Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme 83 Yıllık Netflix Hesabı Kazandıran Oyun Piyasaya Girdi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
83net1.jpeg

The Old Guard Oyunu 83 Yıllık Netflix Hesabı Verecek!
Dünyada birçok kişi tarafından bilinen film ve dizi şirketi olan Netflix, yeni filmi The Old Guard için sadece bu hafta sonu geçerli olacak yeni bir yarışma düzenleyecek. Yarışmanın kazanına 83 yıllık ücretsiz Netflix hesabı verilecek. Yarışma, özel olarak yapılmış bir tarayıcı oyunu üzerinde gerçekleşecek. Yapmanız gereken tek şey rakiplerinizden daha fazla puan almak. Geçtiğimiz günlerde film sektörüne giren The Old Guard, kısa sürede kullanıcılar tarafından sevildi ve bu sayede büyük bir kitle edindi. Hollywood'un en popüler aktörlerinden biri olan Charlize Theron, filmin hem başrolünde hem de yapımcılığını üstlenmiş. Filmin yönetmen koltuğunda ise Gina Prince-Bythewood oturuyor. Filmin konusu bir nevi ölümsüzlük ile alakalı. Film içerisinde Charlize Theron’un canlandırdığı Andy adlı karakter bir ölümsüz, ölümsüzlerden oluşan bir operasyon ekibine liderlik ediyor. Netflix ise film için ilginç bir reklam kampanyası başlattı. Netflix, filmin ismini verdiği oyunu kazanan kişiye 83 yıllık ücretsiz oyun verecek.

83net.jpg

Oyunun İçeriği Nedir?
Oyunda ölümsüzlerin liderini yöneterek, ölümsüz bir Netflix hesabı alıyoruz. Netflix, geçen günlerde yayınladığı The Old Guard filmi ile daha fazla dikkat çekebilmek amacıyla bu hafta sonu, ödülü oldukça ilgi çekici olan bir yarışma düzenleyecek. Filmde başrol karakteri olan Andy'i yöneteceğimiz tarayıcı oyunu, film ile aynı hikayeye sahip. Oyun, Andy'nin fantastik baltasıyla düşmanları alt etme üzerine kurulu. Andy, filmde olduğu gibi oyunda da ölümsüz, onu öldürmeye çalışmak yalnızca karakterin yavaşlamasını sağlıyor. Yüksek ihtimalle oyunda vurulacaksınız, karakteriniz 5 saniye boyunca yerde yatıyor. Ardından yeniden canlanıp, düşmanlarını alt etmeye devam ediyorsunuz. Oyundaki amaç ise en yüksek puanı toplamak.

The Old Guard oyunu hakkında bilgiler;
Netflix, 17 Temmuz'da saat 18:00'da yarışmayı başlattı. 19 Temmuz gününde sona erdi. Oyun içerisinde en yüksek puanı elde etmeyi başaran kişi, tam 1000 aylık ücretsiz Netflix hesabının sahibi olacak. Başka bir deyimle ölümsüz bir Netflix hesabının sahibi olacak. Netflix'in dünya çapında 150 milyon üyesi olduğunu düşünürsek, herkes kolaylıkla erişebilecek. O yüzden de katılım çok fazla olacak.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

İşin açıkçası bu 83 yıllık hesabı kazanan kişiyi çok merak ettim. (Acaba açıklandı mı?) Bu arada güzel bir konu hazırlamışsın, kalemine sağlık :P

ArdaBey

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
92
Puanlar
9.070
Minecraft
manasukee
Bundan iyi bir vasiyet olamazdı torunlarına :D

Madrid

Madrid

Discord:

Madrid#4787

Elmaslar
123
Puanlar
4.170
Minecraft
Glypsh
Facebook
madrid
Twitter
madrid
Oyunu merak ettim :enteresan:

yasinbozkurt

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Furyex#3558

Elmaslar
1
Puanlar
810
Minecraft
YasinBozkurt
83 Yıl iyi kar eder : ) 83 x 12 = 996 x 48 (özel paket) = 47808 TL iyi para : D

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos

İşin açıkçası bu 83 yıllık hesabı kazanan kişiyi çok merak ettim. (Acaba açıklandı mı?) Bu arada güzel bir konu hazırlamışsın, kalemine sağlık :;p
Bundan iyi bir vasiyet olamazdı torunlarına :D
Oyunu merak ettim :enteresan:
83 Yıl iyi kar eder : ) 83 x 12 = 996 x 48 (özel paket) = 47808 TL iyi para : D
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
İlk defa böyle bir haber okudum gerçekten garipmiş yarışma devam ediyor mu ? Bittimi onu algılayamadım. :D Bitti ise kim kazandı neden bana mail gelmedi. :'(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı