Sol Reklam
Sağ Reklam

A'dan Z'ye Web Hack Programları - Üst Bakış

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Admin Panel Bulucular - Hedef sitenin admin panel girişlerini tarar.
1.Hakops Admin paneli bulucu.
2.Root - Admin paneli bulucu.
3.Inattack Team - Admin paneli bulucu.
4.Dream Soldier Admin Paneli Bulucu.
5.Active Perl Admin paneli bulucu.
6.Copenhag Admin panel bulucu.
7.DW Admin and Login Finder v1.1
-!- Bunların hepsini çalıştırmak için admin paneli wordlistine ihtiyacınız vardır.
Arama Motoru - Çalıştırdığınız dork liste göre açıklı wordpress siteleri tarar.
1.Ux0r Arama Motoru.
2.Hakops Arama Motoru.
3.Arabul
-!- Hepsi için dork listesine ihtiyacınız vardır.
Brute Force - Admin paneline login saldırısı yaparak panele zorla girmeye çalışır.
1.Hakops wp Brute Force.
2.EksenAtak 1.5.
3.Parallax V2 Brute Force.
4.Brute Force ( By H4cker)
5.PureAttack Brute Force (Instagram)
6.Brute Force Facebook.
-!- Hepsi için admin - password listesine ihtiyaç vardır.
Dork Makers - WordPress - Joomla - SQL Injection Saldırısına açık siteleri tarar ve liste halinde bize verir.
1.Veteran Dork Studio 3
2.Dork Maker v1.2.9
3.Pezotak DorkMaker
4.SQLi Dorks By The N3RoX
5.Chez Dork
-!- Birkaçı için dork listesine ihtiyaç vardır.
SQL Injection - SQL Açıklı sitelere saldırı yapma araçları.
1-SQLmap
2-Safe3
3-MaXlsploit
4-Veteran SQLMap Helper
5-Havij 1.16
XSS Tarayıcı
-Vulnerablilityscanner-

Not:Bunların hiçbiriyle gerçek bir Web Hack saldırısı yapamazsınız gerçek saldırılar için kali linux,parrot OS gibi işletim sistemlerine ihtiyacınız vardır.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Brute Force programını arkadaşlarım çok konuşurdu. Sizin sayenizde bu programın neyin nesi olduğunu öğrendim :)

webkit

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
44
Puanlar
2.060
Not:Bunların hiçbiriyle gerçek bir Web Hack saldırısı yapamazsınız gerçek saldırılar için kali linux,parrot OS gibi işletim sistemlerine ihtiyacınız vardır.
Kali linux kullanmayan hacker olamıyor mu ? ne alakası var web sunucusundaki açığın kendi kullandığın işletim sistemiyle ? bir sql veya xss açığını windows işletim sistemiyle gerçekleştiremiyormuyuz ?

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Kali linux kullanmayan hacker olamıyor mu ? ne alakası var web sunucusundaki açığın kendi kullandığın işletim sistemiyle ? bir sql veya xss açığını windows işletim sistemiyle gerçekleştiremiyormuyuz ?
Gerçekleştirebilirsin ancak sadece dorkla bulduğun veya internetteki eski veritabanı kullanan sitelere gerçekleştirebilirsin. Windows tool bakımından yetersiz bir işletim sistemi windowsta 1 tool var ise kalide en az 50 tool var denebilir. Orda demek istediğim kali linux ile çok daha rahat saldırılar yapabilirsiniz.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
kali Lunix İle Hack Siz Baya Akıllısınız Fbi Basar Olum Hemde Kendi Pc

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
faydalı konu, başarılar :)

çoğu arkadaşımız kali linux'u profesyoneller kullanıyor sanıyorlar. ama hayır kali linux'u yeni başlayan ve orta seviyede olanlar kullanır, gerçek korsanlar linux kullanır. hazır tool kullanmaz, kendi toollarını yazarlar. iyi forumlar.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
faydalı konu, başarılar :)

çoğu arkadaşımız kali linux'u profesyoneller kullanıyor sanıyorlar. ama hayır kali linux'u yeni başlayan ve orta seviyede olanlar kullanır, gerçek korsanlar linux kullanır. hazır tool kullanmaz, kendi toollarını yazarlar. iyi forumlar.
Windowsta yazılan toollar sınırlıdır.Kalinin veya Parrotun toollarında bir sınır yoktur.Windows kapalı kutu olduğu için bir sınırı vardır.Linux açık olduğu için ne istersen yazarsın.

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
faydalı konu sayenizde bilmediğim şeyleri öğrendim teşekkürler.

webkit

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
44
Puanlar
2.060
Windowsta yazılan toollar sınırlıdır derken mesela ?

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Windowsta yazılan toollar sınırlıdır derken mesela ?
Mesela linuxta on binlerce auto shell upload botları varken windowsta maksimum 3-4k vardır.Hatta çok daha az vardır denebilir.Linux üzerinde ise kaynak kodlarıyla kolayca oynanabildiği için farklı çeşitlerde birsürü bot yazılabilir.

webkit

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
44
Puanlar
2.060
Mesela linuxta on binlerce auto shell upload botları varken windowsta maksimum 3-4k vardır.Hatta çok daha az vardır denebilir.Linux üzerinde ise kaynak kodlarıyla kolayca oynanabildiği için farklı çeşitlerde birsürü bot yazılabilir.
mesela örnek bir auto shell upload botu atsana linuxta çalışan

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
mesela örnek bir auto shell upload botu atsana linuxta çalışan
Linuxtan çıkalı çok oldu ancak hack forumlarına girersen oradakilerin %99 u kali için yapılıyor.

webkit

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
44
Puanlar
2.060
Linuxtan çıkalı çok oldu ancak hack forumlarına girersen oradakilerin %99 u kali için yapılıyor.
kali zaten linux tabanlı yani linuxun bir ton çeşidinin olması mesela kalide çalışan bir uygulama ubuntuda çalışmaz mı ? özellikle kali mi olması lazım? direk linux diyemiyormuyuz

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
kali zaten linux tabanlı yani linuxun bir ton çeşidinin olması mesela kalide çalışan bir uygulama ubuntuda çalışmaz mı ? özellikle kalimi olması lazım direk linux diyemiyormuyuz
Kali daha hacke uyumlu hale getirilmiş bir işletim sistemi ubuntu ise daha çok windows gibi günlük kullanımlar için tasarlanmış.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı