Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Adachi to Shimamura Özet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M

MounTR

Ziyaretçi

Spor salonunun ikinci katı—her zaman buluştuğumuz yer burasıydı. Ders zamanıydı, ama tabii ki, böyle bir yerde sürekli ders işlenmiyordu. İşte burası Shimamura ile arkadaş olduğum yerdi. Birlikte takıldık—televizyon programları ve yemek pişirme hakkında konuştuk, tenis oynadık... Arkadaşlığımızı derinleştirdiğimiz yer burasıydı. Başımı duvara yaslayarak, hafifçe iç geçirdim. Bu his de neydi? Dün, Shimamura'yla öpüştüğümü hayal etmiştim. Öyle olduğumdan değil. Eminim Shimamura da değildir. Kendimi tekrar etmeye bile değecek bir şey değil, ama gerçekten, öyle değil. Sadece, "arkadaş" kelimesini duyduğunda, herkesten önce beni düşünmesini istiyorum. Hepsi bu kadar.

İzlediğim Fansub: AnimeWho?
Stüdyo:
Tezuka Productions
Çıkış Tarihi: 09.10.2020
Türler: Günlük Yaşam, Romantizm, Okul, Shoujo Ai

Seri Durumu: Devam Ediyor, 12 Bölüm

HerkSMaria

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
8.825
Yuri türünü pek sevmesemde bununla başlayabilirim gibi konusu ilgimi çekti.

A

airelzz#1228

Ziyaretçi
Çizimleri çok hoşuma gitti, başlayacağım :D​

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Shoujo ai animeleri çok severim ve sürekli izlerim de. Bu anime çizimleriyle beni alıp götürse de hikaye olarak beni hiç tatmin etmedi. Bir süre sonra hikaye ilerlemiyor ve gerçekten çok sıkılıyorsunuz. Anime de zaten yarım olarak bitti. Çok zor izledim ve normalde yarım biten animelerimin mangalarını okurum. Bu animenin mangasını okumadım, aklıma bile gelmedi. Bu animeyi çok sevemedim. Shoujo ai izlemek istiyorsanız Yagate Kimi ni Naru animesini çok öneririm. Çok tatlı ve eğlenceli bir anime. Animesi yarıda kalıyor ama mangasını okuyarak devamını öğrenebilirsiniz. Animesini ve mangasını 1 günde bitirdim. Çok eğlenerek izlemiştim. Tavsiye ederim... <3

BayRoket

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Ataberk#5597

Elmaslar
0
Puanlar
890
Minecraft
BayRoccket
anime mi çizgi film çizgi film mi anime

Todo

Just A Future Surgeon
Emektar

Discord:

Todo#1808

Elmaslar
193
Puanlar
14.160
Minecraft
GakkoshBEY
Yazdığın bilgiler için teşekkür ederim, listeme bir anime daha eklenmiş oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı