Sol Reklam

|Türk Sunucuları Arasındaki En Zor SkyBlock/Survival Sunucusu | 1.15.2 | Mc.TurkGamerZ.Net |

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fqpe

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
64
Puanlar
2.110
Minecraft
Fqpe
Konu tasarımını beğenmedim fakat kendinize özgün bir tasarım yaptığınızdan farklılık olduğundan beğendim,
maplerde bazı yerleri beğendim fakat geliştirilmeli,
Sistemler klasik fakat yeni özgün sistemler eklediğinizi duydum başarılar

I don't know

Pluginer & Tasarımcı & Maper | play.rainbownw.xyz

Discord:

I don't know

Elmaslar
80
Puanlar
0
Minecraft
I don't know
Değerli Arkadaşlar, İnanın bugün foruma dönüp yazdığınız cevapları üst üste bir kaç defa okudum. Okudum ve gerçekten samimi söylüyorum çok içerlendim, çok üzüldüm. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, sizlerden gerçekten Eleştiri yapmanızı beklerdim. Çünkü eleştirinin yapıcı bir doğası vardır, eksikleri olan, hataları bulunan ama zamanın eşiğinde büyüyüp gelişen ve bugün insanların taktir ettiği her iş,oluş minik bir fidan iken kocaman bir çınara olan tahavvülünü kaliteli insanların yapıcı eleştirilerine borçludur. Her ne kadar genel kanı eleştirilerin hoş karşılanmadığını, iş,oluş,etkinlik sahiplerince sevilmediğini dayatsa da aslında fidanın çınara yoculuğunda yadsınamaz bir etkisi vardır. O sebeple yapıcı eleştiri yapan değerli, kıymetli kardeşlerime gönülden teşekkür ediyorum, eleştirilerinize tevessülen eksiklerimizi imkanlarımız dahilinde geliştireceğiz tabiki. Tarafımıza isnad edilen her yapıcı kaliteli eleştiri koca bir çınar olmamıza vesile olacaktır elbet. Şimdi hepinizden, bu cümleleri okuyacak kadar nazik olan her kardeşimden bir şey istirham ediyorum. Lütfen yapıcı olalım, bunu kendim için yahut yaptığım iş için söylemiyorum. Çok parlak insanlar tanıdım ömr-ü hayatımda lakin bir çoğunun, onların yaptıklarının zerresini dahi yapamayacak kadar kalitesiz insanlar tarafından klavyedeki tuşlarla ezildiğine de şahit oldum. Ne mi yaptılar, küstüler, vazgeçtiler, kırıldılar. İyi insanlar, kırılgandır, çünkü utanma duyguları sağlamdır, hayatlarına dahil olan herkesi kendileri gibi görürler, ayırt etmez, gereksiz yargı satmaz ve asla saygısızlıkta bulunmazlar. O sebeple bu isteğimi kibarca yinelemek istiyorum, bir şeyler yapmaya çalışan, öğrenen, öğrenmek isteyen, sabreden, gecesini gündüzüne katan, emek veren ve kendini geliştirmeyi şiar edinen insanlara sırf onların bu hallerini göremediğiniz için yıkıcı olmayın, yapıcı olun ki moral olsun, yapıcı olun ki taş üstüne taş koyulsun, sırf bir yapıyı beğenmediğiniz için ona balyozla dalamazsınız, öyle de yapmayın zaten, onun yerine daha güzel olması için siz de katkıda bulunun, bir cobblestone da siz koyun. Hiç bir şey yapmak istemiyorsanız en azından yıkıcı olmayın. Her birinize tek tek teşekkür ediyorum buraya kadar okuduğunuz için, yapıcı eleştiri yapan kardeşlerime ayrıca teşekkür ediyorum iyi forumlar dilerim.
knk boşver bence takma hiç onları alıntı paketlere ve birbirinin kopyası sunuculara "oha harika sunucu !" demeye devam etsinler.Bu devirde sunucu açacaksan alıntı paket kullanacaksın ... yoksa linç ediyorlar bir çok örnek var misal mtnw misal sen.

ScaleStudios

Motion Designer / Animator

Discord:

EmreGokcan#0077

Elmaslar
87
Puanlar
6.620
Yer
Turkey , Balikesir
Minecraft
EmreScale
Twitter
senitinius
Her şey denemeye değer.

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Sunucuya girdim ve önceden ön yargılı davranıp sunucuyu kötü klasik vs vs yazmıştım ve sunucuya girdimde cidden içeride ilgili yetkililer eğlenceli oyun ve sistemler oldunu gördüm eleştirileri göz önüne almışsınız başarılar dilerim :))

xCrawet

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

iCannK#7690

Elmaslar
65
Puanlar
3.955
Minecraft
iCannK
Konu tasarımı berbat, sistemler klasik, haritaları beğenmedim.
10 üzerinden -10

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
minecraft sunucusunda league of legends turnuvasımı ? peki :)

KEDİ MC

KediMC.Keyubu.Com

Discord:

BordoMavi#0001

Elmaslar
184
Puanlar
0
Minecraft
KediMC
Haritalarınız ve sistemleriniz bazılarını beğendim. Başarılar.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerek hiçbir yerde olmayan eşsiz konu tasarımıyla gerekse de üstün sistem ve haritalarıyla dikkatleri gözler önüne çeken bir sunucu olmuş :<3:

キングコング

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
39
Puanlar
0
Oynaması zevkli fakat konu tasarımı berbat...

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
Gerçekten konu tasarımı güzel, mapler hoş, sistemler klasik.

Thiccenings

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Thiccenings#0351

Elmaslar
157
Puanlar
5.525
Yer
İst
Minecraft
Thiccenings
Konu tasarımını geliştirilmeli, sistemler ve haritalar hayran kaldım. Başarılar dilerim <3

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Daha önceden yorum yapmışım ama sunucunun son hali baya güzel olmuş. Şimdiden sizlere ve ekibinize başarılar dilerim. Bir ara geleceğim ;)

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Gelişime açık bir sunucu gibi duruyor. Başarılar dilerim.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Konu tasarımını geliştirebilirsin. Onun dışında güzel, başarılar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı