Sol Reklam

Çözüldü ACİL AMA ÇOK ACİL YARDIM !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MBPresent

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

дфтпук44#7352

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
MBPresent
yüklediğin bir tane crackli plugin yada biliyinmeyen yerden yüklediğin bi plugini çalıştırdığınız zaman trojan kuran virus olabilir çünkü bu yurtdışında çok yaygın bi yöntem ondan panele ereşip kendi banını kaldırıyordur yada hosting şirketinin yetkilisidir benimde başıma gelmişti

MBPresent

Discord:

дфтпук44#7352

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
MBPresent
Bu soruna neden olabilecek yüzlerce açık var, sizinki tahmnimce en popüler ve hemen hemen her bungeecord / waterfall sunucusunda olan birisi. Maalesef ki bu konudaki hiçbir yorum bahsettiğim açığı kapatacak bir çözüm değil...

Not: Bu açığın çözümünü ücretsiz bir şekilde paylaşmıyorum. Discorddan iletişime geçiniz.
o açık fixlendi önceden onu çoğu kişi biliyodur zaten sen neden parayla satmaya çalışıyosun ? bazı hileler op veriyodu bunu en güncel spigot sürümüyle çözülür

MBPresent

Discord:

дфтпук44#7352

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
MBPresent
FancyPortals plugini varsa ondan yapabiliyor olabilir "/fancyportals create dog s/op USERNAME " bugundan op verebilir kendini permleri düzenle

TheFlaxed01

Play.TriaNetwork.Tk

Discord:

TheFlaxed#1433

Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
TheFlaxed
Keyubuya Destek Bildirimi Atmanız En Doğrusu Olacaktır Kolay Gelsin.

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
o açık fixlendi önceden onu çoğu kişi biliyodur zaten sen neden parayla satmaya çalışıyosun ? bazı hileler op veriyodu bunu en güncel spigot sürümüyle çözülür
Pardon ama, nereden çıkardınız bahsettiğim açığın "forceop" olduğunu?
hayır, öyle bir açık değil. bahsettiğim açık spigot güncelleyerek çözülmüyor.

DaComfy61

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

❂Ronnie#7869

Elmaslar
11
Puanlar
0
Minecraft
DarkHopelost
Bu soruna neden olabilecek yüzlerce açık var, sizinki tahmnimce en popüler ve hemen hemen her bungeecord / waterfall sunucusunda olan birisi. Maalesef ki bu konudaki hiçbir yorum bahsettiğim açığı kapatacak bir çözüm değil...

Not: Bu açığın çözümünü ücretsiz bir şekilde paylaşmıyorum. Discorddan iletişime geçiniz.
Tamam discorddan ekliyorum.​

DaComfy61

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

❂Ronnie#7869

Elmaslar
11
Puanlar
0
Minecraft
DarkHopelost

MineHeight

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase
Çok basit bir çözümü var aslında.. NCP ile blacklist komutlarına op'yi ekle. Konsol dışı kimse OP veremez.

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
Eklentiler sisteme erişebilir, sunucunuzda leak bir eklenti var ise o eklentiyi acilen silmelisiniz, bunu yapan arkadaş o eklentiyi leaklemiş ve içine kendisine op verecek bir kod eklemiş olabilir. Bu leak olmayan güvenilmez bir eklentiden dolayı da kaynaklanıyor olabilir. Panelinize erişebiliyor ise arkadaşların söylediği gibi keyubudan o ip adresi kayıt edilmiştir. Ona ulaşılabilir. Keyubu hesabınızın epostasını şifresini değiştirmenizi panel şifrelerinizi ve tüm aynı olan şifrelerinizi değiştirmenizi tavsiye ederim. Temiz bir windows kurulumu da yardım edecektir. Çünkü ben daha öncesinde bilgisayarıma bir eklentiden bulaşan her tarayıcıyı açtığımda açılan sabit bir site açan bir virüs bulaşmıştı temizlemenin hiçbir yolunu bulamadım. Her şeyi denedim ama yok. Chrome'un ayarlarından olmuyordu bu site açılma olayı. Chrome'nin kısayolundan dolayı oluyordu bu, kısayolu düzenliyordu bu virüs hiçbir yolunu bulamadım temizlemenin sonunda format attım. Bu arada chrome'yi falan silip yüklemeyi falan bile denedim yaklaşık 10 tane farklı antivirüsle taradım sırf bunun için antivirüs satın aldım iki adet. Demek istediğim böyle birşeyin olma ihtimali var. Pluginler kolaylıkla java aracılığıyla sisteme ulaşabilir eğer java'ya tüm izinleri verdiyseniz uyarı dahi almazsınız. Hele bide ağ'ya erişimi var ise bu eklenti her şeyi yapabilir. Tam olarak emin değilim fakat Windows dosyalarını silmeye kadar gidebileceğini düşünüyorum ama emin değilim bu konuda.
"bunu yapan arkadaş o eklentiyi leaklemiş ve içine kendisine op verecek bir kod eklemiş olabilir." Sanırım eklentilerin birinde açık var demek istedin ?

MineRive

play.MineRive.pw

Discord:

xMargue#3505

Elmaslar
28
Puanlar
3.810
Yer
İzmir
Minecraft
xMargue
Merhaba bendede bu sorun vardı Bunu yapan kişiye sorduğumda authme dan yaptığını söylemişti. Önlemini almak içib Güvenlik Kodu Skripti, NoCheatPlus Pluginini İndirdim sorun çözüldü. Deneyin bence.

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
"bunu yapan arkadaş o eklentiyi leaklemiş ve içine kendisine op verecek bir kod eklemiş olabilir." Sanırım eklentilerin birinde açık var demek istedin ?
Yani evet, eklentiyi yapan kişi veya leakleyen kişi kendisi sunucuya girdiğinde yetki verecek şekilde ayarlamış olabilir.

IronGolem

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Golem#9202

Elmaslar
61
Puanlar
6.570
Minecraft
IronGolem
Keylogger yemiş olabilirsin.Bilgisayarını sağlam bir antivirüs ile tarat.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı