Sol Reklam

Proje Acil yardim lazim koş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UrfaKebab

behance.net/paysaae
Forum Geliştiricisi
MinePass

Discord:

hagi#8446

Elmaslar
187
Puanlar
4.510
Yer
İstanbul
Minecraft
kebabcigim
Merhaba Bi Plugin Paketi Yapıcam Belki Burada Paylaşırım Ama Şöyle Bişi Lazım Değişik Bişi Yapmak İstiorum Yani Yeni Bir Oyun Bu Oyun Fikirlerinizi Yorum Olarak Yazın En Beğendiğim 3 Tanesini Yapıcam

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
hmm
1594484148292.png

ne kadar güvenilirsin tartışılır bence, post kasmak amacıyla açtın konuyu sadece? öncelikle kimsin, neyin nesisin kaç yaşındasın neden böyle birşey yapasın?

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird
hmm
Eki Görüntüle 133019
ne kadar güvenilirsin tartışılır bence, post kasmak amacıyla açtın konuyu sadece? öncelikle kimsin, neyin nesisin kaç yaşındasın neden böyle birşey yapasın?
Sakin ol dostum adam kimlik bilgilerini istemedi senden. Sadece öneri istiyor. Hem yapsın yapmasın sadece önerini yaz geç. Gerisi ona kalmış.

Bana kalırsa TR sunucularında olmayan yabancı sunuculardaki güzel modları çevirerek yapabilirsin. Hem TR'ye getireceğin için kimse çalıntı demez bana kalırsa.

UrfaKebab

behance.net/paysaae
Forum Geliştiricisi
MinePass

Discord:

hagi#8446

Elmaslar
187
Puanlar
4.510
Yer
İstanbul
Minecraft
kebabcigim
hmm
Eki Görüntüle 133019
Eskiden baska forumlarda takilio olmazmiyim :D
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sakin ol dostum adam kimlik bilgilerini istemedi senden. Sadece öneri istiyor. Hem yapsın yapmasın sadece önerini yaz geç. Gerisi ona kalmış.

Bana kalırsa TR sunucularında olmayan yabancı sunuculardaki güzel modları çevirerek yapabilirsin. Hem TR'ye getireceğin için kimse çalıntı demez bana kalırsa.
Yabanci sunucularda pek takilmiorum biraz ornrk verebilirmisin

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird
Eskiden baska forumlarda takilio olmazmiyim :D
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yabanci sunucularda pek takilmiorum biraz ornrk verebilirmisin
HiveMC, CubeCraft, veya daha az bilinen sunuculara bak. Top Minecraft Servers yazarsan Google amca sana uygun sonuçlar çıkartacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı