Sol Reklam
Sağ Reklam

Açıklama !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Galiba Bu Yaşadıklarım Ben Genel Bir Açıklama Yapmadıkça Bitmeyecek.
Hayatımız Boyunca Birçok Kişiyi İdol Olarak Alır, Bu Kişiye Ait Tüm Eserleri Okumaya Onun Gibi Yaşamaya Çalışırız. Yaptığımız İş Ne Olursa Olsun Bir Yanımız Her Zaman Onun Gibi Olmak İster. Yaptıklarımız, Yapacaklarımız Hep O Kişinin Davranışlarının Kendimizce Sentezlenmiş Hali Olarak Ortaya Çıkar. Forumlarda Bana Sürekli ya Yazım Kurallarıyla ya da EGO Dedikleri Yerli Bir Hisle Karşı Çıkıyorlar. Öncelikle Sizlere Ufak Bir Dil Bilgisi Dersi Vereyim.

- Eğer Resmi Bir Dilekçe ya da Resmi Bir Belge Yazmıyorsanız Yazım Kurallarına Uymak Zorunda DEĞİLSİNİZ (8-10-11. Sınıf Dil Anlatım ve Türkçe Bilgisi)
Dil Bilgisi Dersimizi de Verdikten Sonra konuya Devam Edeyim. Hayatımı Şekillendirmem de Yardımcı Olan İnsanlardan Biri de Attila İlhan'dır, Bilenleriniz Vardır Belki Attila İlhan Kendince Bir Yazım Kuralına Göre Vermiştir Eserlerini. Hayranı Olarak ve Bu Özelliğini Beğendiğim İçin de Bazı Harfler ve Bazı -ki Ekleri Hariç Tüm Hepsini Büyük Harfle ve Ayrı Yazıyorum. Artık Yok Yazmayı Bilmiyorsun Onu Yapamıyorsun Diyip Durmayı Kesin.

EGO Meselesine Bir Göz Atalım. Hayatınızı ya da 3-4 Ayınızı Vererek Ortaya Mükemmel ve İşe Yarar Proje Çıkardığınızda Kendinizle Gurur Duyup Kendinizi Övmez misiniz? Şimdi Birçoğunuz İçinizden HAYIR Diyebilir Ancak Her İnsan Bunu Yapar. Yaklaşık 1-3 Aydır ItemSpawner Eklentim Üzerinde Çalışıyoruz. Ve Yine Gururla Söylüyorum ki Bu Vakitten Sonra Hiçkimse İLK ItemSpawner EKLENTİSİNİ Yapamayacak. Evet Ego Yapıyorum Çünkü Birçok Arkadaşın Kritik Problemlerinden Birini Çözdüm. Evet Ego Yapıyorum Çünkü O Eklenti Bize Ait. Fikren de Kod Olarakta Eklenti Bizim.

Bu Konunun Çıkış Kaynağı Olan ve Artık Özelden Yazışmaya Başladığım Arkadaşım. Yanlış Anlama İhtimalin %90 Olduğu İçin İsmini Vermeyeceğim Ama Özelden Linki Alacaksın. Şimdi Sana Tekrar Anlatıyorum EKLENTİ ve Skript Farklı Alanlardır. EKLENTİ Java Dili Temeliyle Kodlanırken. Skript, Skript Plugininin Bir Ürünüdür. Forumda ya da Başka Bir Yerde EN İYİ EKLENTİ Diyerek Skript Satmak Neyin Kafası?

Konuyu Özetlemek ve Ufak Bir Noktaya Daha Değinmek Gerekirse. Sanal Bir Ortamdasınız. Yaptıklarınız Yaşadıklarınız Tamamen SANAL. O Yüzden Biriyle Tartışacaksanız. Kendi Yaşınızı ya da Zeka Seviyenizi Göstermek Namına Gereksizce Uzatılmış Yazılar Yazmanıza Gerek YOK. Yaptıklarınız Zaten Akıl Yaşınızı Kanıtlar. Şimdi Kanımca Üstte ki Davranışı Yapan Yani EKLENTİ Diyerek Skript Satan / Paylaşan Tam Bir ***. Evet *** Çünkü Yazdığı Kodun Eklentiyle Arasında ki Farkı Bilmez. Evet ***Çünkü Sadece MENFAATÇİLİK Ruhuyla Yürür.

Son Olarak EGO Kısmına Tekrar Değinip Konuma Son Vereceğim. Ego Dediğimiz Kavram Aslında İyi Bir Kavramdır. Yaptığım İD Olsaydı Eğer Her Konumun Altına Onu Ben Yaptım Mükemmelim Çok İyiyim Tarzı Şeyler Yazardım. Ancak Daha Ego ve İd Arasında ki Farkı Bilmeyen Beyni Olan Ancak Kullanmasını Bilmeyen *** Bana Mesaj Atmasınlar. Ha Yine Öğrenmek İstiyorum Diyorsan Lütfen Nota Bakmadan Geçme..

NOT: Sigmund Freud Okumanız Dileğiyle....​

Son düzenleyen: Moderatör:

Burak1kral

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
98
Puanlar
0
Anladıgım kadarıyla biri seni kzıdırmış ve emegine ihanet etmiş gibi bişey sen takma onları onlar ne biliyorda sana öyle konuşuyorlar :)

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Kimseyi küçük düşürmek istemem ancak benim gözümde, bir kişi cümle içerisinde tüm kelimelerin baş harfini büyük yazıyorsa ben onun yazdığı herhangi bir cümleyi veya makaleyi dikkate alamam(almam).

Blitz

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

SwapsKe#6314

Elmaslar
147
Puanlar
13.820

Burak1kral

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
98
Puanlar
0
Kimseyi küçük düşürmek istemem ancak benim gözümde, bir kişi cümle içerisinde tüm kelimelerin baş harfini büyük yazıyorsa ben onun yazdığı herhangi bir cümleyi veya makaleyi dikkate alamam.
Lütfen öyle söyleme o alışkanlık bende arada bi kelimelerimde öyle yapıyorum :D kısacası o alışkanlık.

Blitz

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

SwapsKe#6314

Elmaslar
147
Puanlar
13.820

MaskeliPeder

Play.CasperNW.CoM
Yasaklandı

Discord:

MaskeliPeder#8352

Elmaslar
197
Puanlar
0
Yer
İzmir
Minecraft
MaskeliPeder
Facebook
CasperNetwork
Twitter
CasperNetwork
Halilcim aldırma bırak onların yaptıkları birgün aheste aheste çıkar.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Dostum şu hayatta yapman gereken bazı şeyler var ama en önemli olanlarıda var unutma.
Bak @FuryRS seni çok severim iyi bir insansındır paketlerinde çok güzeldir emek veriyorsundur ama kendini asla bırakma kısacası

Technical: Bir insan hayatla mücadele ederse pes etmez ise kazanan kesinlikle emin olun o pes etmeyen arkadaş olur!

Cansın Can! <3 @FuryRS

Kıskananlar çatlar @FuryRS baba oynar. <3

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Anladıgım kadarıyla biri seni kzıdırmış ve emegine ihanet etmiş gibi bişey sen takma onları onlar ne biliyorda sana öyle konuşuyorlar :)

Kimseyi küçük düşürmek istemem ancak benim gözümde, bir kişi cümle içerisinde tüm kelimelerin baş harfini büyük yazıyorsa ben onun yazdığı herhangi bir cümleyi veya makaleyi dikkate alamam(almam).
Evet Mantıklı Bir Yaklaşım Ancak Yapacak Pekte Bir Şey Yok Çünkü Ben Böyle Biriyim İster Güzel Olsun İster Kötü
Ayrıca her yerde aynıyım ister forum olsun ister skype isterse başka bir ortam
Dostum şu hayatta yapman gereken bazı şeyler var ama en önemli olanlarıda var unutma.
Bak @FuryRS seni çok severim iyi bir insansındır paketlerinde çok güzeldir emek veriyorsundur ama kendini asla bırakma kısacası

Technical: Bir insan hayatla mücadele ederse pes etmez ise kazanan kesinlikle emin olun o pes etmeyen arkadaş olur!

Cansın Can! <3 @FuryRS

Kıskananlar çatlar @FuryRS baba oynar. <3
Halilcim aldırma bırak onların yaptıkları birgün aheste aheste çıkar.
Değerli İlginiz İçin Teşekkür Ederim

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Bazı insanlar var gerçekten böyle yapıcak kadar alçalmış.
<3

GorkemBaşkan

VPS:ON
Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale

Haklı ! :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı