• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
  • Merhaba Ziyaretçi, Sunucu Ödülleri güncellemesi artık aktif! Detaylı bilgi için buraya tıkla!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Bulundu 32GB Sunucu Pluginer

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

berkko996

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
19 Ağustos 2015
19
4
440

Merhaba arkadaşlar ekibimde scripter var fakat bana bir adet Pluginer lazım yaşı 15 üstü olsun ve kendisine güveni olması gerekir
Ekipde Scripter var Pluginer alıcaz sadece 2 si kodlayama başlayacaklar. 1 Yıllık Ödemesin Yapıldı. 32 GB Makinemiz. HUB SUNUCU YAPILCAK SKYBLOCK AĞIRLIKLI

AD;
YAŞ;
Ne Zamandır Bu İşi Yaptın;
DİSCORD;
Benim Discord: BdrmmBerkk#9269

Ekler

AyazDuru

Fırında Isıttığım İlk Taş
16 Ağustos 2016
92
13
490

AD; Ayaz
YAŞ; 14
Ne Zamandır Bu İşi Yaptın; Merhabalar, dostum ilk öncelikle bu işin yaşta değil başta olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum bu işi 2-3 yıldır yapıyorum ve bir kaç tane kurduğum referans server var bunlar; OynakNetwork, OynakCraft, BroCraft eğer beni istersen altta discordumu bulabilirsin.
DİSCORD;
AyazDuru#3659

admiraldus

konu tasarımcı
Koordinatör
Onaylı Satıcı
12 Nisan 2018
474
1.702
4.690
admiraldus
admiraldus#0683
admiralduski

Dostum!
Başlık neden 32 GB sunucu?
Bende alım konusu açtım 300 GB sunucu yaza bilirdim. Bu gösteriş olmuş.
Amacı zaten insanların ilgisini çekmek. Normal başlıklı bir alım konusu açsa muhtemelen bu konuya girip bu yorumu yazmazdın. Ayrıca çok saçma bir şey demişsin: "Bende alım konusu açtım 300 GB sunucu yaza bilirdim." Birincisi çok büyük ihtimalle böyle bir makine bulamazdın veya paran yetmezdi. İkincisi arkadaş muhtemelen doğru söylüyor ve makinesi 32 GB. O yüzden sırf bir şeyler yazmak için bir şeyler yazma.

İsa Oruç | İsaORC

Tasarımcı ~ Çizimci ~ Desinatör
24 Aralık 2016
260
59
1.090
gamestarx6
TheİsaORC#6068
isa_medine25
IsaORC

Amacı zaten insanların ilgisini çekmek. Normal başlıklı bir alım konusu açsa muhtemelen bu konuya girip bu yorumu yazmazdın. Ayrıca çok saçma bir şey demişsin: "Bende alım konusu açtım 300 GB sunucu yaza bilirdim." Birincisi çok büyük ihtimalle böyle bir makine bulamazdın veya paran yetmezdi. İkincisi arkadaş muhtemelen doğru söylüyor ve makinesi 32 GB. O yüzden sırf bir şeyler yazmak için bir şeyler yazma.
Ya, artık senle sohbete girmiyorum veya tartışmaya ki elimizde 300 GB lık makine için bütçe var haziran ayında açılmayı planlıyoruz.

Elmaslar: admiraldus

berkko996

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
19 Ağustos 2015
19
4
440

Dostum çok geridesin haziranın başında sunucumuzu göreceksiniz farklı oyunlar farklı sistemler vs yani kısaca tatava yapma moruq diyorum 32 GB SUNUCU ile sana bol şanslar.
Şuan boş yapıyorsun Terbiye boz diye ısrar edıyorsan discord orda ekle konusalım gerekeni orda verırım :)

JAVA

Discord Moderatör
30 Aralık 2017
76
46
440
Silberpfeil

Merhaba arkadaşlar ekibimde scripter var fakat bana bir adet Pluginer lazım yaşı 15 üstü olsun ve kendisine güveni olması gerekir
Ekipde Scripter var Pluginer alıcaz sadece 2 si kodlayama başlayacaklar. 1 Yıllık Ödemesin Yapıldı. 32 GB Makinemiz. HUB SUNUCU YAPILCAK SKYBLOCK AĞIRLIKLI

AD;
YAŞ;
Ne Zamandır Bu İşi Yaptın;
DİSCORD;
Benim Discord: BdrmmBerkk#9269
AD; Ünal
YAŞ; 17
Ne Zamandır Bu İşi Yaptın; 5 Yıl
DİSCORD;
Silberpfeil#0001 (dc employee)

İsa Oruç | İsaORC

Tasarımcı ~ Çizimci ~ Desinatör
24 Aralık 2016
260
59
1.090
gamestarx6
TheİsaORC#6068
isa_medine25
IsaORC

Şuan boş yapıyorsun Terbiye boz diye ısrar edıyorsan discord orda ekle konusalım gerekeni orda verırım :)
Halen tatava yapıyorsun. Orada yazdıklarınla veya yazacaklarınla ifşa olabileceğini bilmiyorsun, yapacağın tek şey şuursuzca küfretmek olur en fazla.

LySoon

Obsidyen de Baya Sertmiş
Onaylı Satıcı
26 Haziran 2015
993
671
1.790
Shi
LySoon#7963
TheLySoon

Seni Sevmesemde
+1 Doğru bi durum.

Ama yanılıyosun tatlım , 300gb sunucu satıyoruz.
Dedicated.
34.png

Zaten Yakında görürsün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.