Sol Reklam
Sağ Reklam

A'dan Z'ye Web Hack Programları - Üst Bakış

webkit

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
44
Puanlar
2.060
Kali daha hacke uyumlu hale getirilmiş bir işletim sistemi ubuntu ise daha çok windows gibi günlük kullanımlar için tasarlanmış.
peki, ubuntu ve kali arasındaki hack için bir farkı bana söyleyin mesela ne öğrenmek istiyorum

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
peki, ubuntu ve kali arasındaki hack için bir farkı bana söyleyin mesela ne öğrenmek istiyorum
Son söylediğini anlamadım ancak şöyle diyebilirim. Ubuntu kaliden çok önce çıkarıldı ve 2016 ya kadar eski işletim sistemi olarak sayılıyordu.Kali Ubuntuya göre daha yeni olduğu için herkes Kaliye odaklandı ve Kalide birçok tool çıkarıldı.E haliyle insanlar kaliye alışınca ve tool çeşitliliği artınca birdaha ubuntuya uğramadılar.

webkit

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
44
Puanlar
2.060
Son söylediğini anlamadım ancak şöyle diyebilirim. Ubuntu kaliden çok önce çıkarıldı ve 2016 ya kadar eski işletim sistemi olarak sayılıyordu.Kali Ubuntuya göre daha yeni olduğu için herkes Kaliye odaklandı ve Kalide birçok tool çıkarıldı.E haliyle insanlar kaliye alışınca ve tool çeşitliliği artınca birdaha ubuntuya uğramadılar.
linuxun neredeyse çoğu işletim sistemleri hala gelişmeye devam etmekte ubuntu eskide kaldı demişsinde linuxun hiçbirşeyi eskimedi örneğin ubuntu.com sitesinden 2019 güncellemelerini görebilirsin ve kalide çalışan uygulama ondada çalışıyor ikiside linux tabanlı zaten ?

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
linuxun neredeyse çoğu işletim sistemleri hala gelişmeye devam etmekte ubuntu eskide kaldı demişsinde linuxun hiçbirşeyi eskimedi örneğin ubuntu.com sitesinden 2019 güncellemelerini görebilirsin ve kalide çalışan uygulama ondada çalışıyor ikiside linux tabanlı zaten ?
Bak demek istediğim o değil.Ubuntu çıktığı zaman Windowsun gölgesinde kaldı ve genişleyemedi.Linux adını Kali ile duyurunca Kali kullanımına yoğunlaştı kullanıcılar ve Kaliye birçok tool çıkarıldı.Ubuntuda 2016 dan itibaren tekrar güncellenmeye başlayınca Windowsun Linux hali oldu günlük kullanım için.Şuan kalide hazır toollar var diye ubuntu hack amacıyla kullanılmıyor.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı