seviyeden sonra eşyalarınızın ismi değişir ve en yüksek seviyede eşya adınızı alır.

I1nRvI3lxZADGT9Jv0_qHzse3MMPKyDKUX2XMHsxFXO5TI70WnK14yvvdhZ_BlvztcP-e9-wdcBKqkA8OLDc2A=s400

Gizemli Bir Varlık!

Kara Borsacı! (Beta)

Elde edilemeyen eşyaları kolaya bulmanızı sağlayan gizemli bir varlıktan bahsediyoruz belirsiz saatlerde ansızın sunucuya gelip bütün piyasayı alt üst etmesiyle bilinir.

ondan aldığınız hiçbir şeye güvenmeyin!

dur daha bitmedi bir dakika! dahasını görmek için konunun sonunu bekleyin :)

89TO5J.png

XEMWFy.png

Emek SkyBlock

Emek SkyBlock nedir?

Emek SkyBlock Az eşya sistemi ile tarım ve gelişme üzerine kurulu olan P2W olmayan bir sistemdir oyun içindeki yönetim tamamen size ait Ya Tarla kurar Hasat kralı olursun, Kırıktaş kırıp maden kralı olursun yada Demir Adam spawneri alıp Demir Adam olursun seçim senin bol şans!

Emek SkyBlock tadını zirveye kadar yaşamaya ne dersin? İşte biz bu tarzı size iliklerinize kadar hissettiriyoruz! nasıl mı?

Zorlu görevleri aşmak bir hayli yorucu yolda durup dinlenebileceğiniz herhangi bir yer yok bu yola baş koyan ya başını kaybeder yada aklını!

JDmiyw.gif

Tek Tıkla AL Ve SAT!

Sanal Market

Oyuncuların dikkatine, Oyuncu ayağına sanal market getirilir 1 dakikada alınır hemen teslim edilir!

Tek tıkla eşyaları adadan almak kadar güzel birşey yok zorlu yollarda sizi o yoldan döndürmemek için herşeyinizi yanınıza almanızı sağlıyoruz!

Zorlaştıkça zevki artan ve ödülleri de artan bir parkura ne dersin?

124-1249668_pleashies-elite-member-minecraft-parkour-png.png

Seviyeli parkur

1, 5, 10, 50 ve katları şeklinde artan ve ödülleri parkurun skoruna göre değişen aylık parkur skor sıralamasına giren üyelere kredi verilen zor ama bi hayli zevkli parkur oyunumuz.

180px-Xmas_Chest.gif

Haritanın ortasında bir anda Uçan ve Patlayan bir koyun mu Oda NE!

Hediyeci Sistemi

Hafta sonları dinlendirici olduğu kadar Aeseria içinde bir hayli eğlenceli geçiyor Her Cumartesi Ve Pazar : 13:00 Ve 20:30'da haritanın ortasında gizemli bir koyun beliriyor ve bir anda kendiliğinden patlıyor ardından rastgele lokasyonlarda kafalar beliriyor ne garip değilmi!

İçeriden sızan bilgi : Bu kafalar sanırım koyunun kafasında dolaşan tilkilerin kafası!

pDp2Sx.png

Her sunucunun Yöneticileri vardır ama Aeseria da patronlar'da var!

Patronlar

Rastgele bir zamanda beliren 3 adet patrondan bahsediyoruz!

(Patronlar 3 seviyeye ayrılır 1. Kolay - 2. Orta - 3. Zor)

Perseus

1. seviye KOLAY öldürülebilen basit bir kral ama sandığınız kadar kolay değil!

Judge

2. seviye ORTA derecede öldürülebilen bir kral bahsediyoruz seni canice öldürecek!

Viktor

3. seviye ZOR derecede neredeyse öldürülemeyen bir kral onu öldürüp kadim kutusundaki gizemli eşyalara sahip olmak çok zor o nadide parçalar çok pahalı sahip olan insanlar yok denecek kadar az!

Viktorun inine giren her kim olursa viktorun laneti üzerinde olacak
Dikkatli ol oraya giren kimse geriye dönmedi!

Dikkat et Viktor çok kurnazdır bir anda askerlerini üzerinize salabilir!
seni öldürüp kanından içmek için can atıyorlar!
66R1PK.png

O bedrock kırılacak!

Rank sistemi (BETA)

Seviyeye ve görevlere bağlı rütbe sistemimize ne dersin?
Size verilen görevleri katlanarak yapıp en sonunda mükafatını görmek suda yüzmek gibi sizi rahatlatacak!

Görev :

1 Adet katman kayası kır

Sistem beta aşamasındadır en yakın sürede tamamlanacaktır.

4xsoRW.png

Verimlilik 5 den sonrasımı?

Eşya Yükseltme! (Yapım Aşamasında)

Artık eşyalarınıza + basabileceksiniz belirli bir seviyeden sonra eşyalarınızın ismi değişir ve en yüksek seviyede eşya adınızı alır.

UGFbK6.gif

r8FwxQ.png

KfWQ7w.gif

Bu ikona sahip olan kişiler sunucumuzun genel yöneticileridir
ekip discord sunucu Yöneticilerdir.

1tjZaI.png

Bu ikona sahip olan kişiler sunucumuzdaki moderasyonu,
düzeni sağlayan Moderatörlerdir.

fVteF2.png

Bu ikona sahip olan kişiler oyunculara
yardım eden Asistanlardır.

Aramıza katılmaya ne dersin?
www.aeseria.com adresine gir üye ol ve destek talebi oluştur değerlendirme yapalım

N0Jsy1.gif

Her sunucunun olduğu gibi sunucumuzunda giderleri var bunun için her bütçeye uygun özel üyeliklerimizi faliyete geçirdik.

goT8Fl.png

Kömür Üyelik
15 ₺
Gün: 30

LVEkrh.png

Demir Üyelik
40 ₺
Gün: 75

cHR1DK.png

Lapis Üyelik
100 ₺
Sınırsız

Y44gwS.png

Elmas Üyelik
150 ₺
Sınırsız

1XE8G0.png

Zümrüt Üyelik
30 ₺
Gün: 30

tskcQM.gif

İçinizi geçireceğiniz H A R İ K A ! Haritalarımız

Tüm haritalarımız shader destekli fotoğraflar çekilmediği için sadece Emek Skyblock haritasının fotoğraflarını yerleştirdik en yakın sürede shader destekli fotoğraflarımız eklenecektir.

jF1ed2.gif

PBhBMc.jpg

kZ14Bc.gif

PBhBMc.jpg

4OA06B.gif

PBhBMc.jpg

ztsApK.gif

PBhBMc.jpg

Vv6YbN.gif

(İkonlara Tıklayarak ulaşabilirsiniz.)
Geri dönüşleriniz ve eleştirileriniz bizi bir üst basamağa taşımak için çok önemlidir yorumlarınıza ve Dönüşlerinize önem vermekteyiz.

instagram_PNG11.png

twitter_PNG40.png

Dipnot: Tüm herkes'i
1njqAs.png
sunucumuza davet ediyoruz.

Konu ve sunucu içerisinde eksiklerimiz olabilir bunları mazur görüp bize iletirseniz gelişmemize olanak sağlamış olursunuz.

@Aeseria Network 2017-2020

www.aeseria.com

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Sunucunun tanıtım konusundan da anlaşıldığı gibi gerçekten aylarca emek sarf edilen güzel bir sunucu olmuş ki sunucunun oyun türlerini de hiç ummadığım kadar beğendim. Oyun türlerine bakıyor olursak da hepsinin özgün sistem ve haritaları var ki sunucuyu da beğenmemek elde değil. Uzun lafın kısası sunucuyu ciddi anlamda çok beğendim ve müsait olduğum zamanda muhakkak uğrayıp deliler gibi oynamayı düşünüyorum ☺

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
94
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Sunucunun tanıtım konusundan da anlaşıldığı gibi gerçekten aylarca emek sarf edilen güzel bir sunucu olmuş ki sunucunun oyun türlerini de hiç ummadığım kadar beğendim. Oyun türlerine bakıyor olursak da hepsinin özgün sistem ve haritaları var ki sunucuyu da beğenmemek elde değil. Uzun lafın kısası sunucuyu ciddi anlamda çok beğendim ve müsait olduğum zamanda muhakkak uğrayıp deliler gibi oynamayı düşünüyorum ☺

Değerli yorumun için çok teşekkürler <3 ilgi ve destek gelirse yeni oyunumuzu birkaç ay içerisinde eklemeyi planlıyoruz umarım beklediğimiz yoğunluk ve ilgiyi görürüz.​

Thiccenings

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Thiccenings#0351

Elmaslar
157
Puanlar
5.525
Yer
İst
Minecraft
Thiccenings
Konu tasarımı geliştirilmeli, haritalar baya iyi, sistemler güzele benziyor. Başarılar dilerim <3

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı