Rehber ABK-AntiBot v2 Güncellendi! AntiBot/VPN-Blocker Plugin ÜCRETSİZ! (TÜRK EKLENTİSİ)

EfeKurbann

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
47
Discord
hyperion#8040
Minecraft
iHyperAnthem
Üstte değindim o konuya, bakarsan. "Kitap okuma acizliği" konusuna nereden vardın bilemiyorum, astronomiyi çok severim ve bir çok astronomi kitabım var, onun dışında "masal" okumuyorum, saldırmaya çalışacağın yerleri iyi seç ve mümkünse kendi eksiklerini söyleyerek insanlara sallamaya çalışma derim. Ve burayı sosyal medya olarak değil, saygılı ve düzgün bir forum olarak görmeye çalışıyorum. Her forumda elimden geldiğince saygılı ve resmi yazılar yazarım, neyse. Kendine iyi bak Anıl ve vuracağın yeri iyi ve mantıklı seç, yanlış hamleler yapıyorsun.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Ufak bir not daha; plugini paylaşta kodlarına bakalım be canım, böyle "benim plm len bu!!!!" demekle bir şey kanıtlamış olmuyorsun, paylaşmanı iple çekiyorum.

DonsuzTurk

java
INCEPTION TEAM
Deneme Moderatör
Onaylı Satıcı
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
727
Discord
Yusuf#0006
Minecraft
DonsuzTurk
Güzel eklenti, ellerine sağlık.

Hyphelix

❤ Zeynep Sare Yüzbaş ❤
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
101
Steam
FrodX
Discord
! Anıl.sh#0001
Minecraft
KeskinCan

FatihE

Java Dev
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
105
Discord
Fatih#3333
Minecraft
Fatih
Spigottan yapılan eklentileri kopyalayıp, ben yapmışım gibi gösteremezsin. Belli ki şurada gerçek yapımcısının bir emeği geçmiş, gelmişsin onun eklentisini kopyalayıp sadece "String" lerini değiştiriyorsun. Ortada bir emek göremiyorum. Birde gelip millete ben yaptım diyorsun. Burada başarılan tek birşey var oda insanların emeklerini çalıp kendin yapmış gibi davranıp, insanlara yutturmandır.

CAN147

► Eklenti Paketi (Nötr)
Nötr
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
514
Discord
CAN147#1757
Minecraft
CAN147
Ellerinize sağlık.

Winklaar

MODEZAR TEAM
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
629
Steam
thedoop
Discord
Winklaar#9601
Minecraft
TheDoopTR
Tamamlandığında test etmek istiyorum proje güzele benziyor başarılar :<3:

Xquery

Demir Cevheri Gibiyim
Froxia
RiseRuins
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
152
Discord
void.dev#8261
Minecraft
Xquery
Eline sağlık dostum. Vallaha piyasada saldırgan kişiler çok var maalesef. Botu engellesen crash atacaklar, ddos atacaklar bitmez bunlar :(
onlarıda engellemek çok zor değil :))

Sooply

...kendimize tapıyoruz, tanrılara değil.
Premium
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
1.785
Discord
Sooply#7999
Minecraft
Sooplys
Ben yaptığım yorumu geri alıyorum, eklentinin 2LS'den farkı yok. Biraz araştırdım ve öyle gördüm.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Bu bir saldırma değil, eğer ayıran farklarını söylerseniz size hak vereceğim.

EfeKurbann

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
47
Discord
hyperion#8040
Minecraft
iHyperAnthem
Ben yaptığım yorumu geri alıyorum, eklentinin 2LS'den farkı yok. Biraz araştırdım ve öyle gördüm.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Bu bir saldırma değil, eğer ayıran farklarını söylerseniz size hak vereceğim.
Maalesef, bunu söyleyene cevap veremiyor arkadaş. Sadece saldırıyor. Bende düzgün bir cevap istedim, kendini ne sanıyorsa başladı sallamaya :-)

Yukarı Alt