Sol Reklam

Çözüldü Acil Yardimmmm.!!!!@

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

vedatygt

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
0
merhaba beyler ben vedat konuya hic onem vermiyecem belki konuyu yanlis yere aciyorum farkindayim ama acil yardim
bugun bir arkadas canli yayin cekti bir kac kisi flan geldi /calc yazdi sunucu banladi ardindan bug deniyorum.dedi admin arkadas bani acti ve tekrar gelip birseyler yazdi 2dk sonra server bu hatayi verip çöktü
link
hastebin
yardim eden herkeze Teşekürederim yanlis yazmis olabilirim suanda telefondan yaziyorum kusurabakmayin.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
merhaba beyler ben vedat konuya hic onem vermiyecem belki konuyu yanlis yere aciyorum farkindayim ama acil yardim
bugun bir arkadas canli yayin cekti bir kac kisi flan geldi /calc yazdi sunucu banladi ardindan bug deniyorum.dedi admin arkadas bani acti ve tekrar gelip birseyler yazdi 2dk sonra server bu hatayi verip çöktü
link
hastebin
yardim eden herkeze Teşekürederim yanlis yazmis olabilirim suanda telefondan yaziyorum kusurabakmayin.

o komutu engellemeni kesinlikle söylemem gerek oyuncu kaybediyorsun.. sunucunu çökertmeye çalışıyorlar ben senin yerinde olsam alayına uçan ban :D

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
Dostum kusura bakma ama yazım şeklinden dolayı konudan hiçbirşey anlamadım. Biraz daha düzgün bir şekilde konuyu açarmısın?

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Chestshop bugu olabilir üstte bişey alıyor sonra çöküyor server.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı