Sol Reklam

Acımak - nexi #1

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
ACIMAK

Merhaba ben nexi, bu konumda sizlere Acımak adında yazmış olduğum bir minecraft hikayesini yazacağım. Bu yazılan eserim/hikayem tarafımca yazılmış olup. Kendi hayal ürünlerimden oluşmaktadır.
Herhangi bir yerden alıntı/çalıntı gibi söylemlerde bulunmazsanız sevinirim. Hikayenin ismi Reşat Nuri Güntekin'in Acımak adlı kitabından alınmıştır. Konu ordan minecraft'a uyarlanıp derlenecektir. Fazla uzatmadan hikayeye geçelim.

BAŞLANGIÇ...

Issız,karanlık ve yağmurlu bir havada bir belediye binasında masa başında mesaide çalışmakta olan bir genç kız konuşmaya başlar;
- Alex: Offf! İşlerim çok fazla, yoruldum fakat devam etmeliyim. Sabaha kadar ancak bitirebilirim.
Alex'in bu konuşmalarının ardından şimşek de çakmaya başlamış. Belediye binasında kalan bir tek Alex varmış. Daha sonra kapı gıcırdamaya başlar.
- Alex: Hey! Orda birisi mi var?
Alex başta tedirgin olmuştur. Ancak daha sonrasında pencerelerden bir tanesinin açık olduğunu farketmiştir. Pencereyi kapatmak için masasından kalkmıştır. Alex pencereyi tam kapatırken camdan arkasında bir gölge gördüğünü sanmıştır. Tam bu sırada şimşek çaktığı için ve ışıklar yanıp söndüğü için Alex neler olduğunu anlayamamıştır.
- Alex: Aman tanrım! O da neydi öyle?
Alex masasına oturmuş ve işlerine devam ediyordu. Daha sonra Alex uyanmış ve sabah olmuş. Patron Alex'in yanına geldiğinde ve durumunu görmek için baktığında;
- Patron: Alex! Mesaide çalışmanı söyledim. Uyumanı değil!
Alex aniden o bağırış sesiyle uyanır ve;
- Alex: Özür dilerim efendim. İşlerimi bitirdim. Uyuya kalmışım. Geceyi burada geçirdim.
Patron söylediklerinden pişman olur ancak Alex'e bir şey söylemez ve oradan çıkar. Alex işe devam eder ve saatler sonra işten çıkar evine gider. O sırada otobüs beklerken;
- Alex: Lanet olsun! Sırılsıklam oldum, hâlâ gelmedi otobüs.
Otobüs gelir;
- Alex: Tanrım! Şükürler olsun.
Alex otobüse biner ve yol boyunca dışarıyı izler. Daha sonra otobüs evine yaklaştığı an Alex otobüsten iner ve evine doğru yürümeye başlar. Alex bu şekilde devam eder ve evine gidip gelir bu şekilde de aynı zamanda işini de aksatmaz. Alex'in ailesi ile arası çok kötü olduğu için aslında yaşayan ailesinden uzak ve onları soran olduğu zaman Alex öldüklerini dile getiriyormuş.
Aradan 1 ay sonra Alex'in telefonu çalar. Arayan doktordur. Doktor konuşmaya başlar;

- Doktor: Merhaba! Alex ile mi görüşüyorum?
- Alex: Buyrun benim?
- Doktor: Alex Hanım babanız...
- Alex: Babam mı? Ne olmuş babama?
- Doktor: Alex Hanım babanız çok kötü bir durumda. 2 gün önce bir trafik kazası geçirmiş. Durumu ağır ve sürekli sizin adınızı sayıklıyor. Gelmeniz gerekli.
- Alex: Hayır, gelmek istemiyorum. İyi günler!

Alex telefonu doktorun yüzüne kapatır ve;
- Alex: Beni yıllar önce sokağa bırakıp Annemi de öldürmüş bir adamın yanına geçmiş olsuna mı gideceğim? Asla yapmam böyle bir şeyi! Asla!
Alex bu duruma çok sinirlenmiş aynı zamanda da Annesi için üzülmüş, ağlıyordur. Onun istediği sadece biraz şevkat,merhamet,sıcak bir yuva ve sıcak bir aile...

DEVAMI GELİCEK!

devbrius

plugin developer
Stajyer
MinePass
Emekli
Onaylı Satıcı
Elmaslar
246
Puanlar
13.655
Sonunun böyle biteceğini tahmin etmezdim, hüzünlü bir son. Yazmış olduğun hikaye için eline ve düşüncene sağlık.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Sonunun böyle biteceğini tahmin etmezdim, hüzünlü bir son. Yazmış olduğun hikaye için eline ve düşüncene sağlık.

Yorumun için çok teşekkür ederim. Devamı gelicek. ;)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Sonu çok acıklı bitmiş... Hikayenin devamını bekliyor olacağım <3 ( Gerçekten güzel olmuş. )

ArtsyEx

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Alper#5207

Elmaslar
2
Puanlar
900
Minecraft
ArtsyEx
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı