• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

smt287

Üzgünüm Ejderha, Son Sözlerini Söyle
Geliştirici
Emekli
Hosting Görevlisi
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.338
Puanlar
6.490
Steam
smt287
Discord
smt287#5646
Minecraft
smt287

Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere yetkili listesi eklentisini paylaşacağım. Fazla açıklayacak birşey olduğunu düşünmüyorum. İyi forumlar.
Eklentinin çalışması için Color.inc dosyası gerekiyor. Bu dosyayı indirip addons/sourcemod/scripting/include klasörünün içine koymanız yeterlidir.

EKLENTI KOMUTLARI:
  • !admins | Yetkilileri listeler.
  • sm_adminlist_reload | Yetkili listesini yeniler.
EKLENTI AYARLARI: (Bu ayarları sunucu dosyasına (server.cfg) koymanıza gerekli.)
Kod:
sm_adminlist_menu "0" // 1 = Menüde gösterme. 0 = Sohbette gösterme
sm_adminlist_command "!admins" // Yetkilileri gösterme komutu | Bu komutu kendinize göre değiştirebilirsiniz.
sm_adminlist_adminflag "b" // Gereken yetki, 0 = Yetkiye gerek yok. Önerilen a,b,c flagları
EKLENTI KURULUMU:
  1. İndirdiğimiz arşivi çıkarıyoruz.
  2. Klasörün içindeki 3 klasörü (configs,plugins ve scripting) addons/sourcemod klasörüne atıyoruz.
  3. İsterseniz configs/adminlist_advanced.txt dosyasını kendinize göre düzenleyebilirsiniz.
EKLENTİYİ İNDİR:

Ekler

Son düzenleme:

Turan Tahsin

Altın Benim Yeni Sevgilim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
82
Puanlar
2.240
Güzel bir anlatım tebrik ederim.