Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

143/1000 play.skylifenw.com Reklam 5000 TL PARA ÖDÜLLÜ YENİ SEZON | ✨play.skylifenw.com | 1.16.5 - 1.20.6 | YENİ NESİL SKYBLOCK

Konu, 7 Ağustos 2024 13:01 tarihine kadar sabit.

Sentra

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
10
Puanlar
395
Yer
skylife cenneti
Minecraft
Sentra

Discord:

sentra0

Minecraft Sunucu IP Adresi
play.skylifenw.com
Sunucu Sürümü
1.16.5 - 1.20.4
Sunucu Slotu
1000
Sunucu Türü
Skyblock
Zorluk Seviyesi
Orta
play.skylifenw.com - 1.16.5 - 1.20.6
Ana sayfa kopya.png

ihalle.png
GÖRSELLER kopya.png
2024-05-20_23.42.00.png
2024-05-20_23.41.48.png
2024-05-20_23.41.22.png
image.png

Ekler

• Ana sayfa kopya.png
    Ana sayfa kopya.png
    775,1 KB · Görünt.: 252
Son düzenleyen: Moderatör:
Hostabil olarak başarılarınızın devamını diliyoruz.

Yönetim ekibi olarak hepinizi açılışa bekliyoruz herkese iyi oyunlar şimdiden

basarilar gardasim ❤️

Konu Tasarımının Yıl Başı Temalı Olması Çok Güzel Düşünülmüş Sistemlerde Yani Az Çok İdare Eder Gibi Ama Gözüme Çok Yenilikçi Bir Şey Gelmedi Açıkcası Açılışda Uğrar Deneyimlerim Başarılar <3

Konu tasarımını çok beğendim fakat yenilikçi olduğundan emin değilim. Sistemlerin çoğu her skyblock sunucusununda bulunuyor. Açılışta bakacağım başarılar.

iyimsi gibi bir sunucu

Konu tasarımının temasının yılbaşı olması güzel düşünülmüş ancak pek kaliteli bulamadım. Sistemlere gelirsek yukarıdaki arkadaşların bahsettiği gibi diğer sunuculardan bir fark yok. En azından biraz özgünlük katarak başlasaydınız. Diğerlerinin aynı sistemlerine sahip olacaksanız ne anlamı var ki sunucu açmanın ? Başarılar, yine de bir göz atarız.

Konu Tasarımının Yıl Başı Temalı Olması Çok Güzel Düşünülmüş Sistemlerde Yani Az Çok İdare Eder Gibi Ama Gözüme Çok Yenilikçi Bir Şey Gelmedi Açıkcası Açılışda Uğrar Deneyimlerim Başarılar <3
Öneriniz için teşekkürler yakın bir zamanda güncelleme gelicektir.

Konu tasarımını çok beğendim fakat yenilikçi olduğundan emin değilim. Sistemlerin çoğu her skyblock sunucusununda bulunuyor. Açılışta bakacağım başarılar.
Yakın bir zamanda güncelleme gelicektir.

Yukarı