Sol Reklam

40 Tl ile ne yapabilirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

ahmet50042

Ziyaretçi
Merhabalar elimde 40 ₺ var bunu iyi değerlendirmek istiyorum sizce ne yapabilirim.

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0
Merhabalar elimde 40 ₺ var bunu iyi değerlendirmek istiyorum sizce ne yapabilirim.
aklıma geldi bunu atmak istedim, fikrim yok kusura bakma :D
(eskimez bu)
eskimez.jpg

A

ahmet50042

Ziyaretçi
S

Shem Cemetery

Ziyaretçi
A

ahmet50042

Ziyaretçi
K

kerembrrk

Ziyaretçi
40 TL'ye 4 GB Ram vds satın alabilirsin. Fakat sunucu için yeterli olmaz. Hub sunucu kurmak için en az 8 GB Ram gereklidir.

A

ahmet50042

Ziyaretçi
40 TL'ye 4 GB Ram vds satın alabilirsin. Fakat sunucu için yeterli olmaz. Hub sunucu kurmak için en az 8 GB Ram gereklidir.
Skyblock üzerine kurabilirim ama işte yapması var 3 5 günde her şeyi halletmek lazım birde eğer servere para yatırılmazsa 1 ay sonra kapanacak ve emekler boşa gidecek

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
40 Liranı Biraz Daha Biriktirebilirsin. Sırf Premium Plugin Almak İçin 10'larca Lira Vereceksin. Euro veya Dolar Bazından Satıldığı İçin Pluginler Oldukça Pahalı. 40 Lira İle Bu Devirde Birşeyin Yapılması Zor. Sunucu Açarsan Dediğin Gibi 1 Ay Sonra Kapanacak. Vds'yi Aldın Sunucuyu Açtın Diyelim Plugin Paketi Yapacaksın (Yenilikçi Paketler Piyasada Ücretli Olarak Satılıyor O Yüzden Ücretsiz Plugin Paketlerini Tercih Etmem), Yetkili Alacaksın, 100-200 Lira Koyup Reklam Yaptıracaksın. Dediklerimin Kısası 40 Lirayla Sunucu Kurup Geliştirmen Zor.

A

ahmet50042

Ziyaretçi
40 Liranı Biraz Daha Biriktirebilirsin. Sırf Premium Plugin Almak İçin 10'larca Lira Vereceksin. Euro veya Dolar Bazından Satıldığı İçin Pluginler Oldukça Pahalı. 40 Lira İle Bu Devirde Birşeyin Yapılması Zor. Sunucu Açarsan Dediğin Gibi 1 Ay Sonra Kapanacak. Vds'yi Aldın Sunucuyu Açtın Diyelim Plugin Paketi Yapacaksın (Yenilikçi Paketler Piyasada Ücretli Olarak Satılıyor O Yüzden Ücretsiz Plugin Paketlerini Tercih Etmem), Yetkili Alacaksın, 100-200 Lira Koyup Reklam Yaptıracaksın. Dediklerimin Kısası 40 Lirayla Sunucu Kurup Geliştirmen Zor.
Daha önceden böyle bir girişimde bulunmuştum üstelik 20 tl ile ve şanslıydık ki başarılı olmuştu(yani nerden baksanız 1 yıl civarı açık tutmaya yetecek kadar para toplamıştık online 20 civarlarındaydı) sonra anlaşmazlık sonrası yabana gitti server şimdi yine kararsızım ama bir çaresine bakacağım en kötü para yatırabilecek birisini buluruz

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe

Netflix satın alıp keyfine bak bence :D​

Emirteox

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

emirteox

Elmaslar
55
Puanlar
8.975
Yer
Turkey
spoti al 3 ay bedava, sonra amazon prime al 10-8 Tl gibi bişey, bide netflix al takıl.

E

Efe X

Ziyaretçi
Yarım kilo çiğ köfte al, 2 litre de ayran. Evde karnını doyur ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı