Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü ACİL YARDIM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LeBlach

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
Büyük ihtimal makinen dedicated vs windows update edilmemiş bunun sayesinde yapabiliyorlar.

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Leak eklenti kullanılsa bile -eğer sen hususi olarak bi txt belgesine önemli giriş bilgilerini koymadıysan- maksimum sunucu dosyalarına erişebilir bence olayın kaynağı farklı. Önerimi soracak olursan ilk önce kaynağı araştır sonra tüm paketini başka bir makinede şifrelerini çözmeye çalış. Çünkü o makine ilerde de erişebilecekleri bir sistem kurmuş olabilirler.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Kullandığınız firmaya söyleyin yeniden kurşunlar yada 0 lasinlar düzelir diye umuyorum

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Sorunu çözemediyseniz ve yardım lazımsa discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz benimle

EylexLive

Örümcek Hoşt!

Discord:

Umut Erarslan#8378

Elmaslar
110
Puanlar
7.110
Yer
Ankara
Minecraft
UmutErarslan_
Makinene sızıp virüs atmışlar,eklenti ile tüm makineyi değil en fazla kurduğun eklentinin sunucusunu kilitleyebilir

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
Virüs şu şekilde şahıs virüsü bulaştıyor ve plugini daha doğrusu bütün sunucu dosyalarını şifreliyor ve bir site açılıyor eğer kilitleri açmamızı istiyorsanız lütfen bizimle iletişimi geçiniz diyorlar sonra iletişimde daha doğrusu bir miktar para istiyorlar
WannaCry Nigg?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı