Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü ACİLL

asd

• asdasdasd

Oylar: 0 0,0%
  • asd

Oylar: 0 0,0%

• Oy Verenler
    0
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alper alper alpers

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
1
Puanlar
0
Feather board orjinal yükle

Onaylı Satıcı tagı olmayan adamlardan satış yapmayın bence Dolandırılma vs olduğunda üzülürsünüz.

Featherboard kullanacaksanız illa verin parasını alın yoksa ciddi anlamda lag yaratan bir plugin. Çünkü güncelleme almıyor ve indirdiğiniz yada size veren kişi içine istediği şeyi ekler. Yani ücretsiz olunca bir gözde oluyor tabiki ama ücretsiz olup sizin işinizi kat kat görecek pluginlerde var. Size önerim TitleManager olacaktır Featherboard tan tek eksiği Placeholder kullanamıyorsunuz.
Plugin link:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmek için şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Derseniz ille de featherboard Google ye Featherboard leak yazıp arattığınızda bir çok site çıkar kullandığınızdan farklı bir sürüm bulup kullanabilirsin. Fakat dediğim gibi leak kullanmanızı önermem.

Bana ADANA Daniels için te kör olan bir kişi gösterin
Daha 1(bir) Kill imiz yok kardeş
onu diyen adamın gözünü gönyesini seveyim ben.

Bknz Sahte şeylerin zararı , sadece plugin değil. Gerçek hayattada ucuza kaçma. Replika telefon kullanırsın soyun kurur. Sahte makyaj yaparsın yüzün yanar.
Kalitesiz boya atarsın ertesi gün sökülür.

Bahsettiğim şeyde Sahte boya 15tl Orjinali 35 TL.

her gün 15tl mi vericeksin ?

Lütfen artık Emeğe saygı terimini öğrenin. Dolandırıcılar daha çok kazanıyor ülkede.

Vallaha hacı, ben skriptle kullandım 0 lag tpa 19. timings 0.9 çekiyo skriptde lag noproblem herkesin dediklerine inanama lag falan yaratmıyor. (ayarını yapanlara)

15 20 User de tabiki lag yaratmaz.

Nedense ben dedikden sonra bilmişlik başladı bak sen şu allahın işine???

Şu kendini insanlardan zeki görmeyi kesmen dileğiyle kendini 4 4 lükmü zannediyorsun? unutma hiçbir insan 4 4lük değildir! adam bilmişlik taslamıyor ayrıca bilgili bir insan yardımcı oluyor diye düşün.

Zamanında sunucum da kullandığım bir plugin aşırı düzeyde bir laga sebep olmasada küçük çaplı etkileri elbette vardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı