• Merhaba Ziyaretçi, bedava Minecraft: Story Mode oynamak ve bedava Minecraft: Story Mode sahibi olmak istersen hemen buraya tıkla. Bu çekilişi sakın kaçırma deriz!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

+3500 OYUNCU! | PLAY.CRAFTRISE.TC | EGGWARS & BEDWARS & SURVIVALG. & SKYWARS & FACTIONS & SKYBLOCK

WeepingAngelTR

Agaç Yumruklayıcı
20 Ağustos 2015
18
14
430

• Daha kaliteli ve en az dereceye indirilmiş gecikme oranıyla hilesiz bir oyun keyfi yaşatmak.
  • Olabilecek tüm olasılıkları düşünerek her şeyi kolaylaştırmak ve sistemlerimizi otomatik bir döngüye sokmak.
  • Türkiye'nin en iyi alt yapısına sahip olan sunucu olmak.
  • Sunucumuzda ki SurvivalGames, Bedwars, Skywars, Eggwars, Chamber ve diğer mini oyunlar, Lobi sistemleri, WebSite ve diğer sistemler tarafımızca kodlanmaktadır.
WEB:
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Sunucu Versiyonu: 1.8.x - 1.9.x - 1.10.x - 1.11.x - 1.12.x
IP Adresi: PLAY.CRAFTRISE.TC​
Web Sitesi:

Oyunlar: Skyblock, Factions, Eggwars, Skywars, Bedwars, SurvivalGames/HungerGames, Chamber, UHC Run​

Sunucu IP Adresi:
PLAY.CRAFTRISE.TC
&
Sunucu Web Site Adresi:

Güncelleme listesi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Sunucuya giriş yapamayanlar DNS adreslerini: 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak değiştirsinler.

Karakule

Agaç Yumruklayıcı
29 Kasım 2017
14
8
160
21
Türkiye

Sunucuda garip bir lag var. Skyblock oynarken 4-5 kere blok koyduğum halde lagdan dolayı blok koyulmadı. Paso düşerek öldüm.
Zaten bu tarz sunucularda özellikle Türkiye içinde Minigames oynayan oyuncular sürekli oynadıklarından ve macro kullanmaktan çekinmeyen kişiler yeni bir oyuncunun minigamesi bu tarz yerlerde oynaması çabucak sunucudan soğumasına yol açıyor.
Sunucuya baş harfi büyük Karakule ile giremiyorum. Denemek için korsan client ile girdim.
Sabit 1500 civarı kişi görüyorsunuz bunların çoğuda Faction ve Skyblock maalesef Türkiye'de bu tarz 1500 kişilik 5-6 sunucu birleşmeden kaliteli bir şey görebileceğimizi sanmıyorum.

oyuncu_ilkin

Yakında Dönüyorum [ 2019 Yaz Tatili ]
14 Ağustos 2017
124
56
390
28

Foruma Hoşgeldiniz CraftRise Ekibi . İyi Forumlar

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Onaylı Satıcı
8 Şubat 2017
1.176
697
1.390
18
Suriye

Daha kaliteli ve en az dereceye indirilmiş gecikme oranıyla hilesiz bir oyun keyfi yaşatmak.

Gerçektende farkınız bumudur ?
Eğer bu ise gözümde bu sunucu iyi olamaz.
Sadece fazla reklam verilip, MiniGames fazlalığı olan crack bir sunucudur.

Benim fikrim böyle, sistemlerinize bir lafım vardır sadece.
[DOUBLEPOST=1512584946,1512584532][/DOUBLEPOST]
+3500 oyuncu neyinize yetmiyor sorması ayıp ?
Buna onlar karar verir. Hypixel, CubeCore gibi sunucularda 20k Min çekiyor ancak hala büyük bir şekilde reklamları var ?

IrfanDmn

Future Development Team
Destek Yetkilisi
Onaylı Satıcı
1 Mayıs 2016
1.988
3.115
4.890
İstanbul
Minecraft

Sunucumuzda ki SurvivalGames, Bedwars, Skywars, Eggwars, Chamber ve diğer mini oyunlar, Lobi sistemleri, WebSite ve diğer sistemler tarafımızca kodlanmaktadır.
Arkadaşlar bir el bedwars gel diye zorladıkları için size bir uğramıştık ve hiç de sizin kodladığınız bir eklentiyle karşılaşmamıştım. Ama genel olarak beğendiğim ve factionu hoşuma giden bir sunucu.

WeepingAngelTR

Agaç Yumruklayıcı
20 Ağustos 2015
18
14
430

Sunucuda garip bir lag var. Skyblock oynarken 4-5 kere blok koyduğum halde lagdan dolayı blok koyulmadı. Paso düşerek öldüm.
Zaten bu tarz sunucularda özellikle Türkiye içinde Minigames oynayan oyuncular sürekli oynadıklarından ve macro kullanmaktan çekinmeyen kişiler yeni bir oyuncunun minigamesi bu tarz yerlerde oynaması çabucak sunucudan soğumasına yol açıyor.
Sunucuya baş harfi büyük Karakule ile giremiyorum. Denemek için korsan client ile girdim.
Sabit 1500 civarı kişi görüyorsunuz bunların çoğuda Faction ve Skyblock maalesef Türkiye'de bu tarz 1500 kişilik 5-6 sunucu birleşmeden kaliteli bir şey görebileceğimizi sanmıyorum.
Skyblock sunucusu için dediğiniz gecikmeler normal gözüküyor, Mojang'ın 1.13 güncellemesinde bunları çözdüğü aşikar. 1.13 güncellemesini beklemek zorundayız.
Sunucuda belirli bir hile sistemi var, her ne kadar kesin bir tanı konulması mümkün olmasa da, makrolara karşı önlem alınmış durumda. Hile sistemi otomatik sunucudan uzaklaştırma sistemine sahiptir.

Bakınız R.A.C.;

Factions ve Skyblock oyunlarında ki çevirimiçi oyuncu sayısı ortalama +200 oyuncuya tekâbul ediyor, 1500 oyuncunun çoğu 200 oyuncu değil gibi görünüyor :)
[DOUBLEPOST=1512590569,1512590499][/DOUBLEPOST]
Daha kaliteli ve en az dereceye indirilmiş gecikme oranıyla hilesiz bir oyun keyfi yaşatmak.

Gerçektende farkınız bumudur ?
Eğer bu ise gözümde bu sunucu iyi olamaz.
Sadece fazla reklam verilip, MiniGames fazlalığı olan crack bir sunucudur.

Benim fikrim böyle, sistemlerinize bir lafım vardır sadece.
[DOUBLEPOST=1512584946,1512584532][/DOUBLEPOST]
Buna onlar karar verir. Hypixel, CubeCore gibi sunucularda 20k Min çekiyor ancak hala büyük bir şekilde reklamları var ?
Fark bir tane değil bir sürü olmalıdır. Bizim felsefemizde budur. Gördüğünüz şey bir farktır ama sadece
farklarımızdan bir tanesidir.

Sunucumuz reklamlarla şişen bir sunucu değil, toprağı tırmalaya tırmalaya buralara gelen bir sunucudur. Sunucunun geçmişini sadece konunun açılma tarihi olarak görmeyiniz.

[DOUBLEPOST=1512590626][/DOUBLEPOST]
Arkadaşlar bir el bedwars gel diye zorladıkları için size bir uğramıştık ve hiç de sizin kodladığınız bir eklentiyle karşılaşmamıştım. Ama genel olarak beğendiğim ve factionu hoşuma giden bir sunucu.

Twenor42

MATTAJANS
Destek Yetkilisi
26 Aralık 2015
963
547
1.740
Konya
Steam
berkekanber1979
Minecraft

Skyblock sunucusu için dediğiniz gecikmeler normal gözüküyor, Mojang'ın 1.13 güncellemesinde bunları çözdüğü aşikar. 1.13 güncellemesini beklemek zorundayız.
Sunucuda belirli bir hile sistemi var, her ne kadar kesin bir tanı konulması mümkün olmasa da, makrolara karşı önlem alınmış durumda. Hile sistemi otomatik sunucudan uzaklaştırma sistemine sahiptir.

Bakınız R.A.C.;

Factions ve Skyblock oyunlarında ki çevirimiçi oyuncu sayısı ortalama +200 oyuncuya tekâbul ediyor, 1500 oyuncunun çoğu 200 oyuncu değil gibi görünüyor :)

Fark bir tane değil bir sürü olmalıdır. Bizim felsefemizde budur. Gördüğünüz şey bir farktır ama sadece

Sunucumuz reklamlarla şişen bir sunucu değil, toprağı tırmalaya tırmalaya buralara gelen bir sunucudur. Sunucunun geçmişini sadece konunun açılma tarihi olarak görmeyiniz.

Türkiye nin gururu olarak benim bildiğim en çok oyuncuyu barındıran sunucu olarak gurur duymak gerekir cevabınız gerekli yerlere gitmiştir sanırım :)

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Onaylı Satıcı
8 Şubat 2017
1.176
697
1.390
18
Suriye

Bakınız R.A.C.;

Maalesef reklamlarla şişirilmemiş ve tırmana tırmana yukarılara çıkmış. Ancak sunucu gayet başarılı ve reklam konusunda ciddiyetimi bildireyim diyim yeniden.