Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Advanced Dragons - Minecraft Xbox Edition Haritası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.131
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
image (1).jpg

Advanced Dragons - Gelişmiş Ejderhalar

Merhaba değerli forum okurları, bugün sizlere cidden fiyatına değecek bir harita tanıtacağım. Haritanın ana konusu olan Ejderha Sürücülüğü haritaya çok iyi yansımış ve gerçekten mükemmel bir harita olmuş.
Tom Stone'un harita için dedikleri;

"Bir köpeğin sadece Noel için değil hayat için olduğunu söylerler. Bu benim üstesinden gelmem için çok fazla sorumluluk, bu yüzden bunun yerine bir ejderha yetiştirmeyi deneyeceğimi düşündüm. Yerel evcil hayvan mağazamda hiç ejderha görünmüyordu ve dükkan sahibi benim için bir tane sipariş etmesini istediğimde birkaç bin kez sorduğumda çok kaba davranıyordu, bu yüzden Minecraft'ı açtım ve bunun yerine Minecraft Pazarında Pixelbiester tarafından Advanced Dragons'u satın aldım."

Haritanın yapımcısı Pixelbiester'dir
Harita hakkında detaylara geçelim!

10.png

Ejderhalar ve Ejderha Kazanma

Oyuna başladın ve sağ tarafında bir sandık! Hemen onu yağmala, belki içinde bir Ejderha yumurtası olabilir. Hey o da ne? Bir afiş mi? Hemen okumaya başla! Evet gelelim Ejderhalar ve Ejderha Kazanmayı anlatacağım bölüme. Ejderha Kazanmak için haritanın başlangıcında bir afiş bulunuyor. O afişe bakarak nasıl ejderha kazanabileceğin belirtiliyor fakat yine de anlatalım. Ejderha Kazanmak için ilk adım Arena ve adalarda canavarlarla savaşın, öldürdüğün canavarlardan düşen eşyaları satıcıya ver, satıcıdan aldığın paralar ile tüccara git ve Ejderha Totemi al, adalarda ki aktivatörleri bul, aktivatörler ile ejderhayı yumurtadan çıkar ve artık bir ejderha sahibisin!

3a.jpg

Ejderham Büyüyor! - Ejderha Büyütme

Ejderha doğdu, artık onu besleyerek büyütüp geliştirmen gerekiyor! Peki onu nasıl mı besleyeceksin? Duymamış olayım ve hemen anlatmaya başlayayım! Ejderhalar yumurtadan çıktıktan sonra çok tatlılar değil mi? Bir de onları büyüyünce görün, o şirin yüz bir anda korkunç bir canavar oluyor. Tabi korkmanıza gerek yok çünkü sen onun babasısın. Peki o dev haline getirmek için ne yapman gerekiyor biliyor musun? Ejderhaları geliştirmek için o iğrenç zombilerden düşen Çürük Etler ile beslemen gerekiyor. Dediğim gibi büyüyünce bir canavara dönüşüyorlar ve bu nedenle canavar gibi beslenmeliler.

4a.jpg

Ejderham Bir Canavar Oldu!

Ejderha çürük etler ile büyüdü ve binilebilecek bir hâl aldı. Peki Ejderha'ya nasıl bineceğini biliyor musun? Ben anlatıyım hemen, Ejderhaya binmek için bir adet eyer gerekli. Evet evet bildiğiniz eyer. Ejderhaya eyeri taktıktan sonra göklerde kuşlar gibi uçarsın!

8.png

Kapanış

Haritanın ana amacı Ejderha yumurtasını almak, Ejderhayı çıkarmak, büyütmek ve ona binerek eğlenceyi sonuna kadar yaşamak!
Haritayı satın almak için Minecraft'ı şu platformlar üzerinden oynamanız gerekiyor.
Minecraft: Xbox Edition, Minecraft: Pocket Edition veya Windows 10
Haritayı satın almak ve detaylı bilgi için tıklayın!
İyi forumlar​

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Dehşet bir konu

ArslanCraft

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
0
Minecraft
Birkan_Arslan

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.131
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad

Sametqwe

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

SAM#7056

Elmaslar
45
Puanlar
0
Yer
LOS ANGARA
Minecraft
SametQWE
Haritasından tut oyunun amacına kadar her şey çok iyi yapılmış, konu anlatımında çok güzel olmuş ellerine sağlık.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.131
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ciddi anlamda emek verilen bir harita olmuş. Bu harita Minecraft'ın mağazasında paralı olarak satılıyor. Sanırım satın alacağım :))

LeonNetwork

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
0
Minecraft
Phatron
Baya Başarılı Olmuş Konunuz Ve Haritayı Çok Beğendim

T

TugDem

Ziyaretçi
Çok güzel olmuş emeğinize sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı