• Merhaba Ziyaretçi, Kurban bayramın kutlu olsun! Kurban bayramında hediye almak ister misin? Eğer ki hediye almak istiyorsan buraya tıklayarak bilgileri oku. Bu etkinliği sakın kaçırma!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

5-8gb Ram Miktarına Sahip Sunucu İçin Hosting

22 Temmuz 2016
46
30
440
KeremWho
KeremWho#0782
live:keremwho
KeremWho

Türkiye de hiç bir oyun firmasında bizim ücretsiz sağladığımız koruma ve 10 kabinet ile hizmet yok. Arkadaşınız yanlış biliyormuş, forumda gördüğünüz bir kaç hosting firmasının sunucularını bile biz sağlıyoruz.
Örneklendirirsek?

KODZER

Kodzer.games
Onaylı Firma
19 Kasım 2016
80
44
440

Sizi de kullanmıştık Kodzer Bey :D
Geçen sene falan, açtığımız sunucuda ilk 1 hafta sürekli kesintiler oldu. Sunucu geceleri kapanıp duruyordu. Bazen gündüzleri de kapanıyordu. O zamanki fiyatlar daha ideal gibi görünüyordu ama şimdi 1gb ram için 5tl, 1 slot için 50 kuruş (+kdv) istiyorsunuz. Bu da;

60 kişi: 30.00₺
6gb ram: 30.00₺
KDV: 10.80₺

Toplam: 70.80₺ gibi bir miktara mal oluyor.
Zamanında denediğimde sunucu kesintisi yaşamıştık. Sunucu ortağıydım ve ayrıldım (ilk günün hemen öncesi) ve ilk haftada sürekli online'da düşüş gördüm (kesintilerden dolayı muhtemelen).
Açıkçası 1 kişilik yer için istediğiniz paradan ve şahit olduğum sürekli kesintilerden dolayı sizin için gelen yorumlar ne kadar güzel olsa da ben pek memnun kalamadım sizden.
Kesintiler Radore kaynaklıydı, bizde öncelik müşteri memnuniyetidir 4 yıldır bu ilke üzerine yürüdük. Şuanda NetFactor üzerine 10 kabin 10gbit uplink özel hat ile 2Gbit porta kadar destekleyen bir alt yapımız mevcut. Aynı sıkıntıları tekrar yaşarsanız size 16gb Dedicated sözümüz olsun :D

Lara

the Black Never Lie
Premium
22 Temmuz 2018
191
179
240
Lara #7413
Lara

Kesintiler Radore kaynaklıydı, bizde öncelik müşteri memnuniyetidir 4 yıldır bu ilke üzerine yürüdük. Şuanda NetFactor üzerine 10 kabin 10gbit uplink özel hat ile 2Gbit porta kadar destekleyen bir alt yapımız mevcut. Aynı sıkıntıları tekrar yaşarsanız size 16gb Dedicated sözümüz olsun :D
Gördüklerimden sonra ve benim saçma bulduğum fiyatlandırmadan dolayı ıı tekrar sunucu alacağımı düşünmüyorum :/
İyi günler diliyorum size.

KODZER

Kodzer.games
Onaylı Firma
19 Kasım 2016
80
44
440

İlgili firmaların izni olmadan firma ismi paylaşamam, gizlilik politikamız için
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.
.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Gördüklerimden sonra ve benim saçma bulduğum fiyatlandırmadan dolayı ıı tekrar sunucu alacağımı düşünmüyorum :/
İyi günler diliyorum size.
Sizi bu kadar mağdur ettiysek kusura bakmayın, isterseniz [email protected] mail adresine ulaşın ilk ay istediğiniz 5-8gb sunucuyu ücretsiz şekilde sağlayalım.

Lara

the Black Never Lie
Premium
22 Temmuz 2018
191
179
240
Lara #7413
Lara

Sizi bu kadar mağdur ettiysek kusura bakmayın, isterseniz [email protected] mail adresine ulaşın ilk ay istediğiniz 5-8gb sunucuyu ücretsiz şekilde sağlayalım.[/QUOTE]
6gb Ramli Sunucuyu aldım, teşekkür ederim.
1 aylık denemenin sonunda görüşlerimi yazarım. ^^

KODZER

Kodzer.games
Onaylı Firma
19 Kasım 2016
80
44
440

Sizi bu kadar mağdur ettiysek kusura bakmayın, isterseniz [email protected] mail adresine ulaşın ilk ay istediğiniz 5-8gb sunucuyu ücretsiz şekilde sağlayalım.
6gb Ramli Sunucuyu aldım, teşekkür ederim.
1 aylık denemenin sonunda görüşlerimi yazarım. ^^[/QUOTE]
Hayırlı olsun.

Lara

the Black Never Lie
Premium
22 Temmuz 2018
191
179
240
Lara #7413
Lara

Bir ay denemeye gerek kalmadı, 1-2 haftalık kullanımda geçen sene yaşadığım hiçbir probleme rastlamadım.
Geçen 11 aydan sonra sizde büyük bir gelişim olmuş açıkçası :D

Sunucu alacaklara tavsiyem:
Kodzer.games üzerinden Minecraft sunucusu almak yerine, sanal sunucu (VDS) almanız çok daha iyi olur çünkü Minecraft sunucusu aldığınızda oyuncu kapasitesini artırmak için ek ücret ödemeniz gerekiyor. VDS sunucu tamamen sizin kontrolünüzde ve oyuncu kısıtlaması yok.